WRC5

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

rally11
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1106
Joined: Sun Feb 13, 2011 9:17 am
Location: kuressaare

WRC5

Post by rally11 »

Esimene trailer on laekunud! :D
https://www.youtube.com/watch?v=aSOxuA_OESo
Siit tundub, et uus katseid palju, aga ega nii palju aru ei saagi.
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: WRC5

Post by calderon »

Varsti peaks ilmuma. Lubatud on see kevad ja teha mäng nii realistlikuks kui võimalik, kuigi ei usu, et suurt muutust võrreldes eelmisega tuleb
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC5

Post by Kolin »

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Mart_
Rallifoorum 24/7
Posts: 2128
Joined: Thu Oct 07, 2010 1:58 pm

Re: WRC5

Post by Mart_ »

calderon wrote:Varsti peaks ilmuma. Lubatud on see kevad ja teha mäng nii realistlikuks kui võimalik, kuigi ei usu, et suurt muutust võrreldes eelmisega tuleb
Tuleb välja ikkagi sügisel nagu varasemad selle seeria mängud on tulnud.
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC5

Post by Kolin »

Tegelikult ootan huviga seda mängu. Loodan, et jätavad selle neljanda osa karjääri tegemise võimaluse sisse.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
sigahea
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 62
Joined: Mon Dec 04, 2006 9:47 pm

Re: WRC5

Post by sigahea »

Pisike warm up katse Argentiina ca 4min:
https://www.youtube.com/watch?v=9jRF9qb7b44
võitleja
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 246
Joined: Fri Feb 08, 2008 5:59 pm

Re: WRC5

Post by võitleja »

Silk
Rallifoorum 24/7
Posts: 2649
Joined: Tue Jan 20, 2015 7:08 pm
Location: Kaugatoma pole kaugel

Re: WRC5

Post by Silk »

Tuleb välja 9 okt Belgias, Saksas, Prantsusmaal ja mujal 16 okt
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: WRC5

Post by Burns »

Mäng siis proovitud. Ütleme nii, et ma ei ole mängude suhtes eriti pirtsakas olnud, kui vähegi kannatab siis mängin. Aga see WRC 5 on ikka täielik cräpp. Ei suutnud ma ühte tundigi seda mängida. Rajad on igavad ja "elutud", kõik maad (nii palju kui ma neid sõitsin) on ühte moodi. Graafika on alla igasugust arvestust (kuigi panin kõik settingud põhja). Juhitavus alla arvestust. Ühesõnaga, absoluudselt ei soovita. Kui eelmisi WRC mänge on kannatanud mängida, siis seda küll mitte. Dirt Rally on niikui teine maailm selle mänguga võrreldes. Nii, et jään kindlalt DR'i edasi mängima :)
Diagnoos- Rallisõltlane
sigahea
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 62
Joined: Mon Dec 04, 2006 9:47 pm

Re: WRC5

Post by sigahea »

Kuidas sellele mängule nii kiirelt ligi said?
Rainiz.
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 907
Joined: Fri Feb 10, 2012 10:08 am

Re: WRC5

Post by Rainiz. »

Kõige huvitavam on see, et WRC 5 tahab olematu graafika juures suhteliselt head arvutit saada. Minu keskpärasel läpaka peal see välja ei jooksnud. DR jookseb keskmisest natuke alla ilusti välja ja graafika on kordades ka siis parem. Vb mul mingi bugi seal WRC 5-s. Heli ka kajab
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: WRC5

Post by Burns »

sigahea wrote:Kuidas sellele mängule nii kiirelt ligi said?
Steam's täitsa saadaval 9'ndast oktoobrist.
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: WRC5

Post by Burns »

