WRC 3 (2012)

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Post Reply
retspets
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 73
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:41 pm
Location: Tartu-Melliste

Re: WRC 3 (2012)

Post by retspets »

Sain ka mängu lõpuks kätte.
Mäng muidu päris ok aga paar asja mis võiks parem olla: üks asi on see et autol on pidamine ja pidurid minu arust liiga head ning teine see et minu playstation laeb enne igat sõitu vähemalt 10-15 sekundit ja see ootamine on tüütu.
Opel Corsa B 2,0l 110kw rahvasprint/rahvaralli

https://www.facebook.com/groups/159550350831143/
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1654
Joined: Thu Oct 20, 2005 3:37 pm
Location: Tallinn
Contact:

Re: WRC 3 (2012)

Post by Heix »

Kuidas siis on? Kõik nii hoos lammutamisega, et pole aega pajatada jah :P
ImageCitroën Sport
Allu12
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1128
Joined: Sat Nov 12, 2011 1:31 pm
Location: Kuressaare

Re: WRC 3 (2012)

Post by Allu12 »

no niipalju kui mina mänginud olen siis mulle on meeldima hakanud argentiina ja uus meremaa , mõlemad on huvitavad ja head. Ka monte carlo on huvitav. Hea et katseid muudetud on , on palju pönevam sõita ;)
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: WRC 3 (2012)

Post by calderon »

Olen ka nüüdseks piisavalt mänginud, road to glory läbi tehtud. Rajad on suht nauditavad, saksamaa katsed on eelmisega võrreldes tunduvalt kiiremaks läinud. Pinda käib see, et on sisse toodud dirt sarja asju, kaldun arvama, et kui nii jätkavad siis sureb see mäng lihtsalt välja. Ahjaa, kes on Rasmus Smirnov kes road to glory tabelites figureerib, pole kuulnudki sellist nime
Melka
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 877
Joined: Tue May 31, 2005 11:31 am
Location: Tallinn

Re: WRC 3 (2012)

Post by Melka »

Kus seda mängu Eestis osta saab?
rene59
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 5
Joined: Fri Nov 02, 2012 6:08 pm

Re: WRC 3 (2012)

Post by rene59 »

Korraldaks onlines mingit sorti võistluse
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1654
Joined: Thu Oct 20, 2005 3:37 pm
Location: Tallinn
Contact:

Re: WRC 3 (2012)

Post by Heix »

Melka wrote:Kus seda mängu Eestis osta saab?
Ole lahke, laos olemas :)
Endalgi plaan minna soetama ps3 varianti ;)
PS3
Xbox360
PC
ImageCitroën Sport
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: WRC 3 (2012)

Post by Burns »

Nii olen ka nüüd mängu paar päeva proovinud. Minu meelest palju parem kui esimesed osad. Rajad on põnevad ja huvitavad. Alustasin ka Road to Gloryt aga minu meelest ei ole see eriti põnev. Nagu paljud on öelnud siis see selline Dirti sugune. Oleksid võinud vana Career Mode juurde jääda. Nüüd alustasin aga meistrikaid Ottiga ja olen jõudnud Argentiina. Siiani on meeldinud Monte ja Mehhiko. Ning vanadest radadest on ka Rootsi täitsa ok. Muidugi, et esimeste hulka jõuda, peaks radasi tiba rohkem tundma, kaardilugejat veel 100 % ei usalda :lol: Juhitavus ka nagu mõistlikumaks läinud, täitsa nauditav on sõita. Keegi kurtis pidamise üle aga minu meelest on on see norm. Eks kirjutan veel kui olen rohkem sõitnud. Küsimus ka suurele ringile, hmmm...eriti Heixile ja Krusale :) Äkki alustaks uuesti siin foorumis võistlusi. Kuidagi pikk vahe on sisse tulnud ja oleks ju lahe. Muidugi eeldab see aega ja organiseerimist aga äkki.... :lol: Aga hea on vanu aegu meenutada, kuidas sai õhtuid oodatud, et omavahel võistlema hakata.
Diagnoos- Rallisõltlane
Karlip
Rallifoorum 24/7
Posts: 2098
Joined: Mon Jul 11, 2011 2:06 am
Location: Võru Linn

Re: WRC 3 (2012)

Post by Karlip »

Väikene maiuspala ka teie jaoks:

http://www.youtube.com/watch?v=4OJNRLdn9KU
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
sigahea
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 62
Joined: Mon Dec 04, 2006 9:47 pm

Re: WRC 3 (2012)

Post by sigahea »

Oleksin samuti käsi võistlustel osalema. Good idea!
Enda lemmik rajad hetkel: Mexico ja Monte Carlo.
Aga lemmik auto veel leidmata...nagu l**s ühe auto pealt teise peale ronin.
rene59
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 5
Joined: Fri Nov 02, 2012 6:08 pm

Re: WRC 3 (2012)

Post by rene59 »

siis peaks mingi kalendri paika panema ja võimalikult palju osalejaid leidma
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: WRC 3 (2012)

