Online mängimine ja 2008 aasta

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Sparco, Jaanus, Strike, Erki, Sport, Krusa, Heix

Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Mina igati Krusaga nõus! Ega isegi sõidaks rallit aga kui varjanti pole, siis F1 ka ütlemata huvitav( kUi me nüüd midagi ei tee, siis kaob ka meie netivõistlus). Mis puudutab Sega rallit siis demo oli küll alla igasugust arvestust. Muidugi ei tea mis see täismäng endast kujutab. Aga eks üldsus otsustab ja mina olen iga varjandiga nõus.
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

kiilakass kirjutas:Palju see PS3 hind siis langenud on???
Kui ma õieti mäletan siis 40GB oli mingi üle 6K
Diagnoos- Rallisõltlane
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

vidrik kirjutas:endal tekkis selle f1 mänguga selline mõte et kõik on lahe et otsime uut mängu ja puha ja evolved on ära tüüdanud aga isiklikult mulle meeldiks ikka jääda ralli kui sellise juurde.
ei tea miks aga mulle pole kunagi eriti meeldinud igast f1-d ,gta-d ja kõik võimalikud NFS-i variandid ei tea pole nagu päris see..... ralli siis.
tunnistan et praegu räägib netplay tõesti F1 kasuks aga siiski kui tuleks sonylt uuendus dirtile siis mänigks parema meelege seda või siis peaks selle sega ka ära proovima pole isegi mitte näinud seda veel.
selline väikse inimese arvamus siis minul aga kui enamus otsustab et sõidetakse F1 siis sõidan ikkagi kaasa kas või ainult seltskonna pärast.


vaix
Seda sega mängu demo saad networgist allatõmmata. sama siin... kui dirt uuenduse teeks, et netplay parem oleks siis tahaks ikka rallit teha võrgus
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Burns kirjutas:
kiilakass kirjutas:Palju see PS3 hind siis langenud on???
Kui ma õieti mäletan siis 40GB oli mingi üle 6K
mingi 7 tuhat aga noh odavam ikka :lol:
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

annu333 kirjutas:kui dirt uuenduse teeks, et netplay parem oleks siis tahaks ikka rallit teha võrgus
See uuendus pidi tulema juba novembris, arvan, et seda ei tule ja need uuendused lähevad DIRT2 peale.
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

annu333 kirjutas:
Burns kirjutas:
kiilakass kirjutas:Palju see PS3 hind siis langenud on???
Kui ma õieti mäletan siis 40GB oli mingi üle 6K
mingi 7 tuhat aga noh odavam ikka :lol:
Minuarust on see odavam variant mõttetu, kuna sellel puudub toetus ps2-e mängude mängimiseks, samuti puuduvad ka mälukaardi pesad ning on ainult 2 usb sisendit. Seepärast hind ka odavam.
PiltCitroën Sport
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Krusa kirjutas:
annu333 kirjutas:kui dirt uuenduse teeks, et netplay parem oleks siis tahaks ikka rallit teha võrgus
See uuendus pidi tulema juba novembris, arvan, et seda ei tule ja need uuendused lähevad DIRT2 peale.
Kuna see teema on jäänud codemastersi poolt kuidagi vaikseks siis kardan juba minagi, et uuendus läheb dirt2-le :?
PiltCitroën Sport
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

Kui üldse tuleb Colin McRae: Dirt 2. Tekib küsimus kas peale vanameistri traagilist lahkumist enam tehakse uus mäng?
alanz
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 451
Liitunud: 16 Dets 2005, 11:16
Kontakt:

Postitus Postitas alanz »

Peale Dirti väljatulemist hakati kohe rääkima et see viimane Colin McRae seeriast . Ja see jutt oli juba enne McRae lahkumist meie seast
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

