WRC 3

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Keegi pole mitte kedagi maha kandnud. Vastupidi on hea meel, kui on rohkem võistlejaid ja tihe rebimine iga sekundi pärast. Loodetavasti soaleb Türgi etappil ka Skoda, Peugeot ja Hyundai.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

jussis kirjutas:Loed siin Teie aegu ja tõotab tulla tõsine võistlus sest türgi on mu lemmikuid ma loodan et ma ei tee vigu,sest ma ei saa enam meeskonnakaaslast alt vedada aga ma olen positiivselt meelestatud kuna uus auto on hea ja türgis on meie tiim juba kohal ise jõuan sinna arvatavasti juba homme.Lähen seda kindlast võitma sest punkte oleks vaja sealt korjata väga häid.
PS Mitsu tiim te olete fantast arengu läbi teinud ja mul on hea meel et te astute kõigile kandadele! EDU TEILE :D
Sparco kas kaksik võit tuleb juba siin?Mina annan selleks kõik.
Loodan teha samuti veatu sõidu ning head ajad kirja saada. See kaksikvõit peab kindlasti ükskord tulema. Ka mina püüan anda endast parima. :)
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 12
Kontakt:

Re: aix

Postitus Postitas Kolin »

aix kirjutas:.Pühapäevased testi sõidud näitasid, et Türgi jaoks on leitud hea seadistus.
Ai Ai Ai nädala vahetusel oli ju testikeeld :wink: . Aga see selleks hea kui võistlejaid rohkem on :shock: . See suurendab konkurentsi.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Re: aix

Postitus Postitas aix »

Kolin kirjutas:
aix kirjutas:.Pühapäevased testi sõidud näitasid, et Türgi jaoks on leitud hea seadistus.
Ai Ai Ai nädala vahetusel oli ju testikeeld :wink: . Aga see selleks hea kui võistlejaid rohkem on :shock: . See suurendab konkurentsi.
Oh sa vana :evil: . Ausõna testikeeld jäi kahe silma vahele, aga nagu teada seaduse mitte tundmine ei vabasta karistusest. Äkki pigistaks seekord silma kinni :wink:
Kuigi tundub, et Subaru koos Pirelliga on ideaalilähedane komplekt Türgi, Kreeka ja Küprose teede jaoks.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Jah nädalavahetustel kehtib testikeeld kõikidele tiimidele nagu reeglid seda ette näevad. Kui seda tehti mõnel muul maal, kui Türgi on see lubatud. Kui aga Türgis siis Team Subarule hooaja esimene hoiatus. :)
Seekord ei asu veel karmilt karistama ehk puntide kallale või siis lõpuajale sekundite liitmisega. :wink: Loodetavasti ei pea seda reeglit üldse kasutama, et reegli rikkujaid karistama hakkama. :roll:
Viimati muutis Strike, 30 Mär 2004, 15:39, muudetud 1 kord kokku.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 12
Kontakt:

Re: aix

Postitus Postitas Kolin »

aix kirjutas:
Kolin kirjutas:
aix kirjutas:.Pühapäevased testi sõidud näitasid, et Türgi jaoks on leitud hea seadistus.
Ai Ai Ai nädala vahetusel oli ju testikeeld :wink: . Aga see selleks hea kui võistlejaid rohkem on :shock: . See suurendab konkurentsi.
Oh sa vana :evil: . Ausõna testikeeld jäi kahe silma vahele, aga nagu teada seaduse mitte tundmine ei vabasta karistusest. Äkki pigistaks seekord silma kinni :wink:
Kuigi tundub, et Subaru koos Pirelliga on ideaalilähedane komplekt Türgi, Kreeka ja Küprose teede jaoks.
Minugi poolest :wink: Aga seda otsustavad Strike ja Sparco. Loodan, et nad pigistavad silma kinni. Mind see ei häiri, et sa pühapäeval testisid. AGA OLGU SEE VIIMANE KORD :D IRW:
Püüame ikka reeglitest kinni pidada :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Kui ma üritasin ekslikult nädalavahetusel Türki testima minna, oli kiirukatsete ala ümbritsetud Türgi sõduritega, igaühel kõver mõõk vööl. Vaevalt, et nad sindki läbi lasid. :D
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 12
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Rhys Fulber kirjutas:Kui ma üritasin ekslikult nädalavahetusel Türki testima minna, oli kiirukatsete ala ümbritsetud Türgi sõduritega, igaühel kõver mõõk vööl. Vaevalt, et nad sindki läbi lasid. :D
Kõva raha eest on võimalik kõikke saada :lol:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Rhys Fulber kirjutas:Kui ma üritasin ekslikult nädalavahetusel Türki testima minna, oli kiirukatsete ala ümbritsetud Türgi sõduritega, igaühel kõver mõõk vööl. Vaevalt, et nad sindki läbi lasid. :D
Ka mina viibisin nvahetusel Türgis ja ootasin, et saaks rajale minna uue nädala alguses. Ja mida ma seal katsel jalutades näen Neiokõsõ laulis kõva häälega Tiid. :) Ju olid meile kaasa elama tulnud. :lol:
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