Post by calderon »

Siis peaks tegema kaks erinevat võistlust, roolikeerajatele ja klaviatuurimeestele. Klaveriga rooli vastu suht võimatu midagi teha
rene59
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 5
Joined: Fri Nov 02, 2012 6:08 pm

Re: WRC 3 (2012)

Post by rene59 »

vaidleks vastu ise sõidan klaveriga seal nime rene_est all ja olen ikke eesotsas
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1965
Joined: Sat May 01, 2010 5:59 pm

Re: WRC 3 (2012)

Post by muhk »

rene59 wrote:vaidleks vastu ise sõidan klaveriga seal nime rene_est all ja olen ikke eesotsas
selles mängus küll klaveril ja roolil suurt vahet pole, ma usun. mõnedel radadel kindlasti.
wrc peaks kindlasti codemastersi f1 mängust eeskuju võtma, et mängijaid kauemaks ajaks paeluda ekraanile, mitte vaid nädalaks.
naerupall7
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 55
Joined: Sun Apr 29, 2012 7:56 pm
Location: Australia

Re: WRC 3 (2012)

Post by naerupall7 »

Normaalne ralli mäng see ju igas vanuses lastele nii et olex pettumus kui see liiga keeruline ja raske oleks ...jätame mängud lastele ja päris ralli nendele kes seda omale lubada saavad ja kes seda ka oskavad.
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 727
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:58 pm
Location: Harjumaa

Re: WRC 3 (2012)

Post by Epik »

Ja need kes endale päris ralli sõitmist lubada ei saa ja päris lapsed ka enam ei ole nendele ei võigi siis reaalset mängu olla :D ?
naerupall7
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 55
Joined: Sun Apr 29, 2012 7:56 pm
Location: Australia

Re: WRC 3 (2012)

Post by naerupall7 »

Selle jaoks on juba rbr ja muud simulaatorid ...asi selles lihtsalt et seda teemat lugedes jääb mulje nagu peaks kõik mängud olema rbr-iga samaväärsed või veel keerulisemad...mulle ausalt õeldes rbr ei istu absoluutselt Graafika hääled ja juhitavus on jamad ülejäänud on enam vähem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
mcwax
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1711
Joined: Sat Jun 28, 2003 1:14 pm
Location: Tallinna loomaaed

Re: WRC 3 (2012)

Post by mcwax »

On ilmselt soovunelm (mis kunagi ei realiseeru), et oleks ametlik WRC mäng millel oleks 2 füüsikat välja arendatud. Nö. Arcade mode, kus "lapsed" saavad uhada nagu torust tuleb. Ja sim mode - kus reaalistlikkust taga ajajad saaksid oma rallikirge rahuldada ka poole gaasiga sõites.
Kuna aga sellist asja ei juhtu kunagi, siis pole sel muidugi mõtet pikemalt ka peatuda...
Paganlike rallikummardajate kultuse loomaaiast põgenenud jääkarust ülempreester
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: WRC 3 (2012)

Post by Burns »

Nii, olen ka nüüd mänguga vahepeal edasi jõudnud ja tõesti, pole suurt halba midagi öelda. Muidugi ma (me) tahaksime RBRi juhitavust aga pole ka sellel mängul häda midagi. Huvitav kas ainult mulle tundub aga võrreldes demoga on juhitavus nagu parem, mis on ju ainult hea. Rallidest rääkides jättis väga hea mulje Soome- mega kiire, kitsad teed, puud kohe tee ääres, mis eksida ei lase. Muidugi hüppeid võiks rohkem olla aga võrreldes eelmiste osade Soomega ikka mega nauditav sõita. Meeldis veel ka Uus- Meremaa, suht keeruline aga nauditav sõita. Ja üleüldse, meeldivad kõik rallid :lol: Olen ka enda jaoks avastanud Road to Glory....vahelduse mõttes hea uhada (näete, pean enda sõnus sööma) :lol: Olen ka paar korda netis sõita proovinud, suht ok ja loogiline seal kõik. Nüüd vaja ainult võistlused seal meil korraldada :) Huvitav kas PC, PS3 ja XBOXi netplay kõik üheskoos, või saan PS3ga ainult playssi vendadega võidu sõita?
Igatahes üle ootuste hea on WRC mäng. :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
E A PRESLEY
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 40
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:13 am

Re: WRC 3 (2012)

Post by E A PRESLEY »

Hi all. Is SOMEONE remebering me still))Great that atleast some is racing still rally. I bougt that first wrc after ewolweds and it was not goo an enought(((I have raced lately years on Lifeforspeed almost every day) E A Pres... is still my name on it. Maby someone have located that there is fin competition ,called 5 laps.Its like an lfs but it have an own racing scedule every day. Ihave joined BBR TEAM FOR YEARS ,but for one week ago ill have been an free racer. Creetings BY EAP. BUT where is MR.PANTS?
Post Reply