WRC 3 (2012)

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Post Reply
Petrik7
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 23
Joined: Wed Jul 14, 2010 12:20 pm

Re: WRC 3 (2012)

Post by Petrik7 »

Sain täna siis mängu kätte ja esmamulje on väga positiivne, füüsika on täiesti teistmoodi kui wrc 2-es ning minu meelest parem. Radade koha pealt ütleks, et Soomes sõites tulid külmavärinad, uskumatult kihvt on see rally ! Praegu olen kõik riigid läbi sõitnud ja mõnest riigist ka mitu katset,katsed tunduvad erinevad,mõned sektsioonid on tuttavad teistest katsetest,aga kihutades seda ei märkagi :D
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC 3 (2012)

Post by Kolin »

Mängu täis versioon siis käes. Esmamuljed on head. Kuigi jah RBR-ga võrrelda ei anna. Kas kunagi üldse tuleb selline mäng välja mis RBR-i troonilt tõukab.

Juhitavud võrreldes kahe esimese osaga on ikka väga palju paremuse poole läinud. Graafika on muidugi super. Täna õhtul hakkan siis karjääri asja edasi arendama. See pidi ka täiesti uus varjant olema.

Soome rajad väga kiired. hoiavad ikka närvi pingul.
Monte on omaette klass.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
retspets
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 73
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:41 pm
Location: Tartu-Melliste

Re: WRC 3 (2012)

Post by retspets »

ja mina ikka ootan ja ootan :twisted:
Opel Corsa B 2,0l 110kw rahvasprint/rahvaralli

https://www.facebook.com/groups/159550350831143/
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: WRC 3 (2012)

Post by Burns »

Kellel aega ja tahtmist ja mäng proovitud äkki kribab mingi ülevaate mängust?
Diagnoos- Rallisõltlane
Martin Pajussaar
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 82
Joined: Fri May 14, 2010 6:21 pm

Re: WRC 3 (2012)

Post by Martin Pajussaar »

Nii siis kommenteeris Jaanis Sulg seda. ( ära pahaks pane :P )

Tre,

Niih ka ära proovitud. Üldiselt võib kohe öelda, et seda mida ootasin seda ka sain. Ehk mäng on puhtalt mõeldud õhtuseks kimamiseks stiilis, et saan olla Sebastien Loeb. Ehk arcade stiilis sõidumäng. Minu kui võibolla rohkem entusiasti jaoks jääb selles väheks, tõenäoliselt jääb esmalt raha kulutamata. Samas aastatega ma olen enamus rallimängud siiski endale ära ostnud kokku..hehe. Rooliks on mul siis Logitechi G25. Mäng tundis rooli ära aga miskipärast ei saa ma selle sätteid kuidagi puutuda. Ei tea kas ei saa mängu roolist täpselt aru või pole demos see võimalik. Kui mängu satud ja menüüd näed saad kohe aru, et see mäng on esmajoones konsoolidele mõeldud ja ilmselt ka konsooli lisaseadmeid toetama esmajoones. Hiirt ei tunnistata. Rooli seadetesse saab minna aga midagi valida ma sealt ei saa miskipärast. Vaikimisi tundub, et mäng võtab roolipöördenurga 180-200 kraadi nagu vanadel Logitechi roolidega. See mulle eriti ei istu, sest mulle meeldib palju rohkem pöörata, nii 400-500 kraadi vahel. Mis seal ikka võtsin katse ette, seal pakutakse autot seadistada aga ka seal ei saa ma miskipärast mitte midagi muuta. Sisse saab seadistusmenüsse, saan ka valida erinevate seadete vahel, et kas amordid, pidurid, jne aga nende alt midagi muuta ma ei saa. Seega seadistuse kohta ja kuidas see auto käitumist mõjutab midagi öelda ei oska hetkel. Default seade läks loosi sõiduks siis. Tegin siis esimese sõidu ja 8-s aeg kohe, sain Tänaku käest pähe ta oli 7ndal kohal, aeg tuli 4:35.61 icon_lol.gif Teine katse ja 2 koht, aeg tuli 4:26.52, ainult esimene split kaotasin liidrile. Siis veel paar harjutust ja 1 koht käes, aeg tuli 4:21.98, teine koht sai juba üle 13 sekundi pähe, tagumise otsa mehed ligi minutiga. Esimese suure asjana hakkas muidugi kohe silma ilus graafika, detailne auto. Sound on mitte midagi erilist, ma ütleks, et ei erine 5 aasta tagustest automängudest mitte millegi poolest, Tüüpiline sünteetiline urin. Kohe ka lihtne juhitavus, auto ebamäärane käitumine. Libisedes ei saa roolist üldse aru, et terve auto libiseks, libiseb vaid pildis. Rajakatete vahel sisuliselt vahet pole, mõtlen asfalt versus kruus. Sisuliselt pidamine jäi samaks, kruusal muutus ma ütleks, et auto käitumine isegi konkreetsemaks. Võimalik, et default seade soosis seda. Üks asi on kohe mis ette jäi - rada on küll ebatasane aga puuduvad augud, lohud, lõhed, midagi roolist läbi ei käi ega juhitavust ei mõjuta. Samas demo rada oli meeldivalt käänuline ja kitsas, vist paaris kohas õnnestus 5-s käik sisse saada korraks. Auto dünaamika nagu juba mainisin on üsna algeline, mootor lärmab käes aga aru ei saa, et auto kiirendaks, sama on sõites - kiiruse tunnet ei ole miskipärast. Sama on nõelasilma kurvist väljudes. Kurvides libisemine on ka kuidagi ebaloomulik. Libiseb ja nagu pidamist üldse poleks, järsku oleks auto nagu posti taha jäänud ja täispidamine on tagasi aga kiirus ja jõud on nullis. Viimasena mainiks siis ära auto purunemise. Mulle jäi küll mulje, et see on rohkem visuaalset laadi, auto käitumist ja juhitavust, et see muudaks ma tähele ei pannud. Paistab rohkem nagu sisse toodud selleks, et saaks auto remontimise käigus võibolla kaarte segada kohtade peale võideldes.