PS-i lehelt korjasin üles sellise postituse:
i sent a email to evolution studios a while back and they said there aint goin to be another rally game but they did say that there is goin to be a rally sim possable late 2008. but that all they wuld tell me at the time.
http://community.eu.playstation.com/sho ... p?t=146594
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Selge ühesõnaga rallimängu, kus hea netplay see aasta ei tule vist. kuigi olen ka siin teistega nõus, et ikkagi tahak ralli mängu mängida. Sest f1-s pean ausalt tunnistama minust vastast ei ole aga nii sama kaasa võin ikka lõbu ja seltskonna pärassõita.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

annu333 kirjutas:Selge ühesõnaga rallimängu, kus hea netplay see aasta ei tule vist. kuigi olen ka siin teistega nõus, et ikkagi tahak ralli mängu mängida. Sest f1-s pean ausalt tunnistama minust vastast ei ole aga nii sama kaasa võin ikka lõbu ja seltskonna pärassõita.
Eks see harjutamise asi ole
Diagnoos- Rallisõltlane
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

F1 on väga huvitav sel juhul kui sa ise ka F1 kursis ja huvitatud oled :Kiila arvamus :)
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

F1 on päris tase. Vähemasti esmamulje oli üleootuste positiivne. :shock:
Sõita tuleb kiirelt, kuid puhtalt, sest iga pisemgi lõikamine annab kohe trahvisekundeid (õnneks kannad karistuse rajal ja ei pea poksi minema karistust kandma).
Kui võistlused peaksid hakkama toimuma täies pikkuses (a`la 60 ringi), siis tuleks vist kiiresti jõusaali minna :D , sest piisab ka 25-st ringist, et käed oleksid omadega suht läbi. Seda muidugi rooliga sõites.
To Burns: Kuigi regasin ennast RF Milorina mängu, siis miskipärast kasutab ta PS3-me nime ehk lihunik. (sa esitasid mulle kunagi küsimuse, millele ma ei osanud vastata) :lol:
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Eile proovisn minagi F1-te oma paar tundi ja ütleme nüüd ausalt, et rooliga on täitsa äge :)
Täna nagu kolmapäev, kas tuksatust ple käinud? Teeks täna miski sõidu vmt.? Kella 22 paiku ehk tulistaks netis F1-te? Niisama mõte :roll:
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Olen kohal, kuid ... kuna olen ainult Monzat sõitnud, siis võiks eelnevalt ka raja kindlaks teha. Lihtsalt tundmatul rajal pole ju erilist mõttet võistelda. :cry:
Anna kell 21:00 rada teada ja kell 22:00 peame pisikese "proovimadina". :2gunfire:
Ma ei ole veel tuhninud kas see ka võrgus võimalik on, kuid Quick Races saab sõita reaalsete vastastega (miite varjudega) aga masinad on purunematud.
Lihtsalt arvan, et selline teistega arvestamine lisaks asjale rohkem adrenaliini, kui see, et võid lihtsalt kõigist läbi sõita.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Kolime selle F1 teemaga nüüd õigesse topikusse.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Milor kirjutas:
To Burns: Kuigi regasin ennast RF Milorina mängu, siis miskipärast kasutab ta PS3-me nime ehk lihunik. (sa esitasid mulle kunagi küsimuse, millele ma ei osanud vastata) :lol:
Kui sa netis ei mängi siis peaks ta kasutama õiget nime aga netplays kasutab ta sinu PS3 registreeritud nime. Samamoodi on see ka Dirtis.
Diagnoos- Rallisõltlane
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Küsimus!

Kas Dirtis viskab samasse ruumi kus sõbraks märgitud ees on või kuidas juhtub?
vidrik
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 147
Liitunud: 26 Veebr 2006, 18:31

Postitus Postitas vidrik »

kas dirtis mitte ainult üks tuba kõigile ei ole
ja põnev on see et mina ei ole suutnud leida sellist kohta kust näeks kui palju meie omad sõitnud on .need siis kes on frends listis?
Vasta