Gran Turismo 3/4/5

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 623
Joined: Wed Nov 16, 2005 1:52 pm
Location: Tallinn

Post by Matthiew »

annu333 wrote:Seda sama mängu mängin ma ka vahelduva eduga PS3 peal. Pole midagi öelda, oma aja kohta oli supper mäng ja isegi praegu on hea mäng.

Aga selle katki minemisega võiks olla nagu päriselt ikka. 200 vastu seina sõidad siis naljalt edasi ei liigu. Ja siis võiks olla, et ise vaatad kas lased korda teha või on targem uus kere võtta, mille peale ehitama hakata :D

Kuigi see uus mäng Grid paistab olevat ka midagi selle GT taolist ja seal paistab, et autod ei ole ka betoonist tehtud. :D
jah, kuid GT on ikka simulaator, GRID niisama võidusõit ning olen suhteliselt kindel, et seal on mingi kahtlane juhitavus jälle (nagu Dirt'is mille nad endale aluseks võtsid)
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 215
Joined: Fri Dec 07, 2007 10:22 pm
Location: Saaremaa-Tallinn

Post by annu333 »

Matthiew wrote:jah, kuid GT on ikka simulaator, GRID niisama võidusõit ning olen suhteliselt kindel, et seal on mingi kahtlane juhitavus jälle (nagu Dirt'is mille nad endale aluseks võtsid)
Siis tuleb oodata ikka GT5, et see täismäng välja tuleks
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

annu333 wrote:
Matthiew wrote:jah, kuid GT on ikka simulaator, GRID niisama võidusõit ning olen suhteliselt kindel, et seal on mingi kahtlane juhitavus jälle (nagu Dirt'is mille nad endale aluseks võtsid)
Siis tuleb oodata ikka GT5, et see täismäng välja tuleks
Loodan, et tuleb ka Grid´i demo ülesse, siis saaks mingigi ettekujutuse. Kui vähegi normaalne on siis arvan, et soetan endale selle. GT5ga läheb veel ju nii krdi kaua aega.
Diagnoos- Rallisõltlane
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1654
Joined: Thu Oct 20, 2005 3:37 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Heix »

Burns wrote:
annu333 wrote:
Matthiew wrote:jah, kuid GT on ikka simulaator, GRID niisama võidusõit ning olen suhteliselt kindel, et seal on mingi kahtlane juhitavus jälle (nagu Dirt'is mille nad endale aluseks võtsid)
Siis tuleb oodata ikka GT5, et see täismäng välja tuleks
Loodan, et tuleb ka Grid´i demo ülesse, siis saaks mingigi ettekujutuse. Kui vähegi normaalne on siis arvan, et soetan endale selle. GT5ga läheb veel ju nii krdi kaua aega.
Ma arvan et see Grid tuleb midagi NFS-i sarnast.
ImageCitroën Sport
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Kusjuures arvan sama- vähemalt trailereid vaadates küll. Aga NFS meeldis mulle küll :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 215
Joined: Fri Dec 07, 2007 10:22 pm
Location: Saaremaa-Tallinn

Post by annu333 »

Ma nüüd täna avastasin, et saab ka selle kolmnurgakese sealt alt nurgast ära võtta, ehk siis külglibisemise kontrolli. kõik muud kompud olid juba ennem maas aga seda ei oskan sealt jaapani keelest välja lugeda. nüüd ikka on kohe väga vahva sõita :D:D
Zaany
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 5
Joined: Sun May 11, 2008 7:51 pm

Post by Zaany »

ei oska kommenteerida, ise olen PC pelaja ja see graafika PC peal oleks ikka alla igasugust arvestust :P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Ons keegi ka kuulnud, millal uut GT5te on oodata. Täielik vaikus selle kohapealt.
Diagnoos- Rallisõltlane
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 215
Joined: Fri Dec 07, 2007 10:22 pm
Location: Saaremaa-Tallinn

Post by annu333 »

Tervist!

Pole ammu enam lehele jõudnud, aga nüüd siis siin. Ja vastus sinu küsimusele Burns on selle aasta jõulude ajal. Ja see hetkel official news. Muidugi samas on nad siin palju asju edasi lükkand aga tavaliselt GT välja andmis aegu võib uskuda.
rally
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1427
Joined: Mon Nov 24, 2008 4:27 pm

Post by rally »

Burns wrote:Ons keegi ka kuulnud, millal uut GT5te on oodata. Täielik vaikus selle kohapealt.
Selle aasta lõpus ehk siis detsembris ja demo versioon on ju väljas. :)
Rallime Mönuga !
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1654
Joined: Thu Oct 20, 2005 3:37 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Heix »

ImageCitroën Sport
Mister Pants
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 155
Joined: Tue Feb 20, 2007 3:00 am

Post by Mister Pants »

SWEET!!!
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1654
Joined: Thu Oct 20, 2005 3:37 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Heix »

WRC 8) I can't wait
ImageCitroën Sport
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Ossssaaaa püha püss :) Kui ma videost õieti nägin siis ühel Subarul oli isegi esiots lömmis, nii et äkki siis autod ka purunevad. Aga tuleb vist läbi aegade parim mäng. Kas tuleb siis aasta lõpuks alles? Loodan, et varem. Aga tundu ikka üli kõva.
Diagnoos- Rallisõltlane
Strike
Moderaator
Moderaator
Posts: 5912
Joined: Fri Jun 06, 2003 11:58 am

Post by Strike »

WRC ja üldse GT5 tundub päris sheffi greaafikaga. Tekkis juba mõte, et peaks vist sügisel siiski PS3 hankima :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

"I want to release it as fast as I can," Yamauchi told us, "but GT5 for us, when you talk about its status, it's at a point we can release it any time we want, but we can always keep working on it. It's very important for us to make sure everything is done perfectly and everything is done in detail."
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Ei tea kui õige jutt aga...



Play.com: 'Release date from Gran Turismo 5 is Official'
97
PS3Hype writes: 'Yesterday we saw that Play.com was adding a release date for Gran Turismo 5 on their website. But nothing was confirmed by Sony. But today we've received an email from Play.com where they say that they've got the release date from the publisher/manufacturer of the game. So we finally can get our hands on one of the best driving games in November 2009! (If they don't delay it again).'
Diagnoos- Rallisõltlane
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 215
Joined: Fri Dec 07, 2007 10:22 pm
Location: Saaremaa-Tallinn

Post by annu333 »

Tatsin ka just uuendust panna. Praegune kuupäev on 25. nov. 2009

Vaatasin ka seda trailerit. Ja tundes GT mänge võib arvata, et tuleb üks realistlikumaid rallimänge.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

http://www.gtplanet.net/worldwide-relea ... -probably/

WRC kohapealt päris head uudised:)))
Diagnoos- Rallisõltlane
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1654
Joined: Thu Oct 20, 2005 3:37 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Heix »

annu333 wrote:Tatsin ka just uuendust panna. Praegune kuupäev on 25. nov. 2009

Vaatasin ka seda trailerit. Ja tundes GT mänge võib arvata, et tuleb üks realistlikumaid rallimänge.
30 Märts, 2010
ImageCitroën Sport
Post Reply