F1 games & online

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Sparco, Jaanus, Strike, Erki, Sport, Krusa, Heix

Vasta
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

jagr kirjutas:
mcwax kirjutas:Eh, mõtlesin kah, et võtaks osa - aga nagu selgus, siis RBRi jaoks soetatud uue videokaardiga (radeon 9600) GP4 minu arvutis enam tööle ei hakka. Mis teha...
:shock: :shock: :shock: :shock: Mida juttu :roll:
Tõsi juttu :D
Eks ma nati veel üritan millalgi nokitseda...
jagr
Rallivõlur
Rallivõlur
Postitusi: 236
Liitunud: 10 Veebr 2003, 18:45

Postitus Postitas jagr »

mcwax kirjutas:
jagr kirjutas:
mcwax kirjutas:Eh, mõtlesin kah, et võtaks osa - aga nagu selgus, siis RBRi jaoks soetatud uue videokaardiga (radeon 9600) GP4 minu arvutis enam tööle ei hakka. Mis teha...
:shock: :shock: :shock: :shock: Mida juttu :roll:
Tõsi juttu :D
Eks ma nati veel üritan millalgi nokitseda...
Peab töötama 9600-ga, olen kasutanud aasta algusest 9600 pro-d ja ei ole veel asja, mis tööle ei läheks :?
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

jagr kirjutas:
Peab töötama 9600-ga, olen kasutanud aasta algusest 9600 pro-d ja ei ole veel asja, mis tööle ei läheks :?
Ei tea, mul ei lähe... proovisin enamvähem kõike, mis pähe tuli. Kuna ka emaplaat muutus, siis võibolla on sellega kuidagi seotud. Kuskil miski konflikt tekib. Jääb see mäng esialgu paremaid aegu ootama.
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

Igaks juhuks postitan siia, äkki kellelegi kunagi abiks.

No võtsin ette tõsisema tuulamise logides, ning selgus vea põhjus - halikaart. Nimelt mis-iganes põhjusel ei saa GP4 läbi nForce2 chipsetiga emaplaadil oleva integreeritud helikaardi driveritega :(
Ei tea kas on tegemist mingi levinud kalaga või mitte, aga arvestades nForce'i leviala on see kahtlane, et tavalise kalaga tegemist on. Ilmselt Ikka minu masinal miski kiiks.
MAIER
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 3
Liitunud: 30 Mai 2005, 12:06

Postitus Postitas MAIER »

Mul f1 2002 aga kaotasin koodi mis selle mängu instaleerida laseb!Kas keegi saaks anda? :roll:
ranek
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Kle, ma nüüd ei usu, et sa selle ära kaotasid, aga otsi netist ise.
"Come on, you can see more than that"
MAIER
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 3
Liitunud: 30 Mai 2005, 12:06

Postitus Postitas MAIER »

no kle märiselt:S suht raske see loovutada!Mul kadus
karbi seest see mingi koodiga leht::S:S:SVähe **** on
kui mäng on aga mängida ei saa.
ranek
jolev
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 04 Mai 2003, 11:47
Asukoht: Suure-Jaani
Kontakt:

Postitus Postitas jolev »

Mul on selline mure, et on ka olemas arvutis F1 99-02 challange, soetasin omale Logitech puldi mängimiseks, aga ei saa seda norm tööle...kõik on muidu ok, aga pööramist ei saa paika...kui vajutan puldil pööramise nuppe mängus, siis keerab hästi järsult põhja rooli..."sik sak" pööramine, võimatu trajektoori hoida....kust seda pööramist saab paika sättida? annab keegi nõu? Tahaks, et oleks väga sujuv see pööramine....tänud juba ette
rallinarkar
jolev
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 04 Mai 2003, 11:47
Asukoht: Suure-Jaani
Kontakt:

