Grid

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Sparco, Jaanus, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Grid

Postitus Postitas annu333 »

Tõmbasin endale selle Gridi Demo ja peab ütlema, et sealne netplay on igaljuhul huvitavam kui f1. Muidugi ei pürgi ta veel reaalsuse poolest GT-ni aga ega juhitavusel eriti viga ole. ja hea asi on see, et auto puruneb... vastupidiselt GT.
Muidugi kui satud ruumi, kus mõni vend ei "saa aru" mis pidi sõidetakse viib tuju ära aga muidu täitsa norm.

Aga jah demo põhjal võib öelda, et selle mängu peab oma kogumikku lisama.
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

mängisin isegi demo ning mulle ei meeldi see mäng kohe üldse. jube muusika, ebareaalne juhitavus ja autode kiirus, autod lähevad üpriski hästi katki, kuid taga spoilerit pole võimalik kuidagi küljest sõita.
netis oli üpriski huvitav sõita, suht palju rammimist oli.
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Netis oleneb kus mängid... osad sõidavad nii nagu me f1... jätavad teistele ka ruumi. Teised käivadki aint si... keeramas ja tunnevad sellest mõnu. Minu arust juhitavus päris reaalne ei ole aga arcade ta ka ei ole. Mis nime all sa muidu sõidad?
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Tervitus, ma ka tagasi. Panin endale ka selle demo t6mbama, eks n2is kuda on. Aga selge on see, et t2iuslikku m2ngu me j22megi ootama. Leppida parem sellega mis on:)
Diagnoos- Rallisõltlane
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Ma arvan, et tulevad need täiuslikud mängud ka aga selleks ajaks olen ma juba pensil :D:D:D
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kusjuures mäng täiesti mängitav. Netplay on lahe, ilusti eesti lipp isegi näha. Ei ole mingit sellist teemat, et pilt petab jne... Igatahes ostan täismängu kindlsati. Mulle meeldis. Netis nägin sõitmas isegi ühte eestlast, keegi CRIMINAL.
Diagnoos- Rallisõltlane
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

ise olen netis Matthiewcorner, aga ei sõida seal eriti. tore on mängus see pingehetk, kui keegi on kuklas või siis ajad ise kedagi taga. polegi mul PS3-el ühtegi sellist võidusõidu mängu veel. ootan Gran Turismot
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Matthiew kirjutas: ootan Gran Turismot
Sellega l2heb veel k6vasti aega.
Diagnoos- Rallisõltlane
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Ma nägin ka eesti lippu aga nimi oli kahtlane. Muidu netplay mulle meeldib... isegi demos... okei paljudel mängudel seda pole... aga minule sobib rohkem kui vormel. Kuigi mulle ei meeldi see, et eksimused ei maksa eriti midagi. Ja lauged kurvid saab american cupis kässeriga võtta... kui õigesti teed :lol:
Ja sõnad peale... Isegi demos hoiame Eesti lippu kõrgel :wink:

Rääkimata täis mängust :wink:
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Olen demot s6itnud ja mida rohkem, seda enam meeldima hakkab. Lahe asi on drifting- algul ei saanud ikka uldse pihta ja punktid j2id sinna 200 tuhande kanti. Nuud aga 2 milli pole mingi probleem. V2ga h2sti saab saab seal kurvist kurvi kulg ees lasta. Parem on kui NFSs, minu meelest. Ostan selle m2ngu kindlasti.
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Mida rohkem harjutad seda kergem on- driftingus rekord nuud 10,8 milli. Kasv6i driftingu p2rast tuleb see m2ng osta
Diagnoos- Rallisõltlane
Vasta