Colin McRae Rally 3

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Sparco, Jaanus, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

vembuvello
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 410
Liitunud: 04 Mai 2003, 00:24
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas vembuvello »

Ega kuskilt juba Märtini Ford Focus RS WRC 03 ei ole leida?? :P
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

http://motorraces.altervista.org/

Siit leiad Markko eelmise aasta sinise Focuse ja selle aasta valge 02 Focuse :)
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Mul juba cmr3 esimene hooaeg läbi, õnnestus kõik rallid esimese korraga ära võita, kuid järgmisel hooajal olin kohe eimesel rallil teine.
Mulle meeldib see väga, et nii palju autosid seal lahti saab, seal mängus nii palju Subaruid, kuid minu lemmik praegu kollane Mitshubishi EVO7
Kõige viimane katse esimesel hooajal >>> http://www.hot.ee/rudi1/Sweden_SSS_Champ.jpg
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Kas kellelgi juba Championship ka läbi tehtud, ise olen praegu kahe ralli kaugusel kolmanda hooaja lõpust.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Boink
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 445
Liitunud: 12 Juul 2003, 23:28
Asukoht: Eestimaa

!!!!!!!!!!!

Postitus Postitas Boink »

Tõsiselt hea mäng juhitavus on ka palju reaalsem!
igatepidi hea rall mäng!
aga endal veel ei ole
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Hankisin ka CMR 3 . See tekitab vastakaid tundeid minus. Esiteks graafika. See on ilus. See, kuidas seal auto puruneb on kohe ilus vaadata. Katsed on huvitavad ja p6nev on s6ita, erinevalt CMR 2, kus ma pidin peaaegu uinuma, sest nii igavad katsed olid. Aga juhitavus. See rikub kogu asja. Seal Fordiga s6ita on nagu lehmaga libedal teel. Autoga peab t6sist vaeva nagema, et see teel pysiks, aga 6nneks olen ma nyydseks ara harjunud. 8 punkti 10st.
tax eriti ei tea, mida räägib
marti
Meediakuru
Postitusi: 223
Liitunud: 27 Veebr 2003, 12:30
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas marti »

Ilmselt paljud on juba endale Ford Focus WRC03 skini muretsenud aga kellel pole siis mina sain selle sealt http://www.oesel.ee/gL/focus.html
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ma nüüd vist juba kolmandat korda sõidan very difficultiga championshippi. Päris lõbus. Igal õhtul teed ühe ralli ja saab käe soojas hoida :) Olen saanud ka täiskasvanumaks ja sõidan manualiga. Ajavahed on automaadiga võrreldes ikka masendavad! Manuali kasuks. Päris rahul selle CMR3-ga. CMR4 võiks juba tulla ka. Kiiruskatsed hakkavad pähe jääma.
Kasuta ikka turvavööd ka!
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Üks tuttav kurtis, et ta klaveriga üldse ei saa mängida cmr3-e, on see asi nii hull, et ma pean koos uue arvutiga ka rooli hankima?
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Mul üks hää inimene näitas uue klahvikombinatsiooni ja toimib ilusti klaveriga. Sõidustiili on ses mängus lihtsalt varasemast erinevat vaja.
Kasuta ikka turvavööd ka!
alex

Postitus Postitas alex »

Minu kodune arvuti selliseid mänge lahti ei vea, istun ja kiman PS 2-ga. Minu arvamus on et CM3 jääb kõvasti alla WRC2-le, CM-s pole nii palju põnevust ja kuidagi liiga lihtne on.
Vasta