Rainiz. wrote:Kõige huvitavam on see, et WRC 5 tahab olematu graafika juures suhteliselt head arvutit saada. Minu keskpärasel läpaka peal see välja ei jooksnud. DR jookseb keskmisest natuke alla ilusti välja ja graafika on kordades ka siis parem. Vb mul mingi bugi seal WRC 5-s. Heli ka kajab
Graafika on jah alla igasugust arvestust. Kui Dirt Rallyt saan mängida Ultra seades ja pilt niikui prillikivi, siis WRC 5 on High settingus mitte parem kui PS2'e WRC mängud. Ühesõnaga kogu mäng on ikka täielik pettumus!!!!
Diagnoos- Rallisõltlane
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: WRC5

Post by calderon »

sigahea wrote:Kuidas sellele mängule nii kiirelt ligi said?
Samal päeval oli juba piraadina ka saadaval
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1654
Joined: Thu Oct 20, 2005 3:37 pm
Location: Tallinn
Contact:

Re: WRC5

Post by Heix »

Kahju, et mänguga siis sellised lood aga saabki jälle raha kokku hoida ja ps4 jääb ostmata :)
ImageCitroën Sport
SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1376
Joined: Mon Mar 14, 2005 2:39 pm

Re: WRC5

Post by SLy »

mina olen küll rahul. Mängin PS4 ja 50´´HD telekaga ja pilt minu jaoks täiesti ok. Poola kiiretel teedel juba päris hea tunnetuse kätte saanud ning juhitavuse kohta pole küll midagi halba öelda. Hoog tundub nagu päris ja mõnus agu anda :) Pühap õhtul ei tahtnud kuidagi sõbrad külast ära minna, käis kõva võitlus sajandike peale erinevatel katsetel :D Aga eks see maitse asi. Mina näiteks ei suuda arvuti ekraani taga selliseid mänge mängida.
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1654
Joined: Thu Oct 20, 2005 3:37 pm
Location: Tallinn
Contact:

Re: WRC5

Post by Heix »

No nahka :P Veel mõni PS4 kasutaja võiks muljeid jagada :)
ImageCitroën Sport
jolev
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 802
Joined: Sun May 04, 2003 11:47 am
Location: Suure-Jaani
Contact:

Re: WRC5

Post by jolev »

ma olen SLy kommentaaridega nõus. Sain mängu eelmisel reedel ja kasutan samuti PS4 versiooni. Ei ole ülistavas meeleolus, aga minu minu arust täitsa ok ja graafika ka ok. Ise kasutan mängides "kapoti" vaadet ja sellega on graafika ka väga ok. Siiani meeldib ja õhtud on "raisatud" :) Mina võin küll ostusoovituse anda.
rallinarkar
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC5

Post by Kolin »

Sain ka seda PS4 veriooni kasutada. Ning olen eelkõnelejatega nõus. Tundub olevad parem kui WRC4. WRC4-ga ei saanud tagantvaates üldse sõita. Pea hakkas valutama ja ringi käima. Sellega seda muret polnud. Ning minu arust oli juhitavus ja graafika oluliselt parem WRC4-st.Karjääri versoon ka päris hästi ülesse ehitatud. Mulle ta igatahes täitsa meeldis. Ei ole küll RBR. Aga oluliselt parem kui WRC4. Eks ta rohkem maitse asi on. Mis ma veel tähele panin Kasutasin ühe ja sama Kate peal kahte WRC2 fiesta R5 masinat. Samas seades ja samades oludes. Üks siis dmäkki rehvidega teine misu omadega. Ning pidame oli totaalselt erinev.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: WRC5

Post by Burns »

Tundub jah, et maitse asi. Aga minu jaoks on vist DR lati kõrgeks ajanud ja asi ka vist selles millega mängida, kas rooli või puldi, mis vaatega, arvuti ekraani (keegi üldse veel mängib neid arvuti ekraani taga?), teleka jne... Minul oli aga rahast kahju, mis selle mängule raiskasin. Aga tore, et suutsite midagi positiivset selles mängus leida :)
Diagnoos- Rallisõltlane
Post Reply