Colin Mcrae Rally 4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Sparco, Jaanus, Strike, Erki, Sport, Krusa, Heix

Vasta
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Küsin järjekordselt ühe lolli küsimuse: alustasin eile 2wd advanced hooaega, kas piisab sellest kui ma selle ära sõidan või pean siis pärast ikkagi ka normal tasemega kärutama, et kõik vidinad mängus lahti saada? Proovisin alguses hakata sõitma normalit aga kui mu võit esimesel katsel oli üle 20 seki siis loobusin, sest nii ei ole huvitav, advancediga on vahed ikka väiksemad ja Soomes sain alles 3 koha, nii on oluliselt põnevam ja peab rohkem pingutama.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Kahjuks ei oska veel aidata :(

Aga kui palju hetkel oleks osalejaid?
"Come on, you can see more than that"
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

normaliga ka ikka vaja, sest, et normali võiduga saab Volkswagn Golfi lahti, mis on Mega lahe masin ;) Ja kui ei ole väga hea sõitja, siis ilma Golfita ei saa advancedi's hakkama, sest Golfiga annab ikka päris kiiresti sõita :)

Mina oleks osaleja :)
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

RudiTurbo kirjutas:normaliga ka ikka vaja, sest, et normali võiduga saab Volkswagn Golfi lahti, mis on Mega lahe masin ;) Ja kui ei ole väga hea sõitja, siis ilma Golfita ei saa advancedi's hakkama, sest Golfiga annab ikka päris kiiresti sõita :)

Mina oleks osaleja :)


sooh, aga kui palju siis sel 2wd normaalis edu ühe ralli kohta tuleb? 3 minti? see on pisut igava võitu, või siis on teised rallid peale austraalia oluliselt raskemad võita, ei tea. Eks siis peab kärutama. Sõitsin selle MG-ga ja minu meelest oli see küll üsnagi igav ja uimane.
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

aint neli katset on normaliga ja Australia on jah nats lihtsam kui teised.
Ega advancediga on pärast Golfiga ikkagi samamoodi, et ma võitsin kõik rallid ära, kuigi vahepeal juba sõitsin nii, et ei pingutanud või tegin niisama nalja jne :) lihtsalt kannata ära :P
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Ma nüüd olen siis mõlemad 2wd champsid ära proovinud ja ma lööks enda kaardilugeja maha kahel rallil - GB ja Soome, sest nendel rallidel ei taha mulle kuidagi meelde jääda mida see kaardilugeja räägib.
Ning mida see metal tähendab?

Kas panema sarja tööle?
Kuidas ralli sõit toimub? (kas sõidame kiiruskatsed ära kõik mis selle ralli alla kuulub, ralli või championship modeis)
Rallid on samad mis CMR4?
Autod ainult 4WD?
"Come on, you can see more than that"
Lauri
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 48
Liitunud: 12 Mai 2003, 04:10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri »

nii.nüüdseks siis expert mode läbi. kõik peale jaapani esikoht. jaapanis üle 3. koha ei saanud kuna mängin klaveriga.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Kui mingi võistlus siia tuleb, siis võite ka minuga arvestada
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

No nii sõbrad rallimehed!!! Eile rääkisin RT ja ta arvas, et võiksin siin siis nö. CMR4 Rallifoorum Challenge sarja käima lükata. Nüüd küsimused teile võistlejatele: 1.Paljud on sellest sarjast huvitatud ja, kes hakkasid sõitma? 2. Mis autodega teha sari kas WRC või S1600? 3. Las siis igaüks valib ise endale auto, aga soovitavalt siis ainult kas WRC või S1600 sari, sest kahte sarja nagu suht keeruline pidada ja jälgida. Reeglid mul enamvähem välja mõeldud. Arutage selle teema üle siin nvahetusel ja kui ma Pärnust tagasi siis võtan otsad kokku nö. :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Sport
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 231
Liitunud: 10 Veebr 2003, 14:53
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sport »

hea et viitsite korraldada. kui sõita siis ikka juba wrc-ga - s1600 oli mängu õppimiseks paras, nüüd läheb ikka võidusõiduks:).
mina olen 100% osaleja seekord, oskused muidugi vajavad tublisti lihvimist ilmselt:)
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Osalen kindlalt!
WRC, aga 2WD võiks ka jääda nagu täis erasõitjatele
Ise võtaks Xsara kui WRC tuleb, aga Saxol pole kah midagi viga :P
"Come on, you can see more than that"
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Mina ka ikka osaleja :) aravan ka, et ikka WRC ja ka arvatavasti Xsaraga rajale :) Ma pole Peugeot206 veel lahti saanud, aga see auto võib mulle meeldima hakata, sest ta on kõige kergem,i segi Xsarast kergem, natuke vähem hobujõude on, aga tal peaks olema väga hea juhitavus selle tõttu, kui lahti saan, siis vb armun ära :)
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Olen proovinud onlines süites 206t, vähekene imelik tunne oli selle masinaga.
"Come on, you can see more than that"
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

ma lööks ka hea meelega punti. usun, et Kolin oleks ka käpp. me reserveeriks kohad mitsubishis kohe. ;)
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Süsteem on nii, et pead kellegagi paari võtma, valima tiimi nime, valima auto ja asi vask :) Ei hakka tegema Tehase tiime sellel põhjusel, et lihtsalt on ebaaus, kui on sinu auto juba võetud ja pead õppima mingi teise auto, et tehasetiimis sõita ja see ju vähendab konkurentsi ;)
Nii, et võite hakata tiime kokku panema :)
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Kes sõidavad Xsaraga?
Lööks kampa! Natsa on vaja veel sõita tegelt lahti :roll:
"Come on, you can see more than that"
Lauri
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 48
Liitunud: 12 Mai 2003, 04:10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri »

millised oleks tingimused ja kuidas neid kontrollitakse?
lööks ka veitsa kaasa
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Team Mitsubishi RalliArt. Drivers: Kolin & Rhys Fulber.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Lauri kirjutas:millised oleks tingimused ja kuidas neid kontrollitakse?
lööks ka veitsa kaasa
Üks ja suur kuldne reegel on: Sõida ausalt!
Muid ei tea hetkel täpselt :P
"Come on, you can see more than that"
Vasta