Richard Burns Rally

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

Kahju on küll selliseid ketserlike sõnu lausuda, kuida sellest mängust siiski ei saa sellist klassikat nagu oli nt. CMR2. Häda on puhtalt selles, et radasid on liiga vähe - 6 rallit, igalühel 6 rada (neist 2 veel sama rada tagurpidi). Ise olen mõned korrad selle seasoni läbi kihutanud, ning vähehaaval hakkab tunduma, et mäng ei paku enam uut ja huvitavat. Kuigi näiteks rookie raskusastmel Pro'le üleminek oli päris huvitav - kuigi korralikult sõites, on ka Pro tase veidi nõrga võitu. Eks näis kuidas World Classis hakkama saab, ehk leiab sealt lisapõnevust.
Aga on meie seas kedagi, kes rallikooli kiirukatse-testi alla perfect time'i (st. 80 sek) on saanud? Ise sain korra 81, aga siis oli juba kohati nii, et ise ka imestasin, et asi puudes ei lõppenud.
jagr
Rallivõlur
Rallivõlur
Postitusi: 236
Liitunud: 10 Veebr 2003, 18:45

Postitus Postitas jagr »

1.19.27 klaveriga ja polnud veel päris perfektne, kartsin 90 kraadi paremkurvi, sest pidevalt tükkis seal auto käest minema
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

jagr kirjutas:1.19.27 klaveriga ja polnud veel päris perfektne, kartsin 90 kraadi paremkurvi, sest pidevalt tükkis seal auto käest minema
No siis peab veel mõned korrad proovima :)
jagr
Rallivõlur
Rallivõlur
Postitusi: 236
Liitunud: 10 Veebr 2003, 18:45

Postitus Postitas jagr »

mcwax kirjutas:
jagr kirjutas:1.19.27 klaveriga ja polnud veel päris perfektne, kartsin 90 kraadi paremkurvi, sest pidevalt tükkis seal auto käest minema
No siis peab veel mõned korrad proovima :)
No ma proovisin ka ikka MÕNED KORRAD
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5917
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Ise sõitsin eile selle 1.21 millegagi. 1.24 ja kopikaid aeg tuli päris mitmel korral. Harjutasin seda katset u 30 minsa enne kui aja kätte sain lõpuks. See kus Burns ise ette näitas kuidas ta seda katset sõitis see oli muidugi liiga seff vaade.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Ma sõidaks 1.17 :D
Maailma parimad on seal vist 1.13 välja pressinud.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Nüüd on ka demo väljas:

http://www.bhmotorsports.com/RBR/
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Eheh, kõige pealt täis versioon ja siis demo.
Pole ennem sellist strateegiat näinud
"Come on, you can see more than that"
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

mcwax kirjutas:Kahju on küll selliseid ketserlike sõnu lausuda, kuida sellest mängust siiski ei saa sellist klassikat nagu oli nt. CMR2. Häda on puhtalt selles, et radasid on liiga vähe - 6 rallit, igalühel 6 rada (neist 2 veel sama rada tagurpidi). Ise olen mõned korrad selle seasoni läbi kihutanud, ning vähehaaval hakkab tunduma, et mäng ei paku enam uut ja huvitavat. Kuigi näiteks rookie raskusastmel Pro'le üleminek oli päris huvitav - kuigi korralikult sõites, on ka Pro tase veidi nõrga võitu. Eks näis kuidas World Classis hakkama saab, ehk leiab sealt lisapõnevust.
Aga on meie seas kedagi, kes rallikooli kiirukatse-testi alla perfect time'i (st. 80 sek) on saanud? Ise sain korra 81, aga siis oli juba kohati nii, et ise ka imestasin, et asi puudes ei lõppenud.
Mina olen saanud peale päev otsa tõsist punnitamist.
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

RudiTurbo kirjutas:Ma sõidaks 1.17 :D
Maailma parimad on seal vist 1.13 välja pressinud.
No sai siis eile asi ette võetud. Ja õnnestus nii 10x proovimise järel umbes täpselt (paar sajandikku üle) 1.18 saada.
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Hehe, sain siis mängida nüüd ja täpselt nii nagu ütlesin, RallySchool 1.17 :D Täpsemalt 1.17.50 :)
Ülikõva mäng on, ei suuda graafikakaarti ära oodata.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Küsimus. Kui mul RBR demo jookseb arvutis nagu laul, kas siis sama on ka täismänguga?
Kasuta ikka turvavööd ka!
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Carlos kirjutas:Küsimus. Kui mul RBR demo jookseb arvutis nagu laul, kas siis sama on ka täismänguga?
Eelduste kohaselt peaks nii olema.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Kolin kirjutas:Eelduste kohaselt peaks nii olema.
Zuper. Täiesti segane on mäng alguses. Demos selle kiiruskatse suutsin lõpetada umbes 10ndal proovimisel. Suht terve autoga ja normaalse ajaga suutsin lõpetada tunduvalt hiljem. Ei tea, kas peaks roolist mõtlema hakkama?
Kasuta ikka turvavööd ka!
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Carlos kirjutas:
Kolin kirjutas:Eelduste kohaselt peaks nii olema.
Zuper. Täiesti segane on mäng alguses. Demos selle kiiruskatse suutsin lõpetada umbes 10ndal proovimisel. Suht terve autoga ja normaalse ajaga suutsin lõpetada tunduvalt hiljem. Ei tea, kas peaks roolist mõtlema hakkama?
Jah ega ilma roolita seal suurt midagi teha ei ole. Aga eks harjutamine teeb meitriks. :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
RS
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 48
Liitunud: 14 Apr 2003, 13:25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas RS »

Krt, ostsin ka endale eile selle mängu, 299 eeku maksis Prismas, vist isegi miskine originaal. Aga krt käima ei saa, tahab miskist muud graafikakaarti saada. **** ma ütlen, mis siis nüüd teha???
Äkki hakkan millagi ka kiiresti sõitma :p
Sport
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 231
Liitunud: 10 Veebr 2003, 14:53
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sport »

kas seda võrgus ei saagi mängida?
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Graafikakaart peab toetama pixel shaderit ja võrgus ei saa mängida, kuigi juba on tehtud mingi MOD millega annab kahekesi mängida võrgus :)
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
RS
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 48
Liitunud: 14 Apr 2003, 13:25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas RS »

RudiTurbo kirjutas:Graafikakaart peab toetama pixel shaderit ja võrgus ei saa mängida, kuigi juba on tehtud mingi MOD millega annab kahekesi mängida võrgus :)
Sai siis eile ka proovitud. Ostsin graafikakaardi selleks. Täitsa tahe mäng on. Aga kuidas selle autoga võimalik teel püsida on, sellest veel küll aru ei saanud... :P
Äkki hakkan millagi ka kiiresti sõitma :p
mosse
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 23
Liitunud: 10 Jaan 2004, 19:39

Postitus Postitas mosse »

tundub ikka tõesti norm ...mis norm SUPER! :wink: nägin motors tv pealt tutvustust! :wink: :!: :twisted: HEA
sappar ruulib
Vasta