MS Rallisport

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Sparco, Jaanus, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

MS Rallisport

Postitus Postitas Jaanus »

Sai üle pika aja endale uus ralli mäng muretsetud ja mõtlesin, et jagan teiega oma arvamust sellest Microsofti viimasest rallikast.

Miinused: Esimene küsimus tekkis, miks ma selle jura ostsin? Autod on ilusad ja ei lähe kunagi poriseks, nad nagu hõljuvad tee peal ja rataste alt ei loobi tolmu. Samas kordust on päris hea vaadata, kuna auto on pidevalt pilt ilus. Teine asi, et puudub kaamera autos sees, kuid ma seda nagunii suurt ei kasuta. Siis radasid on suht vähe ja nende jaoks Cheate ma ei leidnud veel(ehk keegi oskab aidata?). Kõige suurem miinus on see, et ta ei õigusta, suurt nõudlust arvutilt.

Plussid: Kui midagi head otsida, siis aeglastel kiirustel on kaardilugeja omal kohal, kuid kui kiirused on vähe suuremad, siis on tore sõita vastu puud ja alles siis ütleb ta "tree outside". Daaa :P
Edasi, mängus on minu jaoks mõned uudised, näiteks mäkke ronimis võistus ja rallikross. Ega see midagi erilist anna, aga vahelduse mõttes võivad ju olla. Ka jääraja sõitmine on olemas. Ja loomulikult millega ma kõige enam rahule jäin on graafika, ilmselt parim graafika, mis PC rallikates nähtud.

Kahjuks pidin selles mängus raskelt pettuma, nii ebarealistliku pilti ja juhitavust pole tõesti veel kohanud(ja ma olen näinud enamus rallikaid, mis arvutile tehtud). Ma vist ennist ei maininud, et autod üldse ei purune, sõida mille vastu tahad :P

Pilt
paevavaras
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 78
Liitunud: 13 Veebr 2003, 23:18
Asukoht: Tln

Postitus Postitas paevavaras »

Tänud uurimistöö eest...seda asja ilmselt ei käpi enam müügiriiulil :lol:
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Tänan, et hoiatasid, xaus. Sõitmine on ühesõnaga siis justkui CMR2 arcade(et auto ei lähe katki). Pealegi, autode värvid pole üldse sellised nagu päris elus.
gaas on endiselt laiffi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Sõitmine on umbes nagu Need For Speed-iga kruusal, kuigi NFS annaks parema kiiruse tunde.

MS Rallisportis on ka kiirendus lahja, eriti kui katsel seisma jääd, siis liikuma hakkamine võtab terve igaviku. Ah veel mis puutub graafikasse, siis selline mäng nagu Rally Trophy on ilmselt isegi parema graafikaga, arvestades, et RT ei nõua selliseid ressurse arvutilt :P
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Nojah, palju see RT arvutist välja pigistab? Mina igatahes jään CMR2 juurde sest see kõige reaalsem seni. Ja minu arvutil lippab ta ka parajalt.
gaas on endiselt laiffi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Selline arvuti on Rally Trophy jaoks vaja.

Intel/AMD 300Mhz
64 Mb ram
win95/98/2000 with directx 8
3D Graphic accelerator card with 8 mb memory
SB compatible sound card
8x cdrom

Ja selline masin vajalik Rallispordi jaoks:

MicrosoftŽ WindowsŽ 98/Me/XP/2000; PC with 733 MHz equivalent or higher; processor, 933 MHz recommended; DirectX 8.1 compatible sound card with speakers or headphones required for audio; 128 MB of system RAM;, 256 MB RAM ;32 MB video card required (GeForce, Radeon, or equivalent with hardware T&L), 64 MB video card recommended; 1.5 GB available hard disk space; 4x speed or faster CD-ROM drive; Microsoft Mouse or compatible pointing; device;

Ütleks veel kommentaariks, et vanem ATI 64 MB videokaart jääb Rallispordi jaoks veits lahjaks :roll:
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

oh, RT läheb mul isegi käima. Ei tea aind kuis tolle mängu sõiduomadustega lood on. :roll:
gaas on endiselt laiffi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Sõiduomadeused RT-l. Hmm... on lihtsalt olematud. Kunagi jäi mängimine selle pärast pooleli, et vanad autod ei kannata kriitikat juhitavuses osas. Mega raske on autot teepeal hoida, keerata või isegi otse sõita. Aga eks see nõuab palju harjutamist ja keskendumist. Muidu ka ainult graafika pärast tasub seda osta :D
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Äkki tolle mängu juures ongi mõeldud, et tavaliselt on juhtimine ikka lihtne ja see mäng tehti nimme keeruliseks.
gaas on endiselt laiffi
oskari
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 6
Liitunud: 22 Veebr 2003, 20:47
Asukoht: vasalemma
Kontakt:

