F1 games & online

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Post Reply
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

http://www.racedepartment.com/f1-2010-setups/

Proovige...minul igatahes ajad paranesid ja auto käitus paremini :) Igatahes parem varjant, kui Quick Setup :)
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Küsimus- kust saab panna AI´de raskusastet (vällamaa foorumitest lugesin, et on mingi Legend tase)??? Ja et see difficulty level, kus on expert, see pole see tase, mis määrab Ai´de oma :shock:
Diagnoos- Rallisõltlane
tuks
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1051
Joined: Mon Jul 14, 2008 8:56 pm

Post by tuks »

Lugesin ka kuskilt, aga mitte pole seda mängust leidnud.
marko1509
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 963
Joined: Fri Jun 02, 2006 9:26 am
Location: Tartu

Post by marko1509 »

Keegi rooliga ka sõidab seda? Ma ei saa üldse normaalseid seadeid roolike paika saada, küll keerab liiga äkilist ja liiga uimaselt... Niimoodi võimatu sõita ju.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

marko1509 wrote:Keegi rooliga ka sõidab seda? Ma ei saa üldse normaalseid seadeid roolike paika saada, küll keerab liiga äkilist ja liiga uimaselt... Niimoodi võimatu sõita ju.
Minul on roolil algseaded eks siis midagi seal muutnud pole ja kõik toimib ilusti.
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

On keegi uue patch´i ka alla laadinud. Foorumites surfates paljud kurdavad FFB´i üle. Et enne toimis rool paremini. Teab keegi midagi kommenteerida?
Diagnoos- Rallisõltlane
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1965
Joined: Sat May 01, 2010 5:59 pm

Post by muhk »

patch installitud, natuke paranes, natuke mitte. vähemalt boksis ei juhtu enam seda, et sa mehhaanikutest läbi sõidaks ja rajal pole ka veel ühestki vormelist nö. läbi sõitnud, mida enne tuli ikka ette. korduste salvestamine mul ei tööta, sest mul on mõned modid peale pandud.

force feedback oli ikka sama, nagu enne patchi installimist, aga Burnsile hoiatuseks, et ka mina lugesin igasugu komme ja tuleb välja, et see patch toimib igal arvutil nagu jumal juhatab. mõnel teeb vajalikud uuendused aga mõnel hakkab pidevalt mängust välja viskama jne ja kaotab savetud failid.
mina läksin riski teed ja tasus ära :D aga uut patchi oleks ikka vaja, sest neid vigu on veel oi-oi kui palju, aga vb parandatakse need alles f1 2011-s.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Nii lasin PS3´le ka siis uue patch´i alla. Hmmmm...vähemalt põhi probleem on minu jaoks lahendatud e. siis rehvide purunemine. Olen jõudnud enda uue karjääriga Spa´ni ja kordagi pole rehv katki läinud :) FFB on pea sama mis enne oli nii, et kõik on super. Mis tundub aga et paljudel kadus pea üldse ära... Juhitavus on ka sama (rääkides Rihoga siis tema ütles, et tal oli see halvemaks läinud). Õnneks jäi minul kõik samaks.
Ühesõnaga, minu jaoks on mäng super :)
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Nii mul nüüd üks hooaeg HRT´ga läbi. Poole hooaja pealt valisin endale rivaaliks Buttoni, keda suutsin hooaja lõpuks võita. Nii, et teine hooaeg hakkas mul Mclareniga :) Nice, hoopis teine tera ikka hea autoga sõita, suutsin Bahraini juba võita ka sellega.
Diagnoos- Rallisõltlane
Funky-
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 295
Joined: Mon Jun 07, 2010 8:15 pm
Location: Kuressaare

Post by Funky- »

Mis jama mul on, et mingi ümin koguaeg taga on, midagi eriti ei kuule.. :roll:
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1965
Joined: Sat May 01, 2010 5:59 pm

Post by muhk »

äkki see mootori müra? :P
Funky-
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 295
Joined: Mon Jun 07, 2010 8:15 pm
Location: Kuressaare

Post by Funky- »

Mkm, mingi sumin on kohe algusest peale kui mängu tõõle panen, see press mis algul on, ühtegi küsimust ka ei kuule, kui see savi aga ikkagi :lol:
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1965
Joined: Sat May 01, 2010 5:59 pm

Post by muhk »

Mul enam seda mängu käepärast pole, aga käi igaksjuhuks mängu settingute alt (see, mis seal paddockis on) kõik need audio valikud üle ja vaata, et need oleksid nö. sisse lülitatud vms. äkki sul on vaikimis mingi asi välja lülitatud seal.
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Post by calderon »

minumeelest üks ebaõnnestumaid mänge, kohati on ikka jube jabur ja imelik
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1965
Joined: Sat May 01, 2010 5:59 pm

Post by muhk »

eks siin lähevadki arvamused lahku: minu meelest aasta mäng, kõige poolest. Sel on omad vead, aga need pole kogu üldpilti rikkuvad. Arvestades, et mingi 6 aastat polnud normaalse f1 mängu pc-le tehtudki.
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Post by calderon »

nendes vigades asi ongi, muidu on täitsa hea sõita.
Suht palju häirib see karistuste süsteem, päris palju saab lambist 10 sekki trahvi, kuigi ise pole midagi põhjustanud
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1965
Joined: Sat May 01, 2010 5:59 pm

Post by muhk »

no seda juhtub ka reaalses f1-s. see on kõik suhteline, et kas oli õiglane vms
aga no igalühel oma arvamus
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Minu meelest on ka aastamäng. Mis puududtab trahve siis ei mäletagi millal viimati millegi eest karistati. Eks kõik on enda sõidus kinni. Aga mina olen väga rahul mänguga :)
Ning aasta pettumus on minule GT5 :(
Diagnoos- Rallisõltlane
Post Reply