Sega Rally

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Sparco, Jaanus, Strike, Erki, Sport, Krusa, Heix

Post Reply
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Posts: 3057
Joined: 19 Jul 2005, 21:29
Location: Tallinn
Contact:

Sega Rally

Post by Krusa »

Üks rallimäng veel juurde. Tegu on konkurendiga Motorstorm-le ja CMR Dirt-le. Jutt on hea ja arvan, et mäng võib isegi põnev olla.
http://uk.gamespot.com/xbox360/driving/ ... index.html
Last edited by Krusa on 17 Dec 2007, 14:38, edited 2 times in total.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Posts: 3057
Joined: 19 Jul 2005, 21:29
Location: Tallinn
Contact:

Post by Krusa »

Sept. lõpp on ilmumise kuupäev. Mõned videod, pildid ja intervjuud on juurde tulnud. Suurt targemaks ei saa, aga midagi ikka. Jääb tunne, et kõik teevad praegu ühte auku "Motorstorm" tüüpi mänge, kummaline.
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1654
Joined: 20 Oct 2005, 15:37
Location: Tallinn
Contact:

Post by Heix »

Nonii sai siis proovitud toda demo versiooni ja pean kurbusega tõdema, et demo ei vastanud minu ootustele, isegi Dirt jättis parema mulje kui SRR (Dirt-il vähemalt korralikud rally katsedki olemas).
Demos oli antud 2 rada (Canyon ja Safari) 2 autot (Subaru ja Mitsu IX Evo) mis omakorda jagunes siis kas rally või offroad'iks.
Mõlemad rajad koosnesid rallycrossi tüübis kihutamisest kus pidi 3 ringi läbima. Ainuke asi mis sellel mängul tõesti imestamist väärt on raja muutus peale igat läbimist ja muda lendamist. Muidugi graafika on ka väga bro.

Ilmselt lähen minagi poodi Dirt-i ostma ;)
ImageCitroën Sport
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: 31 Oct 2004, 12:29
Location: Tartu

Post by Burns »

Heix wrote:Nonii sai siis proovitud toda demo versiooni ja pean kurbusega tõdema, et demo ei vastanud minu ootustele, isegi Dirt jättis parema mulje kui SRR (Dirt-il vähemalt korralikud rally katsedki olemas).
Demos oli antud 2 rada (Canyon ja Safari) 2 autot (Subaru ja Mitsu IX Evo) mis omakorda jagunes siis kas rally või offroad'iks.
Mõlemad rajad koosnesid rallycrossi tüübis kihutamisest kus pidi 3 ringi läbima. Ainuke asi mis sellel mängul tõesti imestamist väärt on raja muutus peale igat läbimist ja muda lendamist. Muidugi graafika on ka väga bro.

Ilmselt lähen minagi poodi Dirt-i ostma ;)
Väga hea Heix, siis on vähemalt ükski tuttav, kellega netis kimada. Veetsin seal praktiliselt terve nädalavahetuse ja oli ikka super fun. Ainuke asi mis mul puudu oligi, on rool. Selle mänguga tundub see lausa kohustuslik.

Aga anna teada siis kui mäng käes ja ära proovitud.
Diagnoos- Rallisõltlane
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1654
Joined: 20 Oct 2005, 15:37
Location: Tallinn
Contact:

Post by Heix »

Burns wrote:
Heix wrote:Nonii sai siis proovitud toda demo versiooni ja pean kurbusega tõdema, et demo ei vastanud minu ootustele, isegi Dirt jättis parema mulje kui SRR (Dirt-il vähemalt korralikud rally katsedki olemas).
Demos oli antud 2 rada (Canyon ja Safari) 2 autot (Subaru ja Mitsu IX Evo) mis omakorda jagunes siis kas rally või offroad'iks.
Mõlemad rajad koosnesid rallycrossi tüübis kihutamisest kus pidi 3 ringi läbima. Ainuke asi mis sellel mängul tõesti imestamist väärt on raja muutus peale igat läbimist ja muda lendamist. Muidugi graafika on ka väga bro.

Ilmselt lähen minagi poodi Dirt-i ostma ;)
Väga hea Heix, siis on vähemalt ükski tuttav, kellega netis kimada. Veetsin seal praktiliselt terve nädalavahetuse ja oli ikka super fun. Ainuke asi mis mul puudu oligi, on rool. Selle mänguga tundub see lausa kohustuslik.

Aga anna teada siis kui mäng käes ja ära proovitud.
Näha oli jah :D Muudkui playing Dirt ja Dirt :D mõtlesin, et helistaks ja ütleks et kuule mees puhka ka vahepeal ;) Ma nädalalõpus toon ära ja kui hästi läheb siis nv-sel kihutab juba :)
ImageCitroën Sport
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: 31 Oct 2004, 12:29
Location: Tartu

Post by Burns »

Selles suhtes täitsa võimatu mäng, et no ei saa sealt tagant ära. Teen ühe sõidu veel ja siis on kõik...jne...
Aga väga hea, mul hakkavad laupäevast ilusti vabad päevad ka nii, et... äkki kohtume.
Diagnoos- Rallisõltlane
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 623
Joined: 16 Nov 2005, 13:52
Location: Tallinn

Post by Matthiew »

endale ka Sega Rally väga ei meeldind, õnneks ei ostnud mängu.
igaljuhul arvuti juba nii 3 aastat vana, nii et ei jooksutand mängu välja, ilma et ma oleks pidand kõik lowest peale panema, siis pmst jooksutas, aga graafika ei olnd eriti hea ja see juhitavus on seal ka kahtlane.
tõenäoliselt mitmekesi netis mängida oleks huvitav aga see arvuti...
ja PS3-ele nii palju teisi mänge mida tahaks
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: 31 Oct 2004, 12:29
Location: Tartu

Post by Burns »

Panin ka demo tõmbama ja eks näis mida see mäng kujutab???
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: 31 Oct 2004, 12:29
Location: Tartu

Post by Burns »

Demo jättis ausalt öelda päris mannetu mulje. Graafika on Dirtis parem, auto ei lähe katki(vähemalt demos oli see nii) ja kui seal ongi nüüd kõik nii, et ainult teistega koos saad sõita siis jah...ei oskagi midagi öelda. Seda mängu ma kohe raudselt endale ei soeta.
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Posts: 3057
Joined: 19 Jul 2005, 21:29
Location: Tallinn
Contact:

Post by Krusa »

Proovisin ka eile Demo vers. järgi. Tegu tükikesega WRC Evolvedist e. rallikross.
Mulje: sõitsin korra läbi ja see on selline sõpradega niisama pullimise mäng. Miski ei purune ja see kes julgeb rohkem vajutada see on ka võitja. Võrreldes DIRT-ga oli see mäng vähemalt juhitavuelt parem. Kui pärast replayd vaadata, siis "ajalehe" effekt on sama nagu DIRT-s. Ajalehe effekt - kena maalitud looduse pildi peal liigutatakse ajalehest välja lõigatud mänguautot.
Post Reply