Postitus Postitas jolev »

kas keegi ei oska mind aidata?
rallinarkar
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Kui ei ole vastatud, ju siis ei.
"Come on, you can see more than that"
ennukas
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 3
Liitunud: 14 Nov 2005, 09:28

Postitus Postitas ennukas »

olin mänginud ja väga hea auto hääl
draggo
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 362
Liitunud: 25 Juul 2003, 16:14

Postitus Postitas draggo »

Kas kunagi on oodata ka arvutile mõnda uuemat F1 mängu?
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Alles siis kui Sony ei oma seda F1 litsentsi.
"Come on, you can see more than that"
draggo
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 362
Liitunud: 25 Juul 2003, 16:14

Postitus Postitas draggo »

Frank kirjutas:Alles siis kui Sony ei oma seda F1 litsentsi.
Kas on ka selle litsentsi lõppemisest midagi teada?
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

Eks tuleb siis niikaua GP4'ja nühkida :D
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Kahjuks ei tea millal see võiks juhtuda.
"Come on, you can see more than that"
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

GP3 on juhitavuselt minu arvates GP4-st pisut paremgi. Kuigi need on väga sarnased, on siiski väikesed nüansierinevused tunnetatavad. Samuti tunduvad GP4-s rajad jms kuidagi kitsamad kui GP3-s.

F1 Challenge't on ka proovitud ja pole ka viga.

Btw, millegipärast ei saanud ma GP4 Editori tööle...
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Soovitan kõigile PS2 omanikele F1 2005-te. Olen seda nüüd pärsi kõvasti mänginud. Hea on see, et saad oma sõitja teha ja 5 hooaega Career mode lasta. Vastavalt oma sõidu oskustele ja kiirusele saad ka erinevatelt tiimidelt pakkumisi. Kusjuures minu lemmik Ferrariga on üli keeruline mingit deali teha, pead ikka super hästi sõitma. Aga juhitavus ja graafika on tasemel. Soovitan soojalt :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Sain siis endale eelmine nädal F1 2006 ja minu meelest siiani parim selles mängude seerias. Lahe on see, et kavalifikatsiooni sõidud on ka nii nagu nad sel hooajal on. Võrreldes eelmise osaga on ka seda parandatud, et auto laguneb rohkem-kui ikka täiega tagant sisse teisele panna, siis on katkestamine kindlustatud, tiivad puru ja rattad lendavad alt minema. Taset on ka natuke raskemaks tehtud, nii et kui päris lõpust startida siis ette otsa asja pole. Muidugi sõidan praegu ka "medium" tasemega nii, et "hardiga" on veel keerulisem. Career varjant on praktiliselt sama mis eelmises osas aga mulle selline viie hooaja asi meeldib.
Nii et kellel 2005 meeldis see ei pea kohe kindlasti ka 2006-s pettuma, asi on palju parem veel
Diagnoos- Rallisõltlane
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Burns kirjutas:Sain siis endale eelmine nädal F1 2006 ja minu meelest siiani parim selles mängude seerias. Lahe on see, et kavalifikatsiooni sõidud on ka nii nagu nad sel hooajal on. Võrreldes eelmise osaga on ka seda parandatud, et auto laguneb rohkem-kui ikka täiega tagant sisse teisele panna, siis on katkestamine kindlustatud, tiivad puru ja rattad lendavad alt minema. Taset on ka natuke raskemaks tehtud, nii et kui päris lõpust startida siis ette otsa asja pole. Muidugi sõidan praegu ka "medium" tasemega nii, et "hardiga" on veel keerulisem. Career varjant on praktiliselt sama mis eelmises osas aga mulle selline viie hooaja asi meeldib.
Nii et kellel 2005 meeldis see ei pea kohe kindlasti ka 2006-s pettuma, asi on palju parem veel
Assamalla :D ise eelmisel nädalal ei leidnud poest 2006 versiooni aga soetasin 05 ja see on juba super :) Eks peab vist uuesti tee poe poole võtma:)
PiltCitroën Sport
Vasta