London-Sidney cmr2

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Sparco, Jaanus, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

London-Sidney cmr2

Postitus Postitas RudiTurbo »

http://www.londonsidney.be.tf >>> Osalege kõik, tundub huvitav võistlus olevat.Veel on vabu kohti Fordi, Mitshubishi ja Škoda tehasemeeskondades.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

No klge raffas, Belglasi on seal praegu rohkem kui eestlasi.seis Belgia kasux 6:5.Tulge ja registreerige end ikke ära seal ja akake treenima.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
olyw#r
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 34
Liitunud: 26 Juun 2003, 19:47

Postitus Postitas olyw#r »

Registreerisin ennast ära. Nüüd on mõned Belglased juurde jälle tuolnud aga vähemalt ei ole me nii taga. Mu nimi on muide MM. Ja selle lehe tegija Juha on ise ju ka Belglane ja ta on oma Kodumaal selle lehele kuulsust teinud. Paljud on võibolla tema sõbrad ka.
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Ärge unustage, et augusti kuu on lähenemas ja sellega koos London-Sidney.Minge registreeruma ja olge valmis sõitma.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Boink
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 445
Liitunud: 12 Juul 2003, 23:28
Asukoht: Eestimaa

Postitus Postitas Boink »

ma osalen ka London-Sidney`s olen RudiTurboga ühes võistkonnas ja kavatseme seal hää tulemuse saada
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

j6mm15 kirjutas:ma osalen ka London-Sidney`s olen RudiTurboga ühes võistkonnas ja kavatseme seal hää tulemuse saada
Vaata, et sa siis ikka kavatsed, sest sõidu aeg on käes ja ma loodan, et sa jõuad varsti üle finishi joone.Kuigi ma panen panuse, et ei jõua, sest olin juba ise kohutavalt väsinud natuke enne ralli lõppu.
Loodan, et ka paljud peale j6mmi osalevad seal.

Näeme Finishis ;)
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

ja ära unusta ennast seal foorumis ära regada ja timecardi tõmmata, kuhu pärast kõik oma ajad kirjutad ja ära saadad.
Võistluse kodulehe adre on esimeses postituses.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Nii, üks päev on jäänud aegade saatmiseks, lõpetajaid pole eriti palju, äkki tuleb veel mõni juurde :|
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

kle, nagu viimane aeg on 24 august
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Nu ongi aint omne päev jäänud, 24 peavad ajad saadetud olema, või ei pea, vahet pole :D
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Esmaspäeval 0:00 ajad ei lähe enam arvesse
Boink
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 445
Liitunud: 12 Juul 2003, 23:28
Asukoht: Eestimaa

Postitus Postitas Boink »

RudiTurbo kirjutas:
j6mm15 kirjutas:ma osalen ka London-Sidney`s olen RudiTurboga ühes võistkonnas ja kavatseme seal hää tulemuse saada
Vaata, et sa siis ikka kavatsed, sest sõidu aeg on käes ja ma loodan, et sa jõuad varsti üle finishi joone.Kuigi ma panen panuse, et ei jõua, sest olin juba ise kohutavalt väsinud natuke enne ralli lõppu.
Loodan, et ka paljud peale j6mmi osalevad seal.

Näeme Finishis ;)
muidugi jõuan eile sõitsin ja saatsin ajad ära:)
Vasta