F1 games & online

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Post Reply
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1965
Joined: Sat May 01, 2010 5:59 pm

Post by muhk »

servus,

mäng siis proovitud. esmased muljed on superluks. väga lahe, loodan, et wrc tuleb samane, aga nähtud videotest tundub, et vähemalt rallirajad on seal lamedad, aga teemasse: seni tehtud karjääris kaks etappi. bahreinis tuli algul ikka vaeva näha. algul esimesed spinnid, siis iga ringiga 0,1-0,3 sekundiga paremaks, aga kvalis magasin maha õige hetke. mõtlesin, et teen q1's napika, aga tegin spinni ja sain kirja alles 21. aja. võistluses tõusin aga 4. kohale. väga vinge. raskus medium esialgu ja flasbacke ei kasuta, põhimõtte pärast.

buge pole eriti märganud, aga eelnevalt foorumitest loetud vead on sees küll: ühe korra bahreinis pärast esimest kurvi läks üks Hispania auto minust läbi. mõtlesin, et minig ghost, aga siiski polnud.

codemasters peab pitlane'ga veel vaeva nägema, sest oma boksikasti sisse sõitmine on ülinaljakas. lihtsalt veetakse boksi, nagu selgelt, ja siis rattad on paigal ja veered mingi 3-4 meetrit meeste vahele. ja kui kvalis, treeningus boksi sõita, siis need neli mehaanikut, kes sind tagumine ots garaaži veeretavad seisavad seal nagu sõjaväes kõiks ühe koha peal. mis ma tahan sellega öelda on see, et igasugused liigutused nende tüüpide poolt võiksid olla suvalised, või siis nagu erineda mingi aja tagant. et nad tunduksid võimalikult vähe robotite moodi.

punktides annaks mingi 9/10. areneda on, loodame, et aastatega läheb paremaks.

ja kui keegi mõtleb, kust mängu sain, siis see pole razor1911 tehtud pira, vaid steamist tõmmatud, USA VPN-i kasutades.

:cheers:

edit: esialgu mängin klaviatuuriga ja ikka on hea, parem kui dirt2 klaveriga. rooli ei kannata lähedased lihtsalt välja, sest lauakonstruktsioon, mille külge see kinnitatakse väriseb force feedbacki all, nii et maavärin oleks nagu ülekäind.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Õhtul olen ka siis targem ja tean vast homme muljetada, kuidas PS3 varjant siis on ja kuidas rooliga asi tundub :) Ühesõnaga ei jõua tööpäeva lõppu ära oodata!!!
Diagnoos- Rallisõltlane
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Post by Kolin »

muhk wrote:kui keegi mõtleb, kust mängu sain, siis see pole razor1911 tehtud pira, vaid steamist tõmmatud, USA VPN-i kasutades.
Kas see USA VPN on tasuline värk?
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1965
Joined: Sat May 01, 2010 5:59 pm

Post by muhk »

ikke. mul on see töö asjus olemas.

http://unblockvpn.com/

selline
virko32
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 439
Joined: Sun Apr 01, 2007 4:21 pm
Location: Võru

Post by virko32 »

kas kusagil demo ka olemas??:D
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1965
Joined: Sat May 01, 2010 5:59 pm

Post by muhk »

sellele demo ei tehtud
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1654
Joined: Thu Oct 20, 2005 3:37 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Heix »

Täitsa viis mäng :) Tuleb piiiiikkk öö :D
ImageCitroën Sport
virko32
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 439
Joined: Sun Apr 01, 2007 4:21 pm
Location: Võru

Post by virko32 »

kahju siis kui demo pole, siis peab ostma vist:D...palju ta maksata ka võib:D
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1965
Joined: Sat May 01, 2010 5:59 pm

Post by muhk »

pc-le 539.- saaks eestist. kindlasti steamist on odavam tõmmata, aga siis saad selle aint virtuaalselt endale, ehk mingit karpi vms ei tule.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Post by Kolin »

