Rally Championship 2000

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Sparco, Jaanus, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Rally Championship 2000

Postitus Postitas Erki »

Natuke juttu siis RC-st.Kas seal on selline reaalsus nagu päriselt on :?: Ega kui käimakast läbi on vaevalt kiiremad vennikesed seal sust mööda kihutavad või vastupidi. Ajalimiiti ka niikuinii pole võimalik ületada. Ainult katsed on seal jah pikemad.
Viimati muutis Erki, 11 Juun 2003, 14:44, muudetud 1 kord kokku.
gaas on endiselt laiffi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

sul on auto parandamiseks aga 15 või 20 minti. kiiruskatsed on pikkad. käigukastil kaovad käigud, mootor võib lõppetada töötamise, tuled kaovad ära, rattad tulevad alt ära, klaasides on mõrad (vaatad seest vaates on mõrad hästi näha ja seest vaateid on 2), viskab käigu välja kui on raskem kokku põrge. autosid on palju, aga üks miinus on see et seal on ainult britti teed.
"Come on, you can see more than that"
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Aga auto parandamise aega ei saa ju ikkagi ületada, ei ole teisi sõitjaid sinust mööda sõitmas näha kui tee ääres oma autot parandad (tõin uue asja välja, ülesõitudel võiks olla nii et saad ise oma autot parandada), rahva sisse ei saa sõita. Kui need ka juurde tuua + enda raja tegemise ja ülemaailmsed rajad siis räägiks me juba täielikust rallisimulaatorist.
gaas on endiselt laiffi
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Frank kirjutas:sul on auto parandamiseks aga 15 või 20 minti. kiiruskatsed on pikkad. käigukastil kaovad käigud, mootor võib lõppetada töötamise, tuled kaovad ära, rattad tulevad alt ära, klaasides on mõrad (vaatad seest vaates on mõrad hästi näha ja seest vaateid on 2), viskab käigu välja kui on raskem kokku põrge. autosid on palju, aga üks miinus on see et seal on ainult britti teed.
sinu kiituseks tuleb öelda et kirjavigu oskad sa ikka veel teha :D
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Auto parandamise aega SAAB ületada ja vahel lausa PEAB. Kui auto on väga katki, siis kiiruskatsetele ei pääse. Arcades võid sa näha küll, kuidas teised sinust mööda panevad, aga kahjuks mujal mitte. Aga auto purunemine on mega. Ise olen kiiruskatseid sõitnud ilma 2 ja 3 käiguta. Päris jube oli.
tax eriti ei tea, mida räägib
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

tax kirjutas:Auto parandamise aega SAAB ületada ja vahel lausa PEAB. Kui auto on väga katki, siis kiiruskatsetele ei pääse. Arcades võid sa näha küll, kuidas teised sinust mööda panevad, aga kahjuks mujal mitte. Aga auto purunemine on mega. Ise olen kiiruskatseid sõitnud ilma 2 ja 3 käiguta. Päris jube oli.
kle, see pole midagi, ma sõitsin Wales'i ralli 5 kiiruskatset 5 ja 6'nda käiguga :D vot see oli vinge. jah, aja liimiti saab ja mõnikord peab ületama. pealekauba on seal tehniline kontroll, kui auto on liiga logu siis sa ei pääse edasi ja ei lõpeta rallit :wink:
"Come on, you can see more than that"
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Aga kas seal valestardivõimalus ka on? Eelnevate võimaluste kõrval oleks loomulik kui see oleks.
gaas on endiselt laiffi
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

on küll võimalik aga selle eest ei saa trahvi vaid pannaxe mõne seki jooxul stardijoonele tagasi.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

OK, paistab asjalik mäng olevat. Keegi oleks nõus selle torru u. 10 rar failina üles laskma?
gaas on endiselt laiffi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

RudiTurbo kirjutas:on küll võimalik aga selle eest ei saa trahvi vaid pannaxe mõne seki jooxul stardijoonele tagasi.
nalja teed või? teed vale stardi saad kohe 10 sekki trahvi ja lähed starti tagasi
"Come on, you can see more than that"
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

nu 10 seki tuleb juurde küll ,kuid kui split screeni sõita siis valestardi tegijal on aeg umbes 2 seki maas ja kui nad jõuavad katsel täpselt samasse kohta siis võitja on juba valestartija.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