Esmase hinnangu põhjal ütleks mängu kohta:

+ Palju autosid, põhiklassid esindatud
+ Detailsed automudelid
+ Palju radu, 13 etappi, igas 6 erinevat katset
+ Graafika

- Konsoolilik menüü, ebamugav
- Juhitavus
- Sound
- Auto purunemine visuaalne, juhitavust ei mõjuta eriti.


Equ
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 727
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:58 pm
Location: Harjumaa

Re: WRC 3 (2012)

Post by Epik »

Endal ka mäng käes. Viimati ostsin arvutimängu ilmselt kui tuli RBR ja nüüd see mäng minuarust igat makstud senti väärt. Siiamaani sõitnud ainult Montet Pologa ja üks race karjääris. Ei taha, et ärevus kaoks ja mängida oleks huvitav :D. Sõiduomadused minumeelest vägagi head ja ilmselt kõige ligilähedasemad RBR-iga. Esialgsel uurimisel natukene pettunud karjääris, eelmises tundus kuidagi reaalsem, praegu aga autosi saab lihtsalt sõitudega mitte raha eest nagu eelmistes.
Karsa
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 16
Joined: Mon Jan 30, 2012 10:09 pm
Location: Võru

Re: WRC 3 (2012)

Post by Karsa »

Minu arust on Uus-Meremaa ralli väga lahe.
markol
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 283
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:37 pm
Location: Tartu

Re: WRC 3 (2012)

Post by markol »

Kuna viimane rallimäng, mida kunagi mänginud olen, oli Colin Mcrae Rally2 umbes 10a. tagasi siis oleks oodanud pisut enamat. Graafika kohta pole midagi halba öelda, küll aga kõik muu. Radu on põhiliselt 2, mida on siis omavahel üht ja teistpidi miksitud, et 7 kokku saada. Pealtvaatajaid praktiliselt polegi, kui on siis passivad väliskurvis kuulikindla võrgu taga. Suuremal väljasõidul on praktiliselt kohe respawn. Pisemad kivid ja puud võrdub ikka nagu vastu seina sõitmisega. Legendis on palju vigu, jääb hiljaks tihti ja paljud kurvid liiga aeglased või jälle liiga kiired. Kui rajad pähe jäävad siis muidugi legendi enam ei kuula. Kruusarallidest ainuke normaalne soome, saab kiirust ka pisut, ülejäänutes enamasti tagasipöörded üksteise otsa. Hoolduses kui aega kosmeetika jaoks ei jagu siis tuleb masin rajale katkisemana kui eelmise katse lõpetas. Üldiselt mänginud hetkel väga vähe, aga eks pasitab kas rohkem mänginuna arvamus muutub.
jolev
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 802
Joined: Sun May 04, 2003 11:47 am
Location: Suure-Jaani
Contact:

Re: WRC 3 (2012)

Post by jolev »

Kust te oma mängud ostnud/tellinud olete?
rallinarkar
Reikoh
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 914
Joined: Fri Oct 27, 2006 9:20 pm
Location: Vastseliina

Re: WRC 3 (2012)

Post by Reikoh »

tellisin ebay.co.uk -st ja koos saatmisega tuli 43vms euri.
svs89
Rallifoorum 24/7
Posts: 2367
Joined: Thu Aug 10, 2006 5:31 pm

Re: WRC 3 (2012)

Post by svs89 »

Image
Esimesed katsetused tehtud... päris äge.
jaank
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 130
Joined: Fri Aug 03, 2012 5:13 pm

Re: WRC 3 (2012)

Post by jaank »

Soome prisma.
Füürer
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 549
Joined: Fri Aug 19, 2011 1:31 pm
Location: L-E

Re: WRC 3 (2012)

Post by Füürer »

markol wrote:Legendis on palju vigu, jääb hiljaks tihti ja paljud kurvid liiga aeglased või jälle liiga kiired. Kui rajad pähe jäävad siis muidugi legendi enam ei kuula.
Seda, kui palju kaartilugeja ette vuristab, saab seadetest sättida.

