CMR2 Abi vaja!

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Post Reply
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

CMR2 Abi vaja!

Post by Frank »

selliseid teemasid tekib aja jooksul palju, aga võiks kõik nagu ühte kohta suunata.

Minu probleem siis on siin:

ma üritan teha J.M. latvala Ford Focust millega ta sõitis Pirelli International rallil, aga kui ma savein selle dds failina uuesti ära ja lähen vaatan mängus kuidas välja tuli. siis ei ole kere ühtegi tekstuuri. Ma arvan et paintshop teeb selle mul liiga suureks. kui keegi oskab aidata, siis aidake palun :wink:
"Come on, you can see more than that"
Kristo
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 3475
Joined: Wed Jan 15, 2003 12:16 pm
Location: Everywhere
Contact:

Post by Kristo »

Võta Hirvose Rootsi auto ja tee ainult number ringi :D Sponsorid ju peaaegu samad, ainult leftfootbraking vaja lisada.
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Post by Frank »

jah, mul ongi hirvose auto peale see tehtud. ainult sponsorid ja väiksemad detailid on vaja lisada. aga ma arvan et see on mul liiga suur (dds file. hetkel on selle suurus mul 1024*1024 pixslit). tegelt tuleb sinna lisadada päris palju asju, maha ei pea midagi kustutama. aga kui keegi veel tegeleb nende tekstuuride tegemisega siis, kas Sa võiksid siis öelda kui suur sul see ion, mitu pixlit
"Come on, you can see more than that"
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

Kuskilt lugesin et ta peabki nii suur olema.
gaas on endiselt laiffi
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Post by Frank »

Erki wrote:Kuskilt lugesin et ta peabki nii suur olema.
aga siis kui see nii suur peab olema. mida ma siis valesti tegin. kõik failid on õiges formadis ja kõik näeb hea välja, välja arvatud see jkui ma vaatan kuidas see välja näeb. rattad ja siis tuleb auto sisemus. väga inetu auto
"Come on, you can see more than that"
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

Inetu, aga originaalne ;) :D
gaas on endiselt laiffi
Post Reply