RFMV SOOME RALLY 2012 Etapp 5

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19357
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

RFMV SOOME RALLY 2012 Etapp 5

Post by Kolin »

Image

RFMV SOOME RALLY 2012

LEG 1: stage 1-6
LEG 2: stage 7-12

Avatud: 22.01.2012 17:34
Kinni: 29.01.2012 17:36

Man and machine against mother nature.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19357
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Post by Kolin »

Mehed ralli on avatud antke tuld
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Tsakk
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 98
Joined: Wed Sep 17, 2008 7:17 pm
Location: Türi

Post by Tsakk »

1. Leg sõidetud, raske oli kindlapeale tulla :D, pole ennem neid katseid tagurpidi sõitnud, kõva manööverdamine on nende vallide vahel ikka, kohati tundus, et sai 2 ratta peal rohkem sõita kui 4 ratta peal, 2. katsel 2km ennem lõppu sai nõnda välja sõidetud, et pidurid kadusid ära, aga eks näis mis Leg 2. toob, loodan natukene kiiremat sõitu nüüd teha.
Õige sport on autosport.
kristo260
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 68
Joined: Sun Oct 14, 2007 3:53 pm
Location: Saaremaa

Post by kristo260 »

Sai ka leg1 ära sõidetud, trenni sai väga vähe tehtud aga iseenesest sõit tuli isegi välja. Päevaga olen rahul va viimane katse kus keerasin üle katuse ja läks mingi 5 seki kaduma. Siin eelnevatel etappidel ei saanud autoga kuidagi sina peale ja eks sellest need nulliringid, sain nüüd seade paremaks ja endalgi rohkem motti sõita.
Kauri95
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 658
Joined: Fri Jan 08, 2010 9:28 pm

Post by Kauri95 »

Leg 1 tehtud...Ohtralt katuseid ning C4H.
AAVIK Robi
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 284
Joined: Sat Apr 02, 2011 12:47 pm
Location: Kuressaare

Post by AAVIK Robi »

sõitsin ära 2legi ka..
täääiiesstii PE*SE läks.. autiovaaral tuli mingist väiksest künkast selline katus.. et raiiisk.. see oli c4h..
ja ka power stagel tuli lõpus suur spin, mingi 10 sekki..
ja vigu oli oi kui palju
Understeer is when you hit the wall with the front of the car, oversteer with the back. Horsepower is how fast you hit it and torque if how far you take the wall.
Kaimar
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 63
Joined: Sun Jan 08, 2012 6:18 pm

Post by Kaimar »

Usun Robi, et teie mittesucessid ei suuda kuidagi võrduda minu omadega, järjekordne ss1 retirement, viskas käest ära u 300m startist, vastu puud, viga sai radiaator, lonkasin 6,7km peale ära ja seal siis jõud autol rauges ning kahjuks ei jäänud teha muud kui järjekordselt ,,retire´´ panna.
Unat
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 47
Joined: Tue Apr 26, 2005 10:08 am
Location: Seal kus jope ripub
Contact:

Post by Unat »

Image

Nii lõppes siis minu Soome ralli. Loodan, et meeskond vabandab. Järgmised rallid loodan, et tulevad paremini välja
Female Body Inspector
Karlip
Rallifoorum 24/7
Posts: 2098
Joined: Mon Jul 11, 2011 2:06 am
Location: Võru Linn

Post by Karlip »

SOOME! Läheb varsti sõiduks, lemmikrajad ikkagi.
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
Kauri95
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 658
Joined: Fri Jan 08, 2010 9:28 pm

Post by Kauri95 »

2. leg kah sõidetud.
Suht karm ralli oli...Mõned katsed tulid isegi enamvähem välja.
Poweril kah enda kohta OK aeg, kuigi varu jäi veel kindlasti üle 5 seki, kuid antud hetkel oleks kiiremini sõit võinud lõppeda kõvasti halvema ajaga :D
Punkte siit ikka ei tule, aga 5 rallit on veel aega see eesmärk ületada, peab vähe rohkem mängima hakkama :)
raig0
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1091
Joined: Mon May 19, 2003 11:41 am
Location: Võrumaa

Post by raig0 »

Korras värk jälle. Esimesel katsel ledasin deskdopile ja edasi teate isegi et ei saa enam jätkata ehk pilti ette.
Krt küll hoog oli päris hea ja mulle meeldivad soome rajad.
Koppa hakkab juba ette viskama pidev feilimine.
Kauri95
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 658
Joined: Fri Jan 08, 2010 9:28 pm

Post by Kauri95 »

raig0 wrote:Korras värk jälle. Esimesel katsel ledasin deskdopile ja edasi teate isegi et ei saa enam jätkata ehk pilti ette.
Krt küll hoog oli päris hea ja mulle meeldivad soome rajad.
Koppa hakkab juba ette viskama pidev feilimine.


