WRC 2 (2011)

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

retspets
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 73
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:41 pm
Location: Tartu-Melliste

Post by retspets »

minu arust on ka mäng parem kui eelmine. Mängin ise ps3 ga ning vaga hea on. Kas keegi võrgus ka mängib? kas mingit omavahelist mõõduvõttu ei ole soov teha? ma ennast profiks ei pea aga eestlastega koos oleks huvitav sõita.
Opel Corsa B 2,0l 110kw rahvasprint/rahvaralli

https://www.facebook.com/groups/159550350831143/
sigahea
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 62
Joined: Mon Dec 04, 2006 9:47 pm

Post by sigahea »

Nüüd isegi pikemalt mänginud PS3ga- tõesti super!
Võrgus võib mind ikka kohata ´´TeamEstland´´, eestlasi seal palju pole kohanud - kahju, et võrgus riigilippe pole, F1s see olemas.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Ise ka nüüd suts mänginud ja muljed on head. Juhitaus parem, career mode loogilisem ja üldse on edasi minekut tunda. Paljud on mujal foorumites kurtnud graafika blabla...jne...aga mind see ei häiri kui mäng on muidu mängitav. Muidugi oleks tahtnud eelmise aasta maades uusi katseid näha. Aga selle eest on uued piisavalt keerulised. Ühesõnaga olen mina mänguga rahul ja üritan ka netis ikka mängida.
Diagnoos- Rallisõltlane
Tuhman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 232
Joined: Thu Jul 29, 2010 5:44 pm
Location: tallinn

Post by Tuhman »

Kolin wrote:Lisaks Tänakule puudub ka mängust Martin Prokop. Tootja on selles mängus SWRC klassiga kõvasti puusse pannud.
Nad ei ole puuse pannud vaid sa pidid maksma ,et sinna mängu saada ja Ott ega Prokop ei maksnud.
Rajareits
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 234
Joined: Tue Jul 06, 2010 9:02 pm
Location: Viljandi

Post by Rajareits »

Tuhman wrote:
Kolin wrote:Lisaks Tänakule puudub ka mängust Martin Prokop. Tootja on selles mängus SWRC klassiga kõvasti puusse pannud.
Nad ei ole puuse pannud vaid sa pidid maksma ,et sinna mängu saada ja Ott ega Prokop ei maksnud.
Allikat?
www.keretood.ee - Autode kereremont Viljandis.
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1536
Joined: Thu Mar 27, 2003 9:26 pm

Post by johunn »

Rajareits wrote:
Tuhman wrote:
Kolin wrote:Lisaks Tänakule puudub ka mängust Martin Prokop. Tootja on selles mängus SWRC klassiga kõvasti puusse pannud.
Nad ei ole puuse pannud vaid sa pidid maksma ,et sinna mängu saada ja Ott ega Prokop ei maksnud.
Allikat?
Ma tahaks kah hea meelega sellisele väitele tõestust saada. See oleks umbes nagu Codemasters helistab aasta lõpus mõnele F1 tiimile ja ütleb, et pritsi raha või muidu on mängus teie asemel mõni väljamõeldud meeskond. Kahtlane, et selline asi võiks toimuda.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Post by Lithium »

See rohkem utoopia. :D
Pajussaar
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 557
Joined: Sun Oct 25, 2009 10:25 pm
Location: Tallinn

Post by Pajussaar »

no ilma ühegi nõusolekuta vaevalt kedagi mängu pannakse.... ja kuna see on WRC ametlik mäng, siis küsitakse ikka kõikide osalejate käest... iseasi kes kuidas vastab, positiivselt või siis negatiivselt.
Football and Basketball need One Ball, Rallying needs TWO.!
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 727
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:58 pm
Location: Harjumaa

Post by Epik »

minuteada pidid sõitjad ise oma nõusoleku andma/avaldama soovi mängus sees olla.
Riho
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 134
Joined: Tue Aug 15, 2006 8:19 pm
Location: Tallinn/Kadriorg

Post by Riho »

Kui palju siis eesti kutte käib PS3 võrgus mängimas ja mis nimede all teid seal kohata võib?
Mina olen RFArne. Tean veel ainult ühte eestlast, keda seal üsna tihti kohtab - HOOT44. Ta elab ise Austraalias.
Oleks tore koos rindapista ja pealegi on meistrivõistlused tulemas. Kellel huvi asja lähemalt uurida ja ka registreeruda http://onlinewrc2011.blogfree.net/
Last edited by Riho on Thu Dec 01, 2011 11:47 pm, edited 1 time in total.
enn tarka
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1386
Joined: Mon Feb 02, 2009 1:14 pm
Location: vastseliina

Post by enn tarka »

eesti jõuan siis hakkan kindlasti mängima,ja nimi arvatavasti enn tarka
TÄNAK MAAILMAMEISTRIKS
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Post by calderon »

Palju meid üldse online sõidab pc- l? Siiani pole vist ühtegi Eestlast kohanud. Ainuke tuttav nimi on olnud Valmacher
dfg
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 171
Joined: Tue Sep 23, 2003 6:41 pm
Location: Tallinn

Post by dfg »

olen ikka sõitnud, kasutaja smiidy. eestlasi online pole kohanud.
Synt3r
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 402
Joined: Thu Jan 13, 2011 1:55 pm

Post by Synt3r »

Sain lõpuks arvuti korda ja enam ei jookse tihti peale kokku ja saab online rohkem mängitud. Nimi on EESTI-PINQU
Post Reply