F1 games & online

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Sparco, Jaanus, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 470
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:09

Postitus Postitas kristjanmust »

Mina lõpetasin I etapi Bahrainis siis. Kvalifikatsiooni VI, stardikoht 21 ( +15 kohta treeningutes ja kvalifikatsioonis mõne rammimise pärast :D ) ja võistluses 5. koht tänu lõpus tulnud kahele spinnile. Muidu oleks võistelnud Webberiga poodiumikoha eest. Mäng ise esimene sõidetav F1 mäng üldse. Väga väga huvitav on sõita. Sõidan ka HARD tasemega ja tõesti on lihtne, va. sirgetel, kust minust nagu postist mööda minnakse. See auto peaks vist ikkagi nõrgem olema, mis algul antakse. Eks kui aega saan edasi sõita, pajatan siin lähemalt.

Kristjan
virko32
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 439
Liitunud: 01 Apr 2007, 16:21
Asukoht: Võru

Postitus Postitas virko32 »

kristjanmust kirjutas:Mina lõpetasin I etapi Bahrainis siis. Kvalifikatsiooni VI, stardikoht 21 ( +15 kohta treeningutes ja kvalifikatsioonis mõne rammimise pärast :D ) ja võistluses 5. koht tänu lõpus tulnud kahele spinnile. Muidu oleks võistelnud Webberiga poodiumikoha eest. Mäng ise esimene sõidetav F1 mäng üldse. Väga väga huvitav on sõita. Sõidan ka HARD tasemega ja tõesti on lihtne, va. sirgetel, kust minust nagu postist mööda minnakse. See auto peaks vist ikkagi nõrgem olema, mis algul antakse. Eks kui aega saan edasi sõita, pajatan siin lähemalt.

Kristjan

kust said selle mängu?? :D
tuks
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1051
Liitunud: 14 Juul 2008, 20:56

Postitus Postitas tuks »

Selleks, et sirgetel mööda ei läheks, tuleb seadistada vähe. :P
Mina ise sain torrentiga.
virko32
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 439
Liitunud: 01 Apr 2007, 16:21
Asukoht: Võru

Postitus Postitas virko32 »

tuks kirjutas:Selleks, et sirgetel mööda ei läheks, tuleb seadistada vähe. :P
Mina ise sain torrentiga.
äkki saaksid lingi anda ;) , sealt kust mina tõmbasin, ei hakka too mäng tööle...
Melka
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 877
Liitunud: 31 Mai 2005, 11:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Melka »

Minul selline mure, et ostsin täna poest eesti keelse mängu, kuid kui olin ära installinud viskas errori ette ja mängu sisse ei lasknud.

error: AppName: f1_2010_game.exe AppVer: 1.0.0.0 ModName: f1_2010_game.exe
ModVer: 1.0.0.0 Offset: 00e606fb

Oskab keegi aidata?
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

kristjanmust kirjutas:Mina lõpetasin I etapi Bahrainis siis. Kvalifikatsiooni VI, stardikoht 21 ( +15 kohta treeningutes ja kvalifikatsioonis mõne rammimise pärast :D ) ja võistluses 5. koht tänu lõpus tulnud kahele spinnile. Muidu oleks võistelnud Webberiga poodiumikoha eest. Mäng ise esimene sõidetav F1 mäng üldse. Väga väga huvitav on sõita. Sõidan ka HARD tasemega ja tõesti on lihtne, va. sirgetel, kust minust nagu postist mööda minnakse. See auto peaks vist ikkagi nõrgem olema, mis algul antakse. Eks kui aega saan edasi sõita, pajatan siin lähemalt.

Kristjan
Muuda tase Expert´ks, luban et asi palju keerulisem :)
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krt see kummipurunemine hakkab ikka vaikselt närvidele käima. Olin Spa´s elu sõitu tegemas ja otse loomulikult rikkus see kõik ära. No ei ole elu :D

Olen nüüd autole paraja portsu upgrade´e ka saanud ja asi ikka hoopis konkurentsi võimelisem. Peaks need rehvid ainult vastu...
Diagnoos- Rallisõltlane
kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 470
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:09

Postitus Postitas kristjanmust »

Burns kirjutas:
kristjanmust kirjutas:Mina lõpetasin I etapi Bahrainis siis. Kvalifikatsiooni VI, stardikoht 21 ( +15 kohta treeningutes ja kvalifikatsioonis mõne rammimise pärast :D ) ja võistluses 5. koht tänu lõpus tulnud kahele spinnile. Muidu oleks võistelnud Webberiga poodiumikoha eest. Mäng ise esimene sõidetav F1 mäng üldse. Väga väga huvitav on sõita. Sõidan ka HARD tasemega ja tõesti on lihtne, va. sirgetel, kust minust nagu postist mööda minnakse. See auto peaks vist ikkagi nõrgem olema, mis algul antakse. Eks kui aega saan edasi sõita, pajatan siin lähemalt.

