CMR üldiselt

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Sparco, Jaanus, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Külaline

CMR üldiselt

Postitus Postitas Külaline »

Tahtsin küsida, et milline ralli teile nendest kõige rohkem meeldib, ehk siis milline riik. Isiklikult olen täielik GB fänn, cmr3-s on ka Soome päris hea ja austraalia, külmaks jätab cmr2-s keenia. Rootsi ka väga ei meeldi.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

CMR1: Kõik head :)
CMR2: Rootsi veidi lahja ja Keeniast ei saa tihti aru (igav).
CMR3: Asfalt on meeldiv. USA ei tekita eriti mingeid emotsioone. Soomes võiks rohkem lendu saada. Rootsi on päris meeldiv.
Kasuta ikka turvavööd ka!
alex

Postitus Postitas alex »

CMR 3 on minu jaoks kõige põnevam GB
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Seda ka veel, et CMR1: Indoneesia on lihtsalt super!
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

CMR2: Soome, Itaalia, Prantsusmaa, GB, Austraalia.
CMR3: Mäng ise pole meeldinud ja pole viitsinud mängida
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

CMR1: kahjuks pole pelanud :(
CMR2: Itaalia ei meeldi (vist selle pärast et pilt hakkab kitsaste teede pärast väga tõmblema...). Keenia võiks kah tõelisem olla, st. karmim, kõiksugu tõusud-langused ja muu selline. Soomes võiks suuremad hüpped tulla :D Äkki ongi suured aga auto tagant vaatest ei saa sellest aru :roll:
gaas on endiselt laiffi
S76C
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 52
Liitunud: 18 Juun 2003, 13:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas S76C »

Erki kirjutas:CMR1: kahjuks pole pelanud :(
CMR2: Itaalia ei meeldi (vist selle pärast et pilt hakkab kitsaste teede pärast väga tõmblema...). Keenia võiks kah tõelisem olla, st. karmim, kõiksugu tõusud-langused ja muu selline. Soomes võiks suuremad hüpped tulla :D Äkki ongi suured aga auto tagant vaatest ei saa sellest aru :roll:
Eks see ole rohkem maitse ja harjumuse asi, aga ma siiamaani ei mõista, kuidas on võimalik rallit sõita autot tagant vaadates ? :shock:
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Arvan et nii on kõige lihtsam auto käitumist kontrollida. Tagant vaatest näed kogu autot ja näed mis asendis ta teel on. Asendab natuke "tagumikutunnetust" äkki?
gaas on endiselt laiffi
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

S76C kirjutas:
Erki kirjutas:CMR1: kahjuks pole pelanud :(
CMR2: Itaalia ei meeldi (vist selle pärast et pilt hakkab kitsaste teede pärast väga tõmblema...). Keenia võiks kah tõelisem olla, st. karmim, kõiksugu tõusud-langused ja muu selline. Soomes võiks suuremad hüpped tulla :D Äkki ongi suured aga auto tagant vaatest ei saa sellest aru :roll:
Eks see ole rohkem maitse ja harjumuse asi, aga ma siiamaani ei mõista, kuidas on võimalik rallit sõita autot tagant vaadates ? :shock:
WTF, mina ainult tagant vaatest sõidangi ja nii lähedalt tagantvaatest kui võimalik.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Grand Prix 3-e mängidel vaatasin et kui vaatasin pilti kaugemalt auto tagant tundus liikumine kiirem ja kui lähedalt siis jälle jõle aeglane...
gaas on endiselt laiffi
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

cmr1 meeldis mulle Kreeka, cmr2 meeldib mulle Kreeka :D
cmr3 meeldib mulle Ka Kreeka :D
ja Austaraalia meeldib ka cmr3-s
aga cmr4 kohta veel ei oska öelda :P
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
deiviidas
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 58
Liitunud: 14 Okt 2003, 22:18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas deiviidas »

CMR1- täiega kaiff mäng. Mulle meeldis selles mängus kõik. :)
CMR2- veel kaifim mäng. Juhitavus võrreldes CMR1`ga tundus raskem olevat ja alguses võttis harjumine natuke aega aga kui ta juba käes oli no siis oli seda mega mängida. See mäng sai nii PS´l kui ka Playstation ühel otsast lõpuni, mitmeid kordi läbi mängitud. :o
Playstation 1 läks ootamatult peesse :cry: , kuna aga CMR3 oli välja tulemas, siis ostsin Playstation 2. :P
CMR3- veel veel kaifim mäng. JUhitavuse vahe cmr2´ga ei tundunud palju erinev olevat. Mängus meeldis kõik. Avastasin, et rallidest hakkasid enim meeldima Austraalia ja Soome. :D
Ja nüüd paari päeva eest poes käies nägin poeriiulil ilutsemas CMR4, ega suutnud kiusatusele vastu panna ja ostsin ta ära.
CMR 04- veel veel veel kaifim mäng. Tegin ta oma fänniliku tujuga pooleteist päevaga lõppu. Meeletult hea mäng. :lol: Ise ootan juba järgnevat seeriat ja loodan, et seegi varsti välja tuleb.
Vasta