Need For Speed: Shift

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Need For Speed: Shift

Post by Burns »

Nii, olen seda mängu saanud ühe õhtu proovida. Esmamuljed on päris head. Juhitavus on päris keeruline (meenutab GT5P oma) aga kõik harjutamise asi (igatahes arcade mäng see ei tundu juhitavuse poolest). Muidugi saab alguses ka igasuguseid sõiduabisi peale panna. Graafika päris ok, kuigi alguses tundub, et kõik "läigib" jubedalt aga siis tuleb sutsu teleka värve ja tumedust timmida. Võistlusi tundub olevat väga palju. Super rada on muidugi Nürburgring Nordschleife, annab ikka 9 min seal pressida.
Muidugi lasti hea eksimus ka sisse- PS3 varjandil auto katki ei lähe aga Xbox´i omal läheb. Täna aga kuulsin, et patch oli täna välja tulnud ja viga parandatud:)
Omaette elamus on muidugi seest kaameraga sõita- pole ma ühtegi mängu sellise vaatega mänginud aga seda mängu ei kujutaks teisiti ette...annab kohe õige feelingu.
Praegu ei oskagi midagi rohkemat lisada, eks õhtul pärast tööd tuleb uuesti pult kätte võtta ja tuld.
Diagnoos- Rallisõltlane
Riho
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 134
Joined: Tue Aug 15, 2006 8:19 pm
Location: Tallinn/Kadriorg

Post by Riho »

Ei tea kas see mäng on ka rooliga sõidetav? :roll:
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Riho wrote:Ei tea kas see mäng on ka rooliga sõidetav? :roll:
Kle rooliga pidi seda superluks sõita olema. Pole veel ise proovinud aga lähi ajal teen seda siis olen targem.
Mulle see mäng igatahes meeldib, eile lasin poole ööni ja krt täna ei suutnud üldse tööle tulla. :D
Diagnoos- Rallisõltlane
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1883
Joined: Thu Oct 30, 2008 6:09 pm
Location: Tallinn

Post by Gustav »

Ma mängin ka seda, kuid PC-l. Väga hea mäng on! Tõsine edasiminek.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Gustav wrote:Ma mängin ka seda, kuid PC-l. Väga hea mäng on! Tõsine edasiminek.
Õige:) Mis vaatega sõidad? Ei väsi imestamast, kui super on sõita sise kaameraga...uskumatu!!!
Diagnoos- Rallisõltlane
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1654
Joined: Thu Oct 20, 2005 3:37 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Heix »

super :) Järka nädal siis poodi. Kas netplay ka on ja kuidas tundub?
ImageCitroën Sport
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Heix wrote:super :) Järka nädal siis poodi. Kas netplay ka on ja kuidas tundub?
Kle netplay on aga kuna kodus hetkel netti pole siis pole saanud proovida.
Heix hoiatan ette, et juhitavus ehmatab algul ära ning autot tuleb ka seadistada, et ta üle -ega alajuhitav poleks. Aga mida rohkem sõita seda rohkem meeldima hakkab. Ostsin täna lausa vihiku (aegasi üles märkida) ja võtan kõik stock autod ette Nürburgringil (see pikk rada on lihtsalt super) ning vaatan milline tehaseauto siis kõige kiirem on. Muidugi on üle poolte autodest veel lukus. Proovisin sellel rajal ka Bugatti Veyron´t...ulme, kui kiire see auto on. Tuleb ikka nõrgemate autodega kõigepealt alustada.
Diagnoos- Rallisõltlane
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1883
Joined: Thu Oct 30, 2008 6:09 pm
Location: Tallinn

Post by Gustav »

Seestvaade on tõesti super! Proovisin ka Veyroni. Kuidagi ei seisa rajal selle masinaga, nii kiire lihtsalt. :D
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1654
Joined: Thu Oct 20, 2005 3:37 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Heix »