Saan homme selle kätte eks siis saab ära psoovida mida ta endast kujutab
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Nii, kaks päeva nüüd mäng olnud käes ja muljed on väääääga positiivsed. Parim F1 mäng siiani kindlasti (no vähemalt minu meelest). Mängust ka siis. Graafika on lihtsalt super. Alustasin Career´i alguses hard tasemega aga see ei ole normaalne kui ma kvalifikatsioonis jõuan Lotusega viiendaks ja sõidus võitlen Hamiltoni jt . Muutsin selle taseme siis expert´ks ja hoopis teine tera. Esimesel kolmel etapil pole kvalifikatsioonis üle 18 koha saanud. Mis nagu ongi normaalne. Loodan nüüd aga autole Upgrade saada (üks juba õnnestus) ning eks näis kas auto hakkab paremini liikuma. Lahe on see, et Malaisia etapil suutsin kuni viimase ringini 13 kohal püsida (uskuge Lotuse kohta on see hea tulemus :) ) siis aga käis pauk ja kumm läks katki ning loomulikult lõpetasin viimasena. Algul sõitsin et Triaction conrol oli medium, kes aga rooliga sõidavad siis soovitan soojalt see maha võtta (endal jäänud ainult ABSi abi), tunne palju parem ja ei saa igast kurvist väljudes kohe gaasi põhja litsuda :D Alguseks vast aitab pärast veel mängust.
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Mis siis veel...palju kiidetud pressiga suhtlemine jättis suht lahja mulje...küsimused kipuvad korduma aga ega samas see mängu üldmuljet ei riku. Põhiline rivaal on sulle sinu meeskonna kaaslane. Ja tema käib sul võrdlus ning poole hooaja (pole ise veel sinna maani jõudnud) teeb meeskond ülevaate ning siis vast otsustavad kes no 1 ja 2. Võrdlus käib etapil nii parima ringi, kvalifikatsiooni ja võistluse koha peale ning vastavalt sellele, kes parim on neis saab punkti kirja.
Minu rool töötab selle mänguga suurepäraselt ainus asi see, et randmed haiged pärast kahte päeva mängimist :D
Olen nüüd pea kõiki radu proovinud (hea mulje jätsid uued rajad, Singapur, Valencia, Abu Dhabi). Hooaeg on muidugi pikk, annab neid 19 etappi ikka pressida :)
Loodan, et teised naudivad seda mängu sama palju kui mina. Sõidul tuleb 100 % keskenduda, et mitte viga teha. Üks viga või spinn ja oled taaskord rivi lõpus kus ettepoole on kuradi raske siis saada (no hetkel vähemalt Lotusega).
Ahjaaa...see on hea...kui mõni kurv kogemata lõigates läbida siis vähemalt ei võeta hooga maha a´la 10 sekundiks. Olen aga avarii põhjustamise eest saanud boksist läbisõidu karistuse. Krt kui närvi ajas aga reeglid on reeglid :D
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Nii järjest tuleb asju meelde mida kirjutada. Vääääga positiivse mulje on jätnud AI´d. Mitte mingit trügimist vaid kõigile jäetakse ruumi. Muidugi tuleb kerget tõuklemist ette aga jah...selle kohapealt super, saad sõidule keskenduda, mitte mõtlema kas keegi sirge lõpus lendab tagant selga :D
Diagnoos- Rallisõltlane
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1654
Joined: Thu Oct 20, 2005 3:37 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Heix »

Siiamaani on jah emotsioonid ennast igati õigustanud ja olen Sandriga päri.
8)
ImageCitroën Sport
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Post by Kolin »

Sai natuke seda f1 siis madistatud. Mõtlesin, et keeraks ära põhku. Hakkan siis lõpetama ja minu üllatuseks ei saa ma oma karjääri ära saveda. Kuna savemis koht ei ole aktiivne. Kas kellegil on veel sellist jama.
Muidu graafika ja muu vidinate poolest suht hea mäng. Miinuseks see, et ennem igat etapp laseb sulle reeglitest ühte ja sama joru. See tüütab ära.
Neli etappi sõidetud. Korra 6 ja siis ülejäänud kohat seal punkti koha piirimail. Raskus tase Hard. Meeskonnaks Toro Rosso
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1965
Joined: Sat May 01, 2010 5:59 pm

Post by muhk »

mul oli ka esimene kord niimoodi, et sõisin kaks etappi ära sauberiga, siis panin mängu kinni ja kui käima panin, ütles, et ei corrupted on fail. pidin siis uuesti alustama. mina proovin nüüd nii, et kui üleval paremas nurgas see autosaving värk vilgub, siis ei puutu mitte midagi. siiamaani hästi läind.
tuks
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1051
Joined: Mon Jul 14, 2008 8:56 pm

Post by tuks »

Endalgi see siis lõpuks PC peal proovitud. Võimas!
Kuid see on tõesti imelik, et Hard tasemega on jube lihtne tegelt. :D
Veel pole ma leidnud võimalust, kuidas ma ise rooli peal nuppe saaks seadistada ? Sealt controlsite alt, lähen ntks GEAR UP peale, vajutan enterit ja ei saa nagu muuta, olen kõike nuppe proovinud. Teab keegi ? Salvestamisega minul küll probleeme polnud. Boksi keerab ka jube järsku.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1965
Joined: Sat May 01, 2010 5:59 pm

Post by muhk »

muuta sai, kui sa valid custom. mitte keybord, ega oma ühendatud rooli.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Nii, olen enda karjääriga nüüd Budapesti etapini jõudnud. Peaks mainima, et vihmas olen ma enda Lotusega palju konkurentsi võimelisem, kui kuiva ilmaga :D Siiani siis parim tulemus tulnud Monacos, kus suutsin kvalifikatsioonis esimeseks tulla ja sõidu lõpetasin neljandana. Krt kui närvidele käib aga see kummi lõhkemine. Algul oli jah jube lahe, et "Oi kumm lõhkes, nii vägev" aga krt kui see juhtub sõidu jooksul kaks korda, ajab närvi küll. Õnneks kolmel viimasel etapil pole seda juhtunud. Ei tea, kas see sõidustiilis ka kinni :shock: Aga mudu on mäng ikka super lahe. Olen seadistusi ka muutma hakanud ja Silverstones suutsin pea 5 sekki ringi ajalt maha võtta.

Loodan, et WRC mäng suudab sama positiivselt üllatada.
Diagnoos- Rallisõltlane
virko32
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 439
Joined: Sun Apr 01, 2007 4:21 pm
Location: Võru

Post by virko32 »

kas keegi saaks normaalse lingi saata, kust saaks mängu tõmmata, mis tõmbasin ei lähe käima, mingid failid puudu ja siis crashib kogueg...
Post Reply