Midnight Club Los Angeles

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Post Reply
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Midnight Club Los Angeles

Post by Burns »

Tervitus!

On kellelgi see mäng olemas. Endal plaanis soetada. Kui kellelgi on äkki viitsib sellest mängust sutsu kirjutada. Tundub parem olevat, kui uus NFS.

NB! Kui teema siia ei sobi siis kustutage ära!
Diagnoos- Rallisõltlane
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1654
Joined: Thu Oct 20, 2005 3:37 pm
Location: Tallinn
Contact:

Re: Midnight Club Los Angeles

Post by Heix »

Burns wrote:Tervitus!

On kellelgi see mäng olemas. Endal plaanis soetada. Kui kellelgi on äkki viitsib sellest mängust sutsu kirjutada. Tundub parem olevat, kui uus NFS.

NB! Kui teema siia ei sobi siis kustutage ära!
Sander kui sul ostusoovi siis ma võin sulle maha müüa selle ;) Sümboolse hinnaga :P
ImageCitroën Sport
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: Midnight Club Los Angeles

Post by Burns »

Heix wrote:
Burns wrote:Tervitus!

On kellelgi see mäng olemas. Endal plaanis soetada. Kui kellelgi on äkki viitsib sellest mängust sutsu kirjutada. Tundub parem olevat, kui uus NFS.

NB! Kui teema siia ei sobi siis kustutage ära!
Sander kui sul ostusoovi siis ma võin sulle maha müüa selle ;) Sümboolse hinnaga :P
Kas mäng ei meeldinud sulle? Mulle tundus päris asjalik asi. Aga mis hinnaga annaks? Pane privasse
Diagnoos- Rallisõltlane
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 623
Joined: Wed Nov 16, 2005 1:52 pm
Location: Tallinn

Post by Matthiew »

endal on olemas. päris hea, kuid võrreldes Midnight Club 3-ega oleks nagu tagasiminek. graafika on küll palju parem, kuid autosi on kõvasti vähem :(
kõigest mingi 43 autot ja 3 baiki, kui õigesti mäletan. ausalt öeldes tuunimisvõimalusi on ka nagu vähem kindlatel asjadel, samas on rohkem asju, mida saab tuunida. NFS-ist on kindlasti üle, enamuses, ainult autode nimekiri on nõrgem.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Mulle see mäng meeldib, kõvasti parem, kui NFS. NFSi puhul häiris see, et üks kõik mis detailid autole paned, mark pole oluline, kõik on ühesugused. MCLA ikka tuunimis võimalusi tohutult. Mängu tase on ka suht raske, kergelt ei saa pea ühtegi sõitu võtta. Netplayd pole veel proovinud aga lähi ajal proovin ka selle ära. Sõidan seest vaates ja isegi see on suudetu normaalne teha. Igatahes esmamuljed on head.
Diagnoos- Rallisõltlane
Post Reply