Aga, siis kui 6min jooksul tagasi mängu minna ei saa edasi sõita või mis moodi see 6min värk seal on?
rallikas54
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 397
Joined: Sat May 30, 2009 10:52 am

Post by rallikas54 »

Kui katse keskel viskab, siis pole midagi teha.
rallikas54
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 397
Joined: Sat May 30, 2009 10:52 am

Post by rallikas54 »

Räägiks siis leg1-st ka. Täitsa rahul olen, kuna teades, et soome ralli on väga raske, siis seal lasin mõistusel olla üle kehast, st, sõitsin mõistuse mitte käte ja jalgadega ainult, hoidsin tagasi kus vaja, ja flatout ei pannud põmst kusagil, ralli pikk ja riskida pole vaja. Kiiruse poolest ei nuriseks isegi, oleks küll oodanud veidike kiiremat liikumist, a sellise taktika juures väga hästi. Kristole võiks vähem kaotust olla, kuigi ma ei saa aru, kust see mees selle spiidi võtab, haigus.
LitterV
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 99
Joined: Tue Nov 15, 2011 10:48 pm

Post by LitterV »

Teen edaspidi ettepaneku avalikustada powerstage katse kuna päris rallis ka mehed teavad kuhu nad lähevad ja saavad vastava settingu teha. Esiteks on see ainult karistatav esimeste sõitjate suhtes ja tagant tulijad on juba sellest teadlikud. Teiseks on ülimalt nõme sõita jäiga seadega rada mis nõuab ülipehmet seadet või siis minna kruusaseadega asfaldi rajale. Vastava seade olemasolul saaks juba rääkida powerstage mõttest ehk flatoutist.
Loodan, et järgmisest rallist võetakse arvesse minu ettepanekut.
AAVIK Robi
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 284
Joined: Sat Apr 02, 2011 12:47 pm
Location: Kuressaare

Post by AAVIK Robi »

LitterV wrote:Teen edaspidi ettepaneku avalikustada powerstage katse kuna päris rallis ka mehed teavad kuhu nad lähevad ja saavad vastava settingu teha. Esiteks on see ainult karistatav esimeste sõitjate suhtes ja tagant tulijad on juba sellest teadlikud. Teiseks on ülimalt nõme sõita jäiga seadega rada mis nõuab ülipehmet seadet või siis minna kruusaseadega asfaldi rajale. Vastava seade olemasolul saaks juba rääkida powerstage mõttest ehk flatoutist.
Loodan, et järgmisest rallist võetakse arvesse minu ettepanekut.
Olen väitega päri..
Understeer is when you hit the wall with the front of the car, oversteer with the back. Horsepower is how fast you hit it and torque if how far you take the wall.
AAVIK Robi
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 284
Joined: Sat Apr 02, 2011 12:47 pm
Location: Kuressaare

Post by AAVIK Robi »

Unat wrote:Image

Nii lõppes siis minu Soome ralli. Loodan, et meeskond vabandab. Järgmised rallid loodan, et tulevad paremini välja
Ää pabla, tiim vabandab välja küll, ega see mingi elu ja surma peale sõit pole, läheb halvasti, siis läheb :)
Understeer is when you hit the wall with the front of the car, oversteer with the back. Horsepower is how fast you hit it and torque if how far you take the wall.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Post by Lithium »

Tuleb lihtsalt peenegaasiga lasta ja stabiilselt, küll siis tulemused tulevad. :D
rallikas54
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 397
Joined: Sat May 30, 2009 10:52 am

Post by rallikas54 »

LitterV wrote:Teen edaspidi ettepaneku avalikustada powerstage katse kuna päris rallis ka mehed teavad kuhu nad lähevad ja saavad vastava settingu teha. Esiteks on see ainult karistatav esimeste sõitjate suhtes ja tagant tulijad on juba sellest teadlikud. Teiseks on ülimalt nõme sõita jäiga seadega rada mis nõuab ülipehmet seadet või siis minna kruusaseadega asfaldi rajale. Vastava seade olemasolul saaks juba rääkida powerstage mõttest ehk flatoutist.
Loodan, et järgmisest rallist võetakse arvesse minu ettepanekut.
Arvan ka sama, juba algusest peale arvanud, aga pole millegi pärast mõtet avaldanud.
Karlip
Rallifoorum 24/7
Posts: 2098
Joined: Mon Jul 11, 2011 2:06 am
Location: Võru Linn

Post by Karlip »

Lemmikrajad lemmikradadeks, väsinud peaga saab igale poole sisse sõita.

Lollisti tegin, et täna sõitsin.
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
Post Reply