Colin Mcrae: DIRT 3

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Colin Mcrae: DIRT 3

Post by Burns »

http://www.youtube.com/watch?v=Md4zvVQrxDs

Siin siis trailer...ei teagi mida oodata sellelt mängult, kuna Dirt 2 oli küll fail minu meelest.
Diagnoos- Rallisõltlane
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Post by Frank »

Nad võiksid austusest McRae vastu tema nime taoliste mängude eest ära võtta. Nimetagu ümber Block/Pastrana Rally'ks, vähemalt midagi taolist. Viimane ehtne Colin McRae oli 2005.
"Come on, you can see more than that"
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Post by Lithium »

Nõustun Frank-iga. See on rohkem nagu nimi, et seda mängu osta. Minu arust heast rallist on see mäng juba väga kaugel. Viimane normaalne seeria sellest mängust oli Colin McRae Rally 04
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1965
Joined: Sat May 01, 2010 5:59 pm

Post by muhk »

minu meelst selles dirt2-s küll seda colin mcrae'd ei kasutatud enam.
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1536
Joined: Thu Mar 27, 2003 9:26 pm

Post by johunn »

Oli ikka Colin Mcrae nimeline Dirt2, sest Colini nimi müüb mänguna ning Ken Block ja ülejäänud sepad aitavad uusi ja nooremaid kliente juurde meelitada. Lõpuks on see kõik üks suur reklaamimine seal. Autodele sai ilusti valida, et kas oled Monsteri, Rockstari või Red Bulli fänn. Et ilma energiajookideta ei tohi siin maailmas üldse elada ;) Aga isiklikult küll Dirt2-te ei laidaks eriti. Minu arust oli üks viimase aja lõbusamaid autoteemalisi mänge. Ei olnud vaja liiga palju harjutada, et suudaks vastastele konkurentsi pakkuda ning sai ka radu lihvida. Neid oleks küll võinud märgatavalt rohkem olla, aga asi seegi. Seltskonnas rooliga väga hea ajaveetmine. Kõik said kohe sõitma, mitte ei pidanud pool päeva harjutama, et lõpuni jõuda. Ja teadjamad mehed ütlesid, et füüsika on päris rallikatega võrreldes päris heal tasemel. Mina igatahes ootan küll, et saaks väikese Gymkhana teha uues mängus. Samas uus WRC tundub päris mahlane. Aga ega küll küllale liiga tee, seega saab need ja veel GT5-ki suure tõenäosusega soetatud.
Axxept
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 148
Joined: Wed Oct 27, 2004 2:40 am
Location: Tallinn

Post by Axxept »

Nõustun siin eelkõnelejatega, Mcrae nimi tuleks sealt tõepoolest eest ära võtta. Kogu see Dirt seeria on puhas americanized jama. Ehtsast rallimängust on igatahes väga väga kaugele eemaldunud. Viimane hea Colin oli ka minu arust 04, kuid parimaks jääb ikka läbi aegade 2.

Mis puutub Dirt'i, siis juhitavus võiks olla nn. edasiarendus Dirt2'st. Ei olnud ta küll väga hea, kuid võrreldes Dirt 1'ga siis super. Dirt 1's ei olnud üldse võimalik sõita nii nagu tahaks, ühesõnaga täielik rämps.

Jääme ootama, kuid panused tänase seisuga WRC mängu peal.
RALLI ART Image
HONDA RACING Image
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Siin siis suts saab aimu mis mängus tuleb. Paistab, et kõik tootajad hakkavad rohkem rõhku panema gameplay´le:)

http://www.eurogamer.net/articles/mag-s ... -3-details
Diagnoos- Rallisõltlane
virko32
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 439
Joined: Sun Apr 01, 2007 4:21 pm
Location: Võru

Post by virko32 »

kas keegi on mängu salvestamise korda saanud??, mul kuidagi ei salvesta :D
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1965
Joined: Sat May 01, 2010 5:59 pm

Post by muhk »

tõmmatud piraatversioon?
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 727
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:58 pm
Location: Harjumaa

Post by Epik »

minul on piraatversioon tõmmatud ja kõik toimib ideaalselt. salvestamistega küll mingit probleemi ei ole.
lühikese aja jooksul mis seda nüüd mänginud olen , tundub et rallit on seekord õnneks rohkem mängus kui muid rallikrosse.
virko32
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 439
Joined: Sun Apr 01, 2007 4:21 pm
Location: Võru

Post by virko32 »

mul ka piraatversioon aga pean mingi live konto tegema aga mul pole mängu koodi:D:D...kust sa tämbasid või mis ma tegema pean et saaks ka mängida et salvestaks:D
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 727
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:58 pm
Location: Harjumaa

Post by Epik »

piratebayst , dirt 3 skidrow, lihtsalt crackisin ära ja oligi korras. live konto saad ka ilma koodita teha , lihtsalt internetis ei saa siis sõita.
tuks
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1051
Joined: Mon Jul 14, 2008 8:56 pm

Post by tuks »

Epik, mul see sama versioon, aga millegi pärast jookseb mäng koguaeg kokku, kui hakkab sõitu laadima. Olen selle teise eventi juures, mingi brembo ... on nimi. Selleks, et mängida pean viirusetõrje väljalülitama, muidu kustutab kräki ära. :D
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 727
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:58 pm
Location: Harjumaa

Post by Epik »

selle kohta ma ei oska väga midagi öelda, pole ühtegi viirusetõrjet üle nädala omanud :D aga mäng töötab muidu ilusti mul.
virko32
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 439
Joined: Sun Apr 01, 2007 4:21 pm
Location: Võru

Post by virko32 »

Epik wrote:piratebayst , dirt 3 skidrow, lihtsalt crackisin ära ja oligi korras. live konto saad ka ilma koodita teha , lihtsalt internetis ei saa siis sõita.
no mul ka ära crackitud, aga siis kui tööle panen mängu ütleb et ei saanud mängu profiili teha, et savida mängu, et peab live konto tegema, suht keerulin värk, olen kõike proovinud aga ikka ei saa pihta mis tegema peab et mängida saaks :D ...alati hakka nullist pihta :D
tuks
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1051
Joined: Mon Jul 14, 2008 8:56 pm

Post by tuks »

Offline konto tee.
virko32
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 439
Joined: Sun Apr 01, 2007 4:21 pm
Location: Võru

Post by virko32 »

tuks wrote:Offline konto tee.
ja kuidas ma seda teha saan?...mul ikka tuleb samamoodi kui uue konto teen..
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 727
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:58 pm
Location: Harjumaa

Post by Epik »

kui me nüüd samat asja mõtleme siis võta live lahti ja http://www.youtube.com/watch?v=t_Ronfkg4k8 on näidatud kuhu vajutada, et offline konto teha.
virko32
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 439
Joined: Sun Apr 01, 2007 4:21 pm
Location: Võru

Post by virko32 »

Epik wrote:kui me nüüd samat asja mõtleme siis võta live lahti ja http://www.youtube.com/watch?v=t_Ronfkg4k8 on näidatud kuhu vajutada, et offline konto teha.
ma tegin seda sama asja mitme kontoga, aga ikka näitab et salvestada ei saa, nagu teen ära konto ja siis ütleb et ei saa save file luua, mine live ja all on lihtsalt vali ok, aga tegelt peaks mingi teine tabel ette tulema juu, dirt 2 vähemalt mul tuli, ma ei tea, eks proovin veel kuidagi :D
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1864
Joined: Sun Jan 02, 2005 4:32 pm
Location: Elva

Post by Märtinfänn »

Mai tea kas viga on minus aga juhtimine on küll eriti imelik.
Post Reply