Kristjan
Muuda tase Expert´ks, luban et asi palju keerulisem :)
Peab vist jah, samas II etapp on vihm, seal ma hakkama ei saa. :D
Sest mul oli ka salvestamisega probleeme ja siis ma pidin uuesti sõitma. Tulemuseks pole position ( +5 kohta siiski, ehk siis 6. koht . :D ) kvalis ja sõiduvõit pikalt. :D
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Mulle vihm meeldib. Aga seal ka vahe sees mis tasemega sõidad, kuni mediumi v hardini on kergem, experdiga aga vihmas keerulisem kui kergemate tasemetega s.t auto raskemini juhitav.
Diagnoos- Rallisõltlane
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

bahrain on üks lihtsamaid radu ka. seda võib vabalt expertiga sõita. aga minu jaoks vähemalt hakkavad sealt edasi raskemaks minema, eriti pärast hiinat.
tuks
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1051
Liitunud: 14 Juul 2008, 20:56

Postitus Postitas tuks »

Ise olen hetkel kataloonias, üsna raske ikka.
virko32
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 439
Liitunud: 01 Apr 2007, 16:21
Asukoht: Võru

Postitus Postitas virko32 »

mul ei salvesta üldse mäng..alati kui mängima lähen jälle otsast peale...
tuks
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1051
Liitunud: 14 Juul 2008, 20:56

Postitus Postitas tuks »

Minul on kõik väga okei mänguga, ainult, et huvitav, kas selles mängus turvaautot siis pole ?
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

tuks kirjutas:Minul on kõik väga okei mänguga, ainult, et huvitav, kas selles mängus turvaautot siis pole ?
See kuulutati alguses juba välja, et turvaautot ei tule. Muideks eile sõitsin Monzat ja eelviimasel ringil jälle rehv läks. Nüüd pooled etapid vähemalt selle jama nahka läinud. ***** ma ütlen...
Diagnoos- Rallisõltlane
tuks
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1051
Liitunud: 14 Juul 2008, 20:56

Postitus Postitas tuks »

Selge, seda pole mina ilmselt kuulnud kuskilt. :D
Aga see rehvi purunemine ajab jah päris kettasse vahel.
Shanghais tulin lõpuni kahe rehviga. :D Kaks läksid viimase ringi alguses puruks ja langesin 7.kohalt 19-ks.
virko32
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 439
Liitunud: 01 Apr 2007, 16:21
Asukoht: Võru

Postitus Postitas virko32 »

ma ei saa aru mis värk selle salvestamisega on, ikka otsast peale alati mäng...kas te registreerisite ka end sinna mängu..live või mis värk too on...seal tahab saada mängu koodi, aga mul pole ju seda kusagilt võta :D:D
kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 470
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:09

Postitus Postitas kristjanmust »

Kui avad mängu, siis tuleb ette see regamine, sealt kerid alla ja on create local account vms. teed selle seal valmis ja siis saad kasutada. Endal oli sama jama.
virko32
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 439
Liitunud: 01 Apr 2007, 16:21
Asukoht: Võru

Postitus Postitas virko32 »

kristjanmust kirjutas:Kui avad mängu, siis tuleb ette see regamine, sealt kerid alla ja on create local account vms. teed selle seal valmis ja siis saad kasutada. Endal oli sama jama.

ma juba ammu ära teinud konto seal aga kui ma sisse ära login mängu cd koodi vms??...
kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 470
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:09

Postitus Postitas kristjanmust »

ära tee seda onlien kasutajat, ütlesin et all on väike nupp create local account. sellega ei küsi mingit koodi.
virko32
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 439
Liitunud: 01 Apr 2007, 16:21
Asukoht: Võru

Postitus Postitas virko32 »

kristjanmust kirjutas:ära tee seda onlien kasutajat, ütlesin et all on väike nupp create local account. sellega ei küsi mingit koodi.

aaa ok ei saanud aru, aga proovin siis :D...sorry ;)
Vasta