RudiTurbo kirjutas:nu 10 seki tuleb juurde küll ,kuid kui split screeni sõita siis valestardi tegijal on aeg umbes 2 seki maas ja kui nad jõuavad katsel täpselt samasse kohta siis võitja on juba valestartija.
ei harrasta split screen'i, vastik asi
"Come on, you can see more than that"
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

tubli töö, Erki. (Ma arvan et sa saad aru millele ma vihjan)
"Come on, you can see more than that"
ford wrc
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 18
Liitunud: 29 Mär 2003, 10:40

Postitus Postitas ford wrc »

Kellel mängu on PALUN uppige see kuhugi ftp'sse pliiiz endal läx mäng lollix ja ei käivitunud enam, plaati kah ple, et uuesti installida--Loodan teie lahkusele =P
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

ford wrc kirjutas:Kellel mängu on PALUN uppige see kuhugi ftp'sse pliiiz endal läx mäng lollix ja ei käivitunud enam, plaati kah ple, et uuesti installida--Loodan teie lahkusele =P
see mäng töötab CD'ga ja ma proovisin neid CD faile neti üles sokutada aga ainult 1 (11'st) fail jõudis üles kui see hakkas jupsima
"Come on, you can see more than that"
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Saab tõmmata no-cd cracki ka. Ainult et tolle kasutamisel tuleb natuke leidlikkust kasutada ;)
gaas on endiselt laiffi
ford wrc
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 18
Liitunud: 29 Mär 2003, 10:40

Postitus Postitas ford wrc »

Eeeee... mul oli crackitud versioon ja see ei tahtnudki kunagi plaati minu käest...tnx anyway
Boink
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 445
Liitunud: 12 Juul 2003, 23:28
Asukoht: Eestimaa

Postitus Postitas Boink »

mänginud olen aga eriti enam see mäng ei tõmba
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

No nüüdseks see imeloom siis proovitud. Öelda on ainult kiidusõnu.

Rajad
Rajad on head pikad. Meeldivalt palju on pimedas sõitmist. Mõnedel katsetel on häirivalt palju šikaane ja enne sinna jõudmist pole teada kas see on vasak-parem-vasak või vastupidi. Veel üks miinus on ka paljudest teistest mängudest tuttav anomaalia et vastu heinapalli või aeda sõites ei lähe see katki. Samas ristmikele (mida radadel on väga palju) paigutatud koonused saab maha ajada küll. Eriti head on minu arvates asfaldirajad. Lemmikuks on kujunenud Ulsteri ralli.

Autod
Praegu saan sõita aind A5-A7 autodega. Autode purunemine on vinge. Ratast pole alt veel sõita õnnestunud aga katus on küll täitsa lömmis olnud :P Kui esituled pimedal katsel puruks lähevad on jama küll majas. :D Käikude väljalangemise kohta niipalju et täna championshipi alustades 3ndal katsel kihutasin vastu aeda ja järjest kadusid ära 1,2 käigud. Päris jube oli sõita.

Graafika
Suhteliselt hea. Täiesti võrreldav coliniga. Peale sõitu saad vaadata ka kordust. Kui paned ilusa katuse maha saad mõnusalt vaadata seda igast vaatenurgast ja ka aegluubis.

Juhitavus
Ehk rallimängu tähtsaim osa. Kuulnud et juhitavus ja autode käitumine erineb suuresti cmr2-e omast, mõtlesin et on halb. Aga peale paari päeva olen väga ära harjunud ja pole hullu midagi. Pidurdadaon küll imelik sest autol on vist mingid hüperpidurid mis pidurdavad juba nagu vormeli omad.

Kaardilugejat saab valida. Kas mees- või naissoost. Süsteem on 1-2-3-4-5-hairpin-square kus 1 on kiireim kurv ja 5 aegalsem. Hairpin siis tagasipööre ja square täisnurkne pööre.[/list]
gaas on endiselt laiffi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Tore et see mäng sulle ka meeldib.
Ise olen möödunud kuudel mitu korda üritanud seda uuesti mängida, aga pärast klaviatuuri välja vahetamist on selline jama et asi ei reageeri või siis reageerib hüpperaktiivselt. Nii, et mängida on võimatu
"Come on, you can see more than that"
Vasta