WRC 3

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Sparco, Jaanus, Strike, Erki, Sport, Krusa, Heix

Post Reply
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Posts: 1589
Joined: 15 Nov 2003, 23:06
Contact:

Post by Fulber »

Erki wrote:Alles oli 2700.- Ootan kuni hind langeb olematuks ja siis võtan ära :D
See on põhi. Alla poole ei lange enam. Seega ... $. :)
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: 17 Feb 2003, 13:45
Location: Tallinn

Post by Frank »

Rhys Fulber wrote:
Frank wrote:Ise üritan saada kellegi käest PS2 ja siis WRC3 (osta kui ei saa mõnelt sõbralt laenata) ning siis kihutama hakkata :D
2600.- ja tutikas PS2 on sinu. :)
Kui ka selline hind oleks kuskil Juuli alguses siis võib olla saaks isegi selle või muidu peab igasuguseid muid "eelarveid" kärpima
"Come on, you can see more than that"
tarvvi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 87
Joined: 12 Mar 2003, 16:15

Post by tarvvi »

mismoodi teil värk siin käib? vaatasin,et mingid tiimid tekkinud:) vabu kohti on veel?
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1536
Joined: 27 Mar 2003, 21:26

Post by johunn »

Škodas on veel viimane koht jäänud!
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Posts: 1232
Joined: 28 Feb 2003, 14:23
Location: Tallinn

Post by Sparco »

tarvvi kiirusta sest ainult üks tehasekoht on jäänud. Nagu näha on on kaasanud asjade selgemaks ja paremaks muutmine paljusid see on ainult hea.......uuel hooajal plaaniks siis nii teha(veidi etterutates)et kes tuleb selle aasta meistriks saab omale esimesena koha valida ükskõik mis tiimis(ka eratiimis)2 valib teisena jne.
tarvvi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 87
Joined: 12 Mar 2003, 16:15

Post by tarvvi »

heameelega siis liituks skodaga:)
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Posts: 1232
Joined: 28 Feb 2003, 14:23
Location: Tallinn

Post by Sparco »

kes ees see mees ok liidan sind škoda tiimiga ning sellega on tehasemeeskonnad täis!ning punkte saate korjama hakata vaid eraautodel ja endale mitte meeskonnale EDU...
tarvvi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 87
Joined: 12 Mar 2003, 16:15

Post by tarvvi »

sest skoda see aasta ei sõida?
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1536
Joined: 27 Mar 2003, 21:26

Post by johunn »

tarvvi wrote:sest skoda see aasta ei sõida?
ta mõtles et ülejäänud kes tahavad osa võtta mängust peavad sõitma eratiimidele.
tarvvi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 87
Joined: 12 Mar 2003, 16:15

Post by tarvvi »

selge pilt.. rootsi aegu saab veel panna?.. ja nagu ma aru saan peab ütlema mis rallit järgmisena tahaks?
jajaja
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 23
Joined: 06 Mar 2004, 17:35
Location: Tallinn

Post by jajaja »

Strike wrote:
jajaja wrote:tervitus,

sain kah pihku wrc3 ja ps2-e, vaatan, et siin puha spetsid koos ja ma lles algaja :oops: kuid olete ehk nii lahked ja avaldate mõned saladused, mismoodi alustada, nagu seegi, et alates saksamaast kõik maad lukus :( ehk siis kuidas oleks selle mängu abc?

tänud ette ja taha
Pead sõitma mõne autoga rohkem, kui 500 km, et saada lahti auto EVO d nö. Siis, et saada lahti ka rajad pead sõitma hooaja läbi.
Ja on ka üks nipp veel, kuidas saab kõik rajad ja autod lahti a seda loe eestpoolt. :)
sellest saan ma aru, kuidas EVO-d lahti saab, kuid selleks et maad saaks lahti, tuleb WRC hooaeg profesionaaline siis läbi kihutada? ja kas ka poodiumile jõuda? kuidas ma saan enne harjutada neid maid mis lukus ju? ja eestpoolt ei leidnud kahjuks seda "teist" moodust :( Ärge palun pahandage mu võhiklikkuse üle, õpin nats ja hakkan teilegi konkurentsi pakkuma :) mõistvale suhtumisele lootes - lahe seltskond on siin!
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1536
Joined: 27 Mar 2003, 21:26

