Need For Speed: Shift

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Ma nüüd selle gaasi ja piduriga ka ära harjunud- saabki neid koos kasutada. Uskumatult hea auto on vana Corolla. No alguses tundus küll paras "peldik" aga kui full tuning teha siis lausa nauding sõita. Ja Nürburgringi aeg paranes stockiga võrreldes 1,5 minuti võrra :)
Surusin siis ühe ringi ka Veyroniga ja aeg tuli mingi 06:50... aga no arenguruumi on veel kõvasti selle autoga :D
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Posts: 3057
Joined: Tue Jul 19, 2005 9:29 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Krusa »

Kas mängu lõppversioonis on sama, et sõidad 200ga seina ja suurt midagi ei juhtu ning kütad edasi? Demos kahjuks on nii...
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Krusa wrote:Kas mängu lõppversioonis on sama, et sõidad 200ga seina ja suurt midagi ei juhtu ning kütad edasi? Demos kahjuks on nii...
Kle ei ole 200 seina sõitnud :D Aga kardan,et demos ka see, et auto katki ei lähe. Õnneks aga sain endale mängu update´i teha,nii et nüüd see asi lahendatud.
Diagnoos- Rallisõltlane
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 215
Joined: Fri Dec 07, 2007 10:22 pm
Location: Saaremaa-Tallinn

Post by annu333 »

Kuidas muidu on? Demo käsitlus jättis suht hea mulje.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

annu333 wrote:Kuidas muidu on? Demo käsitlus jättis suht hea mulje.
Kle auto juhitavus ka ikka kannatab. Aga üldiselt üritan puhtalt sõita (vahi, kus kukkusin eputama :D )
Diagnoos- Rallisõltlane
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 215
Joined: Fri Dec 07, 2007 10:22 pm
Location: Saaremaa-Tallinn

Post by annu333 »

Mulle Demo dificulty Hard meeldib kui panna kõik abid maha peale anti lock. Bemmiga on hea sõita. Vahest sõidad üli puhtalt ja ikka ei piisa, et võita. Vahest eksid "kenasti" ja jõuad teiseks, esimeseks. Mulle tundub, et see AI üksteise sabas sõitmine on tehtud realistlikumaks. Ei sõida kõik täpselt ühte trajektoori ja ühe kiirusega. Mis annab taga pool olijale, mulle 8) , eelise.

Kui mängu läbi teed võiks vahetada. Mul vastu pakkuda Fallout 3 kui huvi pakub?

Muidu algul demot mängides ma mõtlesin , et WTF, mis juhitavus. Aga siis leidsin selle optionsite alt kus saab neid nuppude tugevust regullida. Nüüd üli hea kihutada. Zonda teeb aint muret. Vägisi tahab tagumine ots ette "trügida" :lol:
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

annu333 wrote:Mulle Demo dificulty Hard meeldib kui panna kõik abid maha peale anti lock. Bemmiga on hea sõita. Vahest sõidad üli puhtalt ja ikka ei piisa, et võita. Vahest eksid "kenasti" ja jõuad teiseks, esimeseks. Mulle tundub, et see AI üksteise sabas sõitmine on tehtud realistlikumaks. Ei sõida kõik täpselt ühte trajektoori ja ühe kiirusega. Mis annab taga pool olijale, mulle 8) , eelise.

Kui mängu läbi teed võiks vahetada. Mul vastu pakkuda Fallout 3 kui huvi pakub?

Muidu algul demot mängides ma mõtlesin , et WTF, mis juhitavus. Aga siis leidsin selle optionsite alt kus saab neid nuppude tugevust regullida. Nüüd üli hea kihutada. Zonda teeb aint muret. Vägisi tahab tagumine ots ette "trügida" :lol:
Pole probleemi, ma sain endale Dirt 2e ka, nii et tegelen sellega praegu. Aga sul peale Fallout´i pole midagi pakkud?
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Kusjuures praegu mul Nürburgringi rekord ongi just Zonda käes, uskumatult hea masin on :)
Diagnoos- Rallisõltlane
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 215
Joined: Fri Dec 07, 2007 10:22 pm
Location: Saaremaa-Tallinn

Post by annu333 »

Hetkel pole uusi . Mul Battlefield: Bad Company, seda sa vist mängind, GTA, Elders Scroll: Oblivion, Resistance: Fall of Man, Ghost Recon 2, Kahte viimast oled sa vist kindlalt mängind, kui õigesti mäletan.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

annu333 wrote:Hetkel pole uusi . Mul Battlefield: Bad Company, seda sa vist mängind, GTA, Elders Scroll: Oblivion, Resistance: Fall of Man, Ghost Recon 2, Kahte viimast oled sa vist kindlalt mängind, kui õigesti mäletan.
Kle Bad Companyt mängiks küll,seda ma proovinud pole. Hella mulle,kui huvi siis (53613102)
Diagnoos- Rallisõltlane
Post Reply