Postitus Postitas oskari »

RTs on vanad autod ja pilt pidi ka hea olema. Ise ple seda mänginud :cry:
F1 ruuulib nagu wrc-gi......
karjuuhin
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 9
Liitunud: 21 Mai 2003, 21:52

Postitus Postitas karjuuhin »

Tõsi olen RT-d mänginud ja ainus asi millega rahule jäin oli graafika
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

mule ei meeldi RT juures juhitavus. Demo olen mänginud palju ja olen mini'ga sõitmise ära harjunud, aga kui proovisin täis versiooni siis oli see nagu öö ja päev
"Come on, you can see more than that"
hunt
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 206
Liitunud: 09 Apr 2003, 19:49

Postitus Postitas hunt »

kes on mänginud siis rääkix mis seal rallikrossis saab teha ja mis autod on seal palju vöistlejaid, hüpeid.....noh igatahes ootax vastust
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

hunt kirjutas:kes on mänginud siis rääkix mis seal rallikrossis saab teha ja mis autod on seal palju vöistlejaid, hüpeid.....noh igatahes ootax vastust
Rallikossis on samad autod mis tava võistlusel, põhimõtteliselt on see kross sama mis Arcade on cmr2-s. Sõidad mitme autoga korraga ringiratast, ilma kaardilugejata. Kahjuks ei mänginud seda rallikrossi kuigi palju, kuna selline idiootne mäng viskas mul üle ja tegin talle uninstalli, kuna ta võttis enda alla rohkem kõvaketta ruumi kui mul hädapärast pakkuda oli. Autosid on päris palju(kuid paljud on lukus), kuid radu on vähe ja nad on lukus, ning cheate sellel mängule on väga raske leida(võimatu). Mäng ise on pilt ilus, alustad puhta autoga, lõpetad puhta autoga, autod EI purune üldse, tolmu rataste alt ei tule, juhitavus on väga väga lihtne, kaardilugeja jääb hiljaks ja veel tuhat häda, mille tõttu ei saa teda RALLI mänguks nimetada. Ütleks, et juba CMR 1 oli nähtav tolmu lendamine rataste alt ja autod purunesid vähemalt mingil määral ning muutusid poriseks. Seda Rallisporti ei soovitaks küll mitte kellelegi...
hunt
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 206
Liitunud: 09 Apr 2003, 19:49

Postitus Postitas hunt »

cmr 2 see on ringrada, mitte rallikross. vöix olla reaalsem, rohkem hüpet, auklikum ja palju muudki. cmr 2 köigeparem on minuarust prantsusmaa ja soome rada. rootsi kah.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Reaalsust ära küll MS Rallispordist otsi, selleks soovitan cmr3 ära oodata, mis on tunduvalt realistlikum. Või vaadata WRC II Extreme poole, kui on PS2 olemas. Need on enamvähem parimad rallimängud hetkel, teised on kaugel maas...
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

CMR2 Arcades rootsi parim.
gaas on endiselt laiffi
hunt
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 206
Liitunud: 09 Apr 2003, 19:49

Postitus Postitas hunt »

jah aga cmr3 töötab väga halvasti.mul demo. erki mis sul rootsi ringraja ja prantsusmaa aeg(parim) on? mul rootsis 57,34 ja prantsusmaal 01,11,36
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

xaus kirjutas:Reaalsust ära küll MS Rallispordist otsi, selleks soovitan cmr3 ära oodata, mis on tunduvalt realistlikum. Või vaadata WRC II Extreme poole, kui on PS2 olemas. Need on enamvähem parimad rallimängud hetkel, teised on kaugel maas...
RC2000'des on ka väga palju realsust, autosid on piisavalt, kiiruskatsed on ehtsate pikkustega kuigi rallisid ja kiirus katseid on 6 (6 rallit ja igal on 6 kiiruskatset). ühte rallit sõidad mingi tunni kanti ja isegi üle
"Come on, you can see more than that"
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

hunt kirjutas:jah aga cmr3 töötab väga halvasti.mul demo. erki mis sul rootsi ringraja ja prantsusmaa aeg(parim) on? mul rootsis 57,34 ja prantsusmaal 01,11,36
ma olen sõitnud rootsi acrade ajaks 53,64
"Come on, you can see more than that"
Vasta