Teed on varieeruvalt laiad, mis on minu arust positiivne. Varasemates osades olid kõik rajad sama laiad nagu soomes. See oli halvem variant. Tore on see, et uute katsete kõrval on üsnagi suures osas muudetud ka vanu katseid.

Endale ei meeldi väga championship mode, enamasti lõpetavad kõik sõitjad alati samas järjestuses. Katkestajaid on ka heal juhul ralli kohta 2 tükki.
Fan of MM-Motorsport & Fair Recce
Kriim
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 9
Joined: Thu Sep 30, 2010 12:42 pm
Location: Tallinn

Re: WRC 3 (2012)

Post by Kriim »

Keegi ehk teab, millise regiooni PS3 storest mängu demo saab alla tõmmata? Tahaks ka demo proovida ,kuid ei leia allikat.
sigahea
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 62
Joined: Mon Dec 04, 2006 9:47 pm

Re: WRC 3 (2012)

Post by sigahea »

Peaks saama kõikidest regioonidest Soome, Usa jne, ise leidsin uute
demde alt selle mängu!
Kriim
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 9
Joined: Thu Sep 30, 2010 12:42 pm
Location: Tallinn

Re: WRC 3 (2012)

Post by Kriim »

sigahea wrote:Peaks saama kõikidest regioonidest Soome, Usa jne, ise leidsin uute
demde alt selle mängu!
Mul on nii soome kui ka usa konto, kuid ei leia seda demo. Hetk tagasi vaatasin. Saab keegi oma masinaga kontrollida, kas on olemas.
retspets
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 73
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:41 pm
Location: Tartu-Melliste

Re: WRC 3 (2012)

Post by retspets »

mina sain eesti alt juba ammu.
Opel Corsa B 2,0l 110kw rahvasprint/rahvaralli

https://www.facebook.com/groups/159550350831143/
Tuhman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 232
Joined: Thu Jul 29, 2010 5:44 pm
Location: tallinn

Re: WRC 3 (2012)

Post by Tuhman »

Tõmbasin ka endale mängu sealt official shopist ja tuli error , et wrc3.exe file on kas vigane või viiruseid täis. Kui üritan eraldi kõik failid tõmmata ja siis installida siis küsib minult plaati või seda 1 faili. Folderiga. Kui ma panen õige faili folderisse ja vahetan nime ka ära kuna küsib teistsugust siis ikka ütleb, et pole olemas sellist asja. Kui kellegil oli sama jama või lihtsalt teab kuidas seda parandada siis palun aidake . :)
markukku
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 150
Joined: Mon May 22, 2006 12:54 pm
Location: Saku

Re: WRC 3 (2012)

Post by markukku »

Tegin ka esimesed katsetused ära, autode füüsikaga olen rahul, edasiminek võrreldes 2010 versiooniga on märgatav (2011 mängu pole proovinud). Samas radade suhtes pole üldse edasi mindud, ikka need samad kolmeharulised teed või siis mingi suur ring, kuhu on katseid kombineeritud. Karjäärivärk on tehtud Dirt-seeriat jäljendades, paar katset proovisin, siis jätsin järgi. Praegu kärutan peamiselt Championshipi ja vahel ka onlines.
svs89
Rallifoorum 24/7
Posts: 2367
Joined: Thu Aug 10, 2006 5:31 pm

Re: WRC 3 (2012)

Post by svs89 »

Tuhman wrote:Tõmbasin ka endale mängu sealt official shopist ja tuli error , et wrc3.exe file on kas vigane või viiruseid täis. Kui üritan eraldi kõik failid tõmmata ja siis installida siis küsib minult plaati või seda 1 faili. Folderiga. Kui ma panen õige faili folderisse ja vahetan nime ka ära kuna küsib teistsugust siis ikka ütleb, et pole olemas sellist asja. Kui kellegil oli sama jama või lihtsalt teab kuidas seda parandada siis palun aidake . :)
Proovi kas arvuti üldse veab mängu välja... kui exe käivitamisel tuleb dont send error siis arvatavasti ei sobi hardware.
Miinimum:
http://gamesystemrequirements.com/games.php?id=1701
Post Reply