CMR2 kaardilugeja

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

cuke
Moderaator
Moderaator
Posts: 175
Joined: Mon Feb 17, 2003 10:43 am
Location: tartupoiss pealinnas
Contact:

Post by cuke »

Nojahh.. Minu puhul on ajad ilmselt veel 10kond sekki aeglasemad kui Spordil. Siiski ütlen välja oma eksiarvamuse, et "õigeteks" rekorditeks tuleks lugeda neid aegu, mis on välja sõidetud ralli sees ning kus ei tehtaks restarte kui katse alguses kohe puusse paned. vot nii!
Hyundai ei ole tolmuimeja!!
Kristo
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 3475
Joined: Wed Jan 15, 2003 12:16 pm
Location: Everywhere
Contact:

Post by Kristo »

Just lõpetasin telefonikõne oma tiimi inseneridega ja tõenäoliselt saab mul auto õhtuks valmis. Pole ammu roolis istunud. Aga igatahes teen õhtal Rootsi ralli läbi ja vaatan siis kui palju teile kaotust koguneb. Võibolla uus auto teeb imesid!
Kasuta ikka turvavööd ka!
paevavaras
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 78
Joined: Thu Feb 13, 2003 11:18 pm
Location: Tln

Post by paevavaras »

Suure harjutamise tulemusena sai kunagi rootsi sõidetud- Ford Focus WRC 28:33,55 ... seda päris siis kui mäng alles tuli ...ja 2 nädalase harjutamisega...iga päev vähemalt 2h arvuti taga ainult rootsit sõidetud-tagantjärgi vaadates võik endale diagnoosi küll panna :D
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Post by Frank »

paevavaras wrote:Õnnitlused Frank-oled tõesti väga kiire mees. :shock:
Seni teadaolevalt paimad ajad,kus ka kontrollitakse kuidas sõidetud on : http://www.hotlaps.de/ võrdluses oled parimatest maailmas Rootsi SS2 katsel 25 sek. kiirem.
Võrdluseks tõmba omale sealt pps. :wink:
ma tean seda kohta. see Olivier greigore ütles nende aegade kohta võimatud kui ma need saatsin neile koos grp failiga aga mul oli grp faidega üks jamps, lõpetan mängu ära ja ghost hakkab lollusi tegema.
ma ei tea kas keegi on wrc.com foorumi liige aga vaadake wrc.com'i foorumisse ja otsige sealt üles topicud Briti CMR2 võistluste kohta või siis minge www.2003britishcmr2.cjb.net
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Post by Frank »

paevavaras wrote:Suure harjutamise tulemusena sai kunagi rootsi sõidetud- Ford Focus WRC 28:33,55 ... seda päris siis kui mäng alles tuli ...ja 2 nädalase harjutamisega...iga päev vähemalt 2h arvuti taga ainult rootsit sõidetud-tagantjärgi vaadates võik endale diagnoosi küll panna :D
ma olen liitnud enda kiiremad ajad kokku ja tulemuseks oli 24.36.51 (umbes midagi sellist)
Sport
Moderaator
Moderaator
Posts: 231
Joined: Mon Feb 10, 2003 2:53 pm
Location: Tallinn

Post by Sport »

ma tean seda kohta. see Olivier greigore ütles nende aegade kohta võimatud kui ma need saatsin neile koos grp failiga aga mul oli grp faidega üks jamps, lõpetan mängu ära ja ghost hakkab lollusi tegema.
ma ei tea kas keegi on wrc.com foorumi liige aga vaadake wrc.com'i foorumisse ja otsige sealt üles topicud Briti CMR2 võistluste kohta või siis minge www.2003britishcmr2.cjb.net[/quote]

ma nüüd ei saagi aru sellest seletusest, kas siis tegelikult ka mõni kontrollitud tulemus on kusagile olemas?
Kristo
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 3475
Joined: Wed Jan 15, 2003 12:16 pm
Location: Everywhere
Contact:

Post by Kristo »

Kas mäletan õigesti, et CMR1-s oli igale parimale ajale mingi oma kood? Kas CMR2-s on ka nii?
Kasuta ikka turvavööd ka!
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Post by Frank »

ei .kellegi teise poolt ei ole sest mul oli 1.05 patch installimata aga need ajad on realesed
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Post by Frank »

kui vaja võin ma saata teile oma pps faili
paevavaras
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 78
Joined: Thu Feb 13, 2003 11:18 pm
Location: Tln

