Gran Turismo 3/4/5

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Krusa wrote:Kas nii lihtsalt käibki, et lööd VISA numbrid sisse ja mäng käes?
Heixiga r22kisin ja pidi jah nii lihtsalt k2ima.
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Posts: 3057
Joined: Tue Jul 19, 2005 9:29 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Krusa »

Burns wrote:
Krusa wrote:Kas nii lihtsalt käibki, et lööd VISA numbrid sisse ja mäng käes?
Heixiga r22kisin ja pidi jah nii lihtsalt k2ima.
Oi bliin, täna proovin järgi!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Krusa wrote:
Burns wrote:
Krusa wrote:Kas nii lihtsalt käibki, et lööd VISA numbrid sisse ja mäng käes?
Heixiga r22kisin ja pidi jah nii lihtsalt k2ima.
Oi bliin, täna proovin järgi!
Kui alla oled t6mmanud siis pane siia ka kirja kuda m2ng on!!!
Diagnoos- Rallisõltlane
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1654
Joined: Thu Oct 20, 2005 3:37 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Heix »

Käib lihtsalt jah, teadmiseks, et kui registreerid siis pead mingi hong kongi aadressi panema. Mina panin mingi hong kongi hotelli :D
ImageCitroën Sport
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Heix wrote:Käib lihtsalt jah, teadmiseks, et kui registreerid siis pead mingi hong kongi aadressi panema. Mina panin mingi hong kongi hotelli :D
Mina panin Eesti oma aga linna valikus panin valikutest Center ja lasi edasi küll minna :D :D
Diagnoos- Rallisõltlane
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 623
Joined: Wed Nov 16, 2005 1:52 pm
Location: Tallinn

Post by Matthiew »

aga see on ikkagi Prologue (seda Euroopas ei müüdagi), sest täismäng on ikka veel tegemisel ning selle kohta ei ole ausalt öeldes pmst üldse infot ka. kõik videod ja pildid on prologue'ist, isegi väljatulemiskuupäeva pole :?
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1654
Joined: Thu Oct 20, 2005 3:37 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Heix »

Matthiew wrote:aga see on ikkagi Prologue (seda Euroopas ei müüdagi), sest täismäng on ikka veel tegemisel ning selle kohta ei ole ausalt öeldes pmst üldse infot ka. kõik videod ja pildid on prologue'ist, isegi väljatulemiskuupäeva pole :?
Nu mäng tulebki Prologue, ja see on aasia versioon. Euroopa jaoks eriti midagi ei muutu, veidi menüüd ja netplay tugi.
Peagi peaks euroopas olmuma.
ImageCitroën Sport
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 623
Joined: Wed Nov 16, 2005 1:52 pm
Location: Tallinn

Post by Matthiew »

eino aga pärismängus on ikka rohkem autosi ja radu kui prologue'is ju.
enne Gran Turismo 4 tuli välja ka Prologue, see on nagu tutvustav vms.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Matthiew wrote:eino aga pärismängus on ikka rohkem autosi ja radu kui prologue'is ju.
enne Gran Turismo 4 tuli välja ka Prologue, see on nagu tutvustav vms.
Selge, nüüd ei teagi mida arvata :?
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Posts: 3057
Joined: Tue Jul 19, 2005 9:29 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Krusa »

Matthiew wrote:eino aga pärismängus on ikka rohkem autosi ja radu kui prologue'is ju.
enne Gran Turismo 4 tuli välja ka Prologue, see on nagu tutvustav vms.
Saan aru, et nn tutvustusest on lastud välja eraldi müügiplaat? Sest, Prolog on Asia turule välja visatud.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Krt ei saa mitte mingi valemiga seda alla tõmmatud. Tegin endale virtuaal Visa kaardi ja küsisin pangast kas neil on mingi piirangud ka aga öeldi et ei ole. Ja ikka viskab koguaeg ette kirja "Your credit card information could not be updated" :( :(
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

No Heix või Annu, muljetage siis GT 5st - palju radu, autosi, juhitavus jne...jne... :D
Diagnoos- Rallisõltlane
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 215
Joined: Fri Dec 07, 2007 10:22 pm
Location: Saaremaa-Tallinn

Post by annu333 »

Kuule ei saa enam isegi netti mitte :lol: . Tagasipöördes mingi alfaromeoga 147 ikka üle 50 ei saa muidu läheb otse. mida ma sellega öelda tahan on see, et proovige sama oma autoga teha juhtub sama. Nu siin kõige lihtsam komenteerida nii, et GT2 ja GT 3 vahel oli suur muutus. Sama ka nüüd. Autosid on umbes 20 tootjalt iga ühel paar parimat "kompvekki" välja pandud. Radu vist oli ainult viis (neid sõidetakse mõlemat pidi, nii et nagu 10 rada) aga pean ütlema et ei ole veel kaugele jõudnud. Võistlused on huvitavad. uusi võistlusi on juurde tulnud, et mängu huvitavaks teha.

