CMR2 kaardilugeja

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Sport
Moderaator
Moderaator
Posts: 231
Joined: Mon Feb 10, 2003 2:53 pm
Location: Tallinn

CMR2 kaardilugeja

Post by Sport »

tere
kas keegi teab, kuidas asja vähe parandada. nimelt jääb praegune lugeja natuke hiljaks (kreekas näiteks) või jätab üldse midagi lugemata (prantsusmaal). ja äkki keegi teab, kas näiteks eestikeelne kaardilugeja on asjalikum? või siis on ju patch kust saab nicki gristi hääle tõmmata. kas see muudab midagi lugemise üldises iseloomus või tuleb leppida tõsiasjaga, et nicki päriselus enam ei loe... ei tea miks :D
Last edited by Sport on Mon Feb 17, 2003 4:01 pm, edited 2 times in total.
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

Eestikeelset kaardilugejat ära tõmba mitte mingil juhul!!!! Hiljaksjäämisest ei tea tolle kohta kuid võin öelda, et harjumine on väga raske. Ntx selles mille mina tõmbasin oli "crest"'i asemel "läheb üle" ja üldse väga raske aru saada. Kas siis CMR2-s juba pole Gristi hääl? Või ma pole tema päris häält nii tihti kuulnud?
gaas on endiselt laiffi
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Re: CMR2 kaardilugeja

Post by Frank »

Sport wrote:tere
kas keegi teab, kuidas asja vähe parandada. nimelt jääb praegune lugeja natuke hiljaks (kreekas näiteks) või jätab üldse midagi lugemata (prantsusmaal). ja äkki keegi teab, kas näiteks eestikeelne kaardilugeja on asjalikum? või siis on ju patch kust saab nicki cristi hääle tõmmata. kas see muudab midagi lugemise üldises iseloomus või tuleb leppida tõsiasjaga, et nicki päriselus enam ei loe... ei tea miks :D
minu teada jääb kõik samaks kui sa paned patch'i ja eesti keelse kaardilugeja. Kaardilugeja kohta: Sa võid ise neid ka muuta aga sa pead englishspeech.bfl file lahti pakkima ja seal on 16 wave tüüpi faili ja need on kõik mida sa kuuled.

Minu kaardilugejal pole midagi viga, aga vist selle pärast et ma kuulan ainult kuhu pöörata tuleb ja kihutan nagu :twisted:
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

a kust ma selle bfl-pakkija saaks?
gaas on endiselt laiffi
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Post by Frank »

mina laadisin selle sealt, sest eesti sitedel oli mingi jama. http://www.colinmcrae2.de/index.php3?page=driveredit ,sealt ei anna seda ka alla laadida :evil:
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

Lõpuks tuli meelde, kust ma neid colini värke võtan http://www.colin2.fr.fm
gaas on endiselt laiffi
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Post by Frank »

minu kaardilugejal on 'crest' - künka'
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

Nojah, mul tegelt ükskõik. Kui seal bfl failis olevat aind wav failid siis see, kui Eesti keelne oleks ei muudaks ju ajastust. Niikuinii jään ma ingliskeelse juurde.
gaas on endiselt laiffi
Sport
Moderaator
Moderaator
Posts: 231
Joined: Mon Feb 10, 2003 2:53 pm
Location: Tallinn

Post by Sport »

no lõpuks on niikuinii enamus valesti loetud kohtadest ja muidu ohtlikest peas ja siis ei omagi see väga suurt tähtsust
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

Nojah, mõnedel radadel suudad võita aind siis kui omad suuri kogemusi rajast ja rada põhimõtteliselt peas on. Minul ntx. Soome rada nr2. absoluutselt peas.
gaas on endiselt laiffi
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Post by Frank »

ma tean UK 1'l ja 4'l kiiruskatsel paari lõikamise kohta
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

Mis kohad need siis on? Ega ometi alguses üle küngaste? Või mõtled sa neid kohti, kus lõigata EI TOHI?
gaas on endiselt laiffi
Sport
Moderaator
Moderaator
Posts: 231
Joined: Mon Feb 10, 2003 2:53 pm
Location: Tallinn