Post by paevavaras »

Frank siis peaksid ka ise aru saama,et kõik pole päris õige :) Kui ghost lollusi teeb siis selle kohta oli seal samas lehel ka mingi jutt...üs. oled cheatcodedega kõvasti möllanud :D
Reaalsete aegade tegemiseks-võrdlemiseks sulle soovitus...uuesti installida see mäng. pps on tarbetu-olen näinud ka sellist,kus katse läbimise ajaks oli 0,05 sek-i :P Need ajad on tõesti ebaloogilised mille siin üles riputasid ja veel puhta sõiduga :lol:

..ja võiksid liita kokku oma rekordajad ja siis oma "midagi sellist" aeg...nüüd arvuta, kuidas kokku aeg on kiirem ,kui rekordajad annavad kokku :roll:
Last edited by paevavaras on Tue Feb 18, 2003 3:24 pm, edited 1 time in total.
Sport
Moderaator
Moderaator
Posts: 231
Joined: Mon Feb 10, 2003 2:53 pm
Location: Tallinn

Post by Sport »

mul on lootust veel mahlamütsi tiitlist seega lahti saada :D
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Post by Frank »

paevavaras wrote:Frank siis peaksid ka ise aru saama,et kõik pole päris õige :) Kui ghost lollusi teeb siis selle kohta oli seal samas lehel ka mingi jutt...üs. oled cheatcodedega kõvasti möllanud :D
Reaalsete aegade tegemiseks-võrdlemiseks sulle soovitus...uuesti installida see mäng. pps on tarbetu-olen näinud ka sellist,kus katse läbimise ajaks oli 0,05 sek-i :P Need ajad on tõesti ebaloogilised mille siin üles riputasid ja veel puhta sõiduga :lol:

..ja võiksid liita kokku oma rekordajad ja siis oma "midagi sellist" aeg...nüüd arvuta, kuidas kokku aeg on kiirem ,kui rekordajad annavad kokku :roll:
ma ei ole koodidega jamanud ja ainukesed mida ma tavaliselt kasutan on greatnews ja getallbuttons (nii et ei tasu öelda et ma sõitsin koodidega). ja mul on see tekst juba tuttav, ainuke viga oli see et ma ei olnud installinud 1.05 patch'i ja sellega on jutul lõpp. ning miski pole mängus ebaloogiline sest ralli mängudes mulle ei meeldi koode kasutada. turbo kood on sama mis Peugeot 205 T16 ja ma ei oska selle autoga sõitagi.
Lühidalt. Ma ei ole kasutanud koode mis aitavad mul kiiremini sõita
paevavaras
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 78
Joined: Thu Feb 13, 2003 11:18 pm
Location: Tln

Post by paevavaras »

Frank wrote:aga nüüd sõidan seal aeglasemini :(
palju siis praegused ajad on?,miks aegu liidad vaata siis drivers...alt oma expert taseme koguaeg rootsis.
ok mõtetu vaidlus kui väidad,et sõidad pc peal...siis tuleb tunnistada,et oled maailmas kõige kõvem cmr2 sõitja ilmselt
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Post by Frank »

paevavaras wrote:palju siis praegused ajad on?,miks aegu liidad vaata siis drivers...alt oma expert taseme koguaeg rootsis.
ok mõtetu vaidlus kui väidad,et sõidad pc peal...siis tuleb tunnistada,et oled maailmas kõige kõvem cmr2 sõitja ilmselt
umbes täpselt samad ajad millest teie räägite. ja ma võin olla üks parimaid kuid mitte kindlalt, sest maailm on väga suur. selles suhtes on sul küll õigus et see on mõtetu vaidlus
Sport
Moderaator
Moderaator
Posts: 231
Joined: Mon Feb 10, 2003 2:53 pm
Location: Tallinn

Post by Sport »

minu arvates ei vii vaidlus teemal kellel on suurem, parem kiirem etc eriti kuhugi... eks igaüks teab kui hästi või halvasti ta sõidab, sõitnud on või sõita loodab tulevikus.
meeldiv oli aga näha rohket arvamuseavaldamist!
ja kui keegi leiab võimaluse kuidas nicky gristi paremini lugema panna, andku mullegi teada :)
Locked