Post by johunn »

kui sõbral juhtuvad olema kõik rajad ja autod lahti sõidetud, siis võid tema mälukaardilt kopeerida endale ja asi ants... aga muidu sõida jah terve hooaeg läbi professionaliga, suht kerge on võita tiitlit, aga rajad avanevad kui neid läbi sõidad... (vähemalt peaks, ise olin kohe suht esikoha konkurentsis) proffiga on vaja sõita läbi selleks kah et läbisõit üle 500 saada... ilma EVO-deta ei pressi siin kuhugile ning harjutada tuleb kah hoolega ;)
tarvvi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 87
Joined: 12 Mar 2003, 16:15

Post by tarvvi »

Nii sõitsin siis Rootsi ruttu ära.Pean tõdema,et sõitsin skodaga esimest korda täis ralli.. enne olen nii timetrialites seda veidi proovinud.Nohh võrreldes teiste masinatega on kohe tunda kuidas skodal jõudu vähem ja mitu korda käsin väljas,sest läksin kurvi sisse külg ees ja auto ei vedanud lihtsalt välja.Aga selle masinaga ei ole hoog nii suur ja saab rohkem trajektoori sõita ja kannatab sõita küll..Ok aitab mulast ajad:

SS1: 2.56.20
SS2: 3.02.21
SS3: 3.1843.
SS4: 3.24.34
SS5: 3.02.70
SS6: 2.51.51
SS7: 3.08.84
SS8: 3.01.46
SS9: 1.58.08
Üldaeg on 26.43.77
Veel panin tähele,et katsed kus on selliseid gaas põhjas lõike ja kurvid tuleb külg ees võtta,kaotasin skodaga tohutult aega.Arvan,et ntx Kreekas ja Küprosel peaks skodaga isegi vastu saama.
tarvvi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 87
Joined: 12 Mar 2003, 16:15

Post by tarvvi »

ahjaa ja minuarust järgmine võiks ntx monte olla kui juba otsustatud ei ole
Mixa
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 33
Joined: 17 Mar 2004, 12:55

Post by Mixa »

My times in Skoda Fabia WRC at single rally mode Sweden are:

Driver: Mixa Car:Skoda

SS1 2.36.49
SS2: 2.46.91
SS3: 2.56.98
Day 1: 8.20.38
SS4: 3.00.47
SS5: 2.49.11
SS6: 2.42.79
Day 2: 8.32.37
Day 1+day 2= 16.52.75
SS7: 3.03.19
SS8: 3.02.94
SS9: 1.48.15
Day 3: 7.54.28
Total Time: 24.07.03
Are you ready to challence? I am Go Sainz,Go Duval!!
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Posts: 1589
Joined: 15 Nov 2003, 23:06
Contact:

Post by Fulber »

See on nüüd küll tiba kahtlane aeg. Tahad öelda, et mees tegi Strike-le ka veel minutiga ära? Seda kõike veel Škodaga? Krt seda teab, äkki tegigi.
tarvvi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 87
Joined: 12 Mar 2003, 16:15

Post by tarvvi »

tõesti vähe kahtlane.. igal katsel vähemalt 10sekki.. aga ei taha ilma faktideta syydistada ka.Tiimikaaslane ikkagi:)
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: 17 Feb 2003, 13:45
Location: Tallinn

Post by Frank »

Mikko osaleb kolmes erinevas WRC3 võistluses ja nii palju kui ma tean on ta tõesti kiire.
"Come on, you can see more than that"
Strike
Moderaator
Moderaator
Posts: 5916
Joined: 06 Jun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Post by Strike »

Frank wrote:Mikko osaleb kolmes erinevas WRC3 võistluses ja nii palju kui ma tean on ta tõesti kiire.
See on nüüd natukene müstiline aeg. Esimen päev võita pea ideaalselt tulnud katsetel 10-15 sekki katse kohta ja jussis kes hetkel ralli liider sõitis selle ralli pea ideaalselt siis see on veidi kahtlane. Võidab jussis 1.40ga see on võimatu! Ta võib küll kiire olla, kuid vaevalt me siin temast nii palju aeglasemad oleme. Saada mõni link mulle tema eelmiste aegadega, kus ta võistlustes osalenud. Siis v-b usun neid aegu. Enne kahjuks ma seda teha ei saa.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
tarvvi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 87
Joined: 12 Mar 2003, 16:15

Post by tarvvi »

krt.. sellised asjad teevad selle mängu korraldamise arvatavasti väga raskeks..Peaks välja mõtlema mingi mooduse kuidas mitte sohki teha.. Ntx digikaameraga telekast pilti teha ja netti panna:) tulevad jälle igast probleemid,et pole digikat jne. arvutis on lihtne,teed screenshoti ja asi selge.
Post Reply