Burns... kas sa nii proovisid nagu mina tegin?
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

annu333 wrote:Kuule ei saa enam isegi netti mitte :lol: . Tagasipöördes mingi alfaromeoga 147 ikka üle 50 ei saa muidu läheb otse. mida ma sellega öelda tahan on see, et proovige sama oma autoga teha juhtub sama. Nu siin kõige lihtsam komenteerida nii, et GT2 ja GT 3 vahel oli suur muutus. Sama ka nüüd. Autosid on umbes 20 tootjalt iga ühel paar parimat "kompvekki" välja pandud. Radu vist oli ainult viis (neid sõidetakse mõlemat pidi, nii et nagu 10 rada) aga pean ütlema et ei ole veel kaugele jõudnud. Võistlused on huvitavad. uusi võistlusi on juurde tulnud, et mängu huvitavaks teha.

Burns... kas sa nii proovisid nagu mina tegin?
Ei ole veel proovinud, järgmine nädal vast. Annu kas homme jõuad Haapsalu? Teaks arvestada :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 215
Joined: Fri Dec 07, 2007 10:22 pm
Location: Saaremaa-Tallinn

Post by annu333 »

Jõuan. Kui olen hommiku kohvi ja suitsu teind asun teele :D
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

annu333 wrote:Jõuan. Kui olen hommiku kohvi ja suitsu teind asun teele :D
Ok, kõlla siis :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Sain siis lõpuks endale ka selle GT5 tõmmatud. Mäng on hea ja auto juhitavus on ikka päris reaalseks tehtud. Parim mida olen sellistes mängudes kohanud. Aga nagu eespool kõnelejad on juba maininud siis täis mäng see ikka ei ole. Ei usu, et nad on teinud radade ja autode arvu poolest viletsama mängu kui oli GT4. Nii, et ootan igaljuhul huviga täis mängu GT5te. Olen kindel, et sellest tuleb praegusel hetkel parim kihutamis mäng. Graafika on ka ikka väga tasemel, lausa uskumatu :shock:
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Nüüd aga lugesin netist, kus keegi a´la mr.Yamamoto rääkis, et GT5 täismänguga läheb vähemalt veel aasta aega, enne kui see välja tuleb. Sama oli see olnud ka GT4ga, kus kõigepealt tuli välja Prologue ja aasta pärast täismäng. Egas midagi tuleb oodata.
_________________
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Üks muudatus, mis nad GT4ga võrreldes võiksid sisse viia on see, et autod võiksid katki ka minna. Muidu sõida niikui kivi tükiga. Aga ise alustasin GT 4 ga PS2e peal ja on ikka üks pikk mäng. Ja kuigi ma olen nüüd PS3e mänge mänginud siis 4s oli graafika juba väga tasemel. Ja autosi on ikka roppumoodi, samamoodi ka võistlusi. Vaatan, et ma vahelduva eduga avastan uuesti PS2e mänge :D
Diagnoos- Rallisõltlane
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 215
Joined: Fri Dec 07, 2007 10:22 pm
Location: Saaremaa-Tallinn

Post by annu333 »

Seda sama mängu mängin ma ka vahelduva eduga PS3 peal. Pole midagi öelda, oma aja kohta oli supper mäng ja isegi praegu on hea mäng.

Aga selle katki minemisega võiks olla nagu päriselt ikka. 200 vastu seina sõidad siis naljalt edasi ei liigu. Ja siis võiks olla, et ise vaatad kas lased korda teha või on targem uus kere võtta, mille peale ehitama hakata :D

Kuigi see uus mäng Grid paistab olevat ka midagi selle GT taolist ja seal paistab, et autod ei ole ka betoonist tehtud. :D
Post Reply