Jyväskylä rally 2007

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Sparco, Jaanus, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Sõnad on liiglsed. Kambu ja Vidrik lahmisid 2G jagu pilte teha mis varsti peaks kuskile üles minema.

Kambu, Vidrik ja Erry tänud toreda seltskonna eest :) Arvan, et kui järgmine aasta on kellegile kaasa elada, siis võiks seal vähe suurema RFCO kogunemise teha.
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

See ralli oli mega super ja Krusat Erryt Vidrikut ja Kambut nägin ka õigel katsel Ouninpohja katsel mulle meeldis ralli väga ja ega need meeskonnad ka halvad välja ei tulnud.
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

väheke siis rallist 8)ńeljapäeval alustasime krusa ja vidrikuga ouninpohja kiiruskatsega stardist lõpuni ja ega me ikka pedaali üles ei tõstnud :D vidriku auto arvuti näitas keskmiseks kiiruseks 81km/h eks krusa räägib kuidas kaardilugeja kohal istuda oli :D :D :D (lisan siia veel et meie autoks oli vw transporter 2,5TD 65kw :( jalgrattad tasusid ennast väga hästi ära ainus jama oli see et väntamise ajal õlut ei saanud juua. Ouninpohja kollase maja hüppe juurde ei soovita kellelgi minna,sest seal ikka sihuke hullumaja.Järgmised päevad oli ralli nagu ralli ikka. kõige masendavam olid urmo ja kuldari fännajad(õnneks neid ei olnud palju) kes ei jaga rallist mitte midagi :prayer: küsiti selliseid küsimusi ,et mis nr all urmo sõidab ja pühapäeva õhtul laevas oli üks meheks joonud tüüp ja teda huvitas mitmendaks urmo jäi jne. pühapäeval lõpetamisel proovisin simulaatorit,kus sai ouninpohja katsel sõita.olin eelviimane sõitja n-pühapäevani ja mul õnnestus 4aeg välja sõita.See pani kogu rallile I-le kõva täppi peale
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Muidugi parimad palad Urmo "fännide" seast Ouninpohja kollase maja juures "küss: Millala Urmo tuleb? vastus: Urmo läks juba 15min tagasi", "küss: Mis asi see Killeri on? vastus: me olime sõnatud".
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Krusa kirjutas:Muidugi parimad palad Urmo "fännide" seast Ouninpohja kollase maja juures "küss: Millala Urmo tuleb? vastus: Urmo läks juba 15min tagasi", "küss: Mis asi see Killeri on? vastus: me olime sõnatud".
Millised pärlid :D :D
PiltCitroën Sport
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Oi kui te veel seda Mitsubishi Vito kaubikut näete, siis.... Kruuda oli oli mööda sõitnud ja peast kinni hoidnud.
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Siis oli nalja küllaga :D
PiltCitroën Sport
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Käisite ainult neljapäeval Killeril?Oli sama melu nagu paar aastat tagasi?
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

alk kirjutas:Käisite ainult neljapäeval Killeril?Oli sama melu nagu paar aastat tagasi?
ikka kõvasti vaiksem
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Nu jah eks see näitab veelkord, et rallifännidel ja "rallifännidel" on suur vahe.
Kui ikka Soomes olles küsida mis see Killeri on ja küsida millal Urmo tuleb kui ala rajal juba N-rühma ja JRC masinad liiguvad, siis lihtsalt ei oska midagi tarka öelda.
Ju siis kodanikud arvasid, et nad on hoopis mitte Ounipohja vaid Lõuna-Eesti , Alaküla trampa juures :)
Aga bussist mis Krusa rääkis no ütleme nii, et ma hetkel hr.Kruuda nahas küll olla ei taha, kui ta vaid teaks mis tema piima nimest saanud oli :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Kohe saab pilte ka sellest bussist.
vidrik
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 147
Liitunud: 26 Veebr 2006, 18:31

Postitus Postitas vidrik »

no eks seal neid pärleid jäi veel särama see nt. et erry ühe soomlase silmarõõmuks sai(nahkatukkane tyttö :D ) siis üks naljakamaid kohti kus endal lihtsalt kõhulihased kramppi naersin oli tagasi tee autode juurde kui mõnedel meestel "kerge"ihuhäda peale hakkas suruma ja muidugi see simulaator oli tase omaette pole kahtlustki.ja mõnusate asjade juurde käis ka see et vähemalt sai ploomid märjaks :laughing5: :laughing5: :laughing5:
igate lahe üritus tänan krusat ,kambut ,erryt ja teisi kes seal kaasas olid ja sellise seltskonnaga kuhu iganes.


vidrik :prayer:
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

Ma aga sain nende meestega kokku kes niiöelda andsid soomlastele tappa.
Ajalehes väideti ,et mehed peksid kurikaga kuigi tegelikult oli tegemist laste mingi mängukurikaga.
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

Igati lahe üritus, ainult järgmine kord valin omale uue piloodi kes ikka pühapäevani vastu peaks.

nahkatukkane tyttö :happy5:
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

erry kirjutas:Igati lahe üritus, ainult järgmine kord valin omale uue piloodi kes ikka pühapäevani vastu peaks.

nahkatukkane tyttö
Aga see paks soome näss, kes Sind öösel oma bussi meelitas, oli ju täitsa nitsekas :D :D :D
Ma isegi ei taha mõelda sellele mida te seal oleks korda saatnud...
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

erry kirjutas:Igati lahe üritus, ainult järgmine kord valin omale uue piloodi kes ikka pühapäevani vastu peaks.

nahkatukkane tyttö :happy5:
Sul ju võimalus see soome päss endale rooli võtta. ihhhhiiiiii Ta vähemalt teab kus kõige romantilisemad kohad rajal :D :D :D
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Oi-Oi kuidas ma teid kadestan aga järgmine aasta üritan kindlasti tulla. Mis püüdutab "rallifänne" siis ma ei saanud nendest juba otepää ralli ajal aru. Jõudsime hommikul kaheksast Otepääle ja siis olid juba paljud nii purjus, et...olin sõnatu. Katse ääres peetakse joomapidu ja see mis rajal toimub, see on ükskõik. Peaasi, et saaks mingeid nõmedaid kommentaare teha, räusata ja karjuda. MASENDAV...
Diagnoos- Rallisõltlane
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

Julm buss ikka ma seda ei kohanudki.
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

no nii siin on siis minu väike pildikogu rallist.PS kasutasin peegelkaamerat esimest korda 8) http://fotoalbum.ee/photos/kambu/sets/143099
Vasta