Usun aga ära aja enne nvahetust veel kõvaks :D
ImageCitroën Sport
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Heix wrote:Usun aga ära aja enne nvahetust veel kõvaks :D
Oioi Heix, see mäng on lihtsalt niiiiiiii hea :D :D
Diagnoos- Rallisõltlane
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1654
Joined: Thu Oct 20, 2005 3:37 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Heix »

No jah :D eks ma nüüd istun siis nvahetuse ära ja uuel nädalal poodi. Eks saab näha :) Ja kui ei ole ikka niiii kõva siis ... hoia alt ;)
ImageCitroën Sport
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 777
Joined: Tue Oct 11, 2005 11:56 am

Post by alk »

irw mul ei lähe siiani eelmine Dirt'i ost meelest :axe: :hang: :violent1:
Maineka nimega sõitja
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

alk wrote:irw mul ei lähe siiani eelmine Dirt'i ost meelest :axe: :hang: :violent1:
No arvan, et neid mänge küll omavahel võrrelda ei saa :)
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Posts: 3057
Joined: Tue Jul 19, 2005 9:29 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Krusa »

Burns laena mängu :D
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Krusa wrote:Burns laena mängu :D
Vabalt...paari kuu pärast. :D

Alustasin siis Nürburgringi stock autodega ning siiani rekord aeg Audi S3´e käes. Huvitav, kas jõuludeks jõuan kõikide autodega (algul stockina ja siis tuunin ära ja vaatan mis aeg siis tuleb) ära sõita selle raja. :D Ning selle kõrvalt vaja veel Career´i ka edasi teha, et autosi lahti saada. Ulme aeg läheb kogu selle ürituse peale ikka.
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Natuke lisa infi ka (ei tea, kui õige see jutt on)- et iga nelja kuu tagant lastakse mängu update välja...lisatakse uusi radasi ja autosi. Tore oleks muidugi :)
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Posts: 3057
Joined: Tue Jul 19, 2005 9:29 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Krusa »

Kõik on nagu põnev mis uus. Selle mängu juures on online kiiks on ikka sees. Sama mis on F1 omas kus mäng petab autode vahe a'la 1m. Nii ei ole võimalik rinkat sõita kui omateada hoiad parajat vahet, aga eesolija juba lendab eest minema.
Ja see purunemise asi on ikka täitsa absurd...

http://www.youtube.com/watch?v=OrNVP9d5V7g
vidrik
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 147
Joined: Sun Feb 26, 2006 6:31 pm

Post by vidrik »

isegi nüüd juba neljas tund jutti sellest mängust üritan arusaada.ei algul oli siht kole nüüd juba hakkab minema kuigi see puldi juhtimis süsteem on minuarust ikka suht p.... kas seda kuidagi muuta ei sa ???
aga muidu mäng päris äge olen suut juba paar raskesse kohta ka komistada aga pusides saab hakkama.eks näis mis edasi saab
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

vidrik wrote:isegi nüüd juba neljas tund jutti sellest mängust üritan arusaada.ei algul oli siht kole nüüd juba hakkab minema kuigi see puldi juhtimis süsteem on minuarust ikka suht p.... kas seda kuidagi muuta ei sa ???
aga muidu mäng päris äge olen suut juba paar raskesse kohta ka komistada aga pusides saab hakkama.eks näis mis edasi saab
Puldil nuppude asetust jah muuta ei saa. Aga ma nii ära harjunud ja juhtinud olen nagunii kõiki mänge analoogiga.
Diagnoos- Rallisõltlane
vidrik
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 147
Joined: Sun Feb 26, 2006 6:31 pm

Post by vidrik »

krt eile sai taas kimatud nii et süda paha :D peaks ütlema et üllatavalt äge on kuigi eile ei tea kas väsimusest või millest aga hakkasid ära tüütama need meeletult pikad sõidud Enduro oli vist või midagi sellist.
ja muidugi puldiga juhtimine on ikka masendavalt raske minu jaoks ei mõista miks ei võiks olla valikuid nupu asetustes.aga ei kurda veel jätkan mängimist vaatame mis edasi saab.
Post Reply