Midnight Club Los Angeles

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Sparco, Jaanus, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Midnight Club Los Angeles

Postitus Postitas Burns »

Tervitus!

On kellelgi see mäng olemas. Endal plaanis soetada. Kui kellelgi on äkki viitsib sellest mängust sutsu kirjutada. Tundub parem olevat, kui uus NFS.

NB! Kui teema siia ei sobi siis kustutage ära!
Diagnoos- Rallisõltlane
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Midnight Club Los Angeles

Postitus Postitas Heix »

Burns kirjutas:Tervitus!

On kellelgi see mäng olemas. Endal plaanis soetada. Kui kellelgi on äkki viitsib sellest mängust sutsu kirjutada. Tundub parem olevat, kui uus NFS.

NB! Kui teema siia ei sobi siis kustutage ära!
Sander kui sul ostusoovi siis ma võin sulle maha müüa selle ;) Sümboolse hinnaga :P
PiltCitroën Sport
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Re: Midnight Club Los Angeles

Postitus Postitas Burns »

Heix kirjutas:
Burns kirjutas:Tervitus!

On kellelgi see mäng olemas. Endal plaanis soetada. Kui kellelgi on äkki viitsib sellest mängust sutsu kirjutada. Tundub parem olevat, kui uus NFS.

NB! Kui teema siia ei sobi siis kustutage ära!
Sander kui sul ostusoovi siis ma võin sulle maha müüa selle ;) Sümboolse hinnaga :P
Kas mäng ei meeldinud sulle? Mulle tundus päris asjalik asi. Aga mis hinnaga annaks? Pane privasse
Diagnoos- Rallisõltlane
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

endal on olemas. päris hea, kuid võrreldes Midnight Club 3-ega oleks nagu tagasiminek. graafika on küll palju parem, kuid autosi on kõvasti vähem :(
kõigest mingi 43 autot ja 3 baiki, kui õigesti mäletan. ausalt öeldes tuunimisvõimalusi on ka nagu vähem kindlatel asjadel, samas on rohkem asju, mida saab tuunida. NFS-ist on kindlasti üle, enamuses, ainult autode nimekiri on nõrgem.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Mulle see mäng meeldib, kõvasti parem, kui NFS. NFSi puhul häiris see, et üks kõik mis detailid autole paned, mark pole oluline, kõik on ühesugused. MCLA ikka tuunimis võimalusi tohutult. Mängu tase on ka suht raske, kergelt ei saa pea ühtegi sõitu võtta. Netplayd pole veel proovinud aga lähi ajal proovin ka selle ära. Sõidan seest vaates ja isegi see on suudetu normaalne teha. Igatahes esmamuljed on head.
Diagnoos- Rallisõltlane
Vasta