Mänguhuviline hädas...

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Sparco, Jaanus, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
wacho
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 88
Liitunud: 20 Mai 2003, 19:14
Asukoht: sinu voodi all...noaga

Mänguhuviline hädas...

Postitus Postitas wacho »

Aga mis huvitav sellised vennad nagu mina tegema peavad, kellel on ainult 64 MB ja 32-bitti....ning Colinat installeerides teatati veel ka et graafikakaardi võin vabalt prügimäele visata....

Mängin F1 1990 ja olen õnnelik vä?

Kuradi miinimumnõuded on juba nii utoopilised :-(

Keegi teab arvutilt vähenõudvaeid häid mänge, siis andke teada!
Never argue with an idiot, he/she will bring you down to their level, and beat you up with experience....
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

CMR2, Insane, F1 2000... mul 64 MB, ATI Rage Fury Pro 32MB ja 633MHz Celeron ning probleeme pole kui sätid madalamad resod ja detailsused.
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
wacho
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 88
Liitunud: 20 Mai 2003, 19:14
Asukoht: sinu voodi all...noaga

Postitus Postitas wacho »

aga kus neid mänge ikkagi saab...poest ei raatsiks nagu....ftp serverites ka pole midagi silma jäänud...topivad aina enda demosid igale poole, aga tervet mängu eikuskilt.

Täna lasin endale nba 2003 demo, mis ka juba enne mängu algust kinni kiilub- sial ka nõuded liigsuured ehk?
Never argue with an idiot, he/she will bring you down to their level, and beat you up with experience....
vembuvello
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 410
Liitunud: 04 Mai 2003, 00:24
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas vembuvello »

räägi täpsemalt mis arvuti sul on??
wacho
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 88
Liitunud: 20 Mai 2003, 19:14
Asukoht: sinu voodi all...noaga

Postitus Postitas wacho »

Arvuti on IBM kõvakettaga 8,63 GB (Colin 3 arvutisse lasta ja pool täis), AMD Duron Processor 64 MB RAM, 32-bit memory, ning graafikakaart igastahes ka lahja Colin 3 jaoks. Hale lugu.
Never argue with an idiot, he/she will bring you down to their level, and beat you up with experience....
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Rally Trophy on üks hea rallimäng, mis nõuab suhteliselt vähe arvutilt. Colin 3 on jah juba liiale läinud, eriti nõudmistega videokaardile, täiesti head ja kallid arvutid ning kvaliteetsed videokaardid ei jooksuta Colin 3-e korralikult.
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Mulle aina enam tundub, et uute arvutimängude taga on inteli ja graafikaprotsessorite valmistajate vandenõu ...
wacho
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 88
Liitunud: 20 Mai 2003, 19:14
Asukoht: sinu voodi all...noaga

Postitus Postitas wacho »

Rally Trophy demoga sain ka siis maakeeli öeldes pe...sest, 30-40 minutit tirisen raipet, aga tuli välja, et tema kurivaim mängima ei hakkagi. Loobun vist sest raskest PC tööst ja pöördun tagasi sega ja ms juurde :-)

Faithfully yours:fucked up rally games fan :-(
Never argue with an idiot, he/she will bring you down to their level, and beat you up with experience....
vembuvello
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 410
Liitunud: 04 Mai 2003, 00:24
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas vembuvello »

wacho kirjutas:Rally Trophy demoga sain ka siis maakeeli öeldes pe...sest, 30-40 minutit tirisen raipet, aga tuli välja, et tema kurivaim mängima ei hakkagi. Loobun vist sest raskest PC tööst ja pöördun tagasi sega ja ms juurde :-)

Faithfully yours:fucked up rally games fan :-(
PS2 on ka olemas. Graafika super, parimad mängud tehakse just ps2-hele ja kunagi ei teki muret, et kas läheb käima või mitte :wink:
wacho
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 88
Liitunud: 20 Mai 2003, 19:14
Asukoht: sinu voodi all...noaga

Postitus Postitas wacho »

kunagi ei teki muret ka sellega, et tasuta mängu võiks saada...PS2 puhul ma mõtlen(v.a. kui on kellelt laenata), PC omanikud miskipärast ma arvan eriti neid mänge ei osta vaid saavad nad ikkagi ftp-st plaadi peale. Mina aga liiga algaja, et sellises valdkonnas hakkama saada.
Never argue with an idiot, he/she will bring you down to their level, and beat you up with experience....
Vasta