Post by Sport »

no eks neid suuri lõikamise kohti ole, enamasti suurt kasu ei ole, v.a prantsusmaal kas vist 3 või 4. rada ja tagurpidi loomulikult ka, kus saab siis lõpus kus aeglased kurvid on saab üle künka ja karjamaa lasta. seal on võimalik mingi 4 sek võita. aga loomulikult ma ei poolda sellist sõitu...
paevavaras
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 78
Joined: Thu Feb 13, 2003 11:18 pm
Location: Tln

Post by paevavaras »

:twisted: no eks tegelikult on neid lõikamise kohti igal pool ja kasu...no ikka saab päris palju...pea igal rajal
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

Kruusal võib kasu saada kuid lumel küll mitte.
gaas on endiselt laiffi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Posts: 5671
Joined: Wed Jan 15, 2003 11:54 am
Location: seal kus ralli
Contact:

Post by Jaanus »

Erki wrote:Kruusal võib kasu saada kuid lumel küll mitte.
Ka lumel on lõikamisest kasu ja mitte vähe, eriti teisel katsel seal järve jää peal.

Muide ma ise ei lõika kunagi, kuna ei pea seda õigeks, aga noh kui need kohad on sisse ehitatud siis mis teha...

Teemasse tagasi tulles on kaardilugeja enamasti siiski varem öelnud, kuid kohati ütleb küll liiga hilja(alles panin Soomes puusse selle pärast :P ). Kusjuures kui veel reaalsem olla, siis peaks Nicky Grist(ka cmr2 on tema hääl) ütlema mitu kurvi ette selle konreetse kurvi. Kuid see ilmselt tekitaks keskmiste mängijate seas liigset segadust...
Kristo
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 3475
Joined: Wed Jan 15, 2003 12:16 pm
Location: Everywhere
Contact:

Post by Kristo »

Mul meenub Inglismaalt mingi 5 katse või seal kuskil - kaardilugeja hüüab vasakut hairpin'i mingi 80-se sirge lõpus aga tegelikult on täitsa 4 või 5. Mitte kuidagi ei venita seda hairpin'iks ja kartturit kuulates häviks seal mõnusalt.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Posts: 5671
Joined: Wed Jan 15, 2003 11:54 am
Location: seal kus ralli
Contact:

Post by Jaanus »

Carlos wrote:Mul meenub Inglismaalt mingi 5 katse või seal kuskil - kaardilugeja hüüab vasakut hairpin'i mingi 80-se sirge lõpus aga tegelikult on täitsa 4 või 5. Mitte kuidagi ei venita seda hairpin'iks ja kartturit kuulates häviks seal mõnusalt.
Tean seda kohta, see täitsa pull ju, ma algul võtsin ikka mõnusalt hoo seal maha ja siis kirusin pikalt :P

Aga noh nüüd juba enamus mängu peas :D
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

Nojah. Ma ei lõika ka peaaegu kunagi. Katsun puhtamalt sõita. Muidu nii, et päevas aind paar sõitu, kus auto kriimudeta finišisse toon. Sellest mitu kurvi ennem ütlemise kohta nii palju, et segadust see ei tekitaks (vähemalt mina harjuks küll ära). Mäletan veel seda aega, kuna ma üldse legendist aru ei saanud. Vaatasin ekraanilt lihtsalt nooli ja sõitsin. Too nagu kaskarööri sõit.
gaas on endiselt laiffi
Sport
Moderaator
Moderaator
Posts: 231
Joined: Mon Feb 10, 2003 2:53 pm
Location: Tallinn

Post by Sport »

no minu arvates näitab itaalia 9 rada kõige paremini, kuidas kaardilugejast aru saad. seal on mitmeid majapidamisi, kus perekond su uhkelt oma hoovis vastu võtab, õige tee läheb muidugi mujalt :D
aga ei saa ka siin märkimata jätta, et mulle sobiks palju varasem lugemini, saaks paremini valmistuda...
Locked