Kolin kirjutas:
Rhys Fulber kirjutas:Kui ma üritasin ekslikult nädalavahetusel Türki testima minna, oli kiirukatsete ala ümbritsetud Türgi sõduritega, igaühel kõver mõõk vööl. Vaevalt, et nad sindki läbi lasid. :D
Kõva raha eest on võimalik kõikke saada :lol:
Tunnistan ausalt oma viga. Ausõna ma enam ei tee. :oops:
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Strike kirjutas:Ka mina viibisin nvahetusel Türgis ja ootasin, et saaks rajale minna uue nädala alguses. Ja mida ma seal katsel jalutades näen Neiokõsõ laulis kõva häälega Tiid. :) Ju olid meile kaasa elama tulnud. :lol:
Kakerdasid jah seal, viisud jalas. :)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Re: aix

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:
Kolin kirjutas:
Rhys Fulber kirjutas:Kui ma üritasin ekslikult nädalavahetusel Türki testima minna, oli kiirukatsete ala ümbritsetud Türgi sõduritega, igaühel kõver mõõk vööl. Vaevalt, et nad sindki läbi lasid. :D
Kõva raha eest on võimalik kõikke saada :lol:
Tunnistan ausalt oma viga. Ausõna ma enam ei tee. :oops:
Loodetavasti. Sest vastasel juhul olen ma sunnitud kasutama neid punkte mida ülevalpool mainisin ja seda ei tahaks teha. :shock:
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Skoda teine sõitja, Frank, peaks tegema enda debüüt ralli Türgis kui ta suudab piisavalt asju ära teha.

Üks küsimus, kas rallid peab sõitma expert modeis või millises?
"Come on, you can see more than that"
tarvvi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 87
Liitunud: 12 Mär 2003, 16:15

Postitus Postitas tarvvi »

mul selline jama,et mu PS2'e mälukaart andis otsad ja kõik seivid ja asjad läinud.. nüüd peab uue kaardi ostma ja kõik uuesti sõitma.. aga pole lihtsalt sellist aega kodus istuda.. äkki saaks sellest ühest skoda kohast lahti öelda?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

tarvvi kirjutas:mul selline jama,et mu PS2'e mälukaart andis otsad ja kõik seivid ja asjad läinud.. nüüd peab uue kaardi ostma ja kõik uuesti sõitma.. aga pole lihtsalt sellist aega kodus istuda.. äkki saaks sellest ühest skoda kohast lahti öelda?
Äkki on mõnel sõbral kaarti laenata, et saaksid kopida endale ümber kaardi?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Frank kirjutas:Skoda teine sõitja, Frank, peaks tegema enda depüüt ralli Türgis kui ta suudab piisavalt asju ära teha.

Üks küsimus, kas rallid peab sõitma expert modeis või millises?
Expert tasemega ikka ja ainult ühe korra! Kas vigadega või ilma see sõltub juba sinust endast. Ja võistluse hüüdlause on AUSUS eelkõige.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Mul oli ainult seda vaja teada mida küsisin, muud tean. ;)
"Come on, you can see more than that"
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

No tere hommikust ma olen türgist tagasi aga kohe mainin,et see meenutas pigem seda kuidas solku ja mm üleeelmine aasta sõitsid inglise rallit sekuns sekundis. Nimelt tuli mul Strikile ikka alla vannduda kuigi kuni viimase SSS kurvini oli kõik lahtine, siit ajad siis.
SS 1 2,10,11
SS 2 3,55,14
SS 3 3,25,12 (NB! vaadake Strike aega)
SS 4 3,52,32
SS 5 3,58,56
SS 6 2,15,13
SS 7 3,39,56
SS 8 3,30,43(üks väike kuid aeganõudev viga)
SS 9 1,05,98

Üld aeg 27,52,34

Oli vägev võidusõit,mis sest et ei tulnud võitu aga nii on parem sõita kui eksimustele ei ole ruumi antutki kuigi SS 8 kurvist väljas sai käidud aga see oli enda viga ja maksis kohe kätte,sest konkurents ajab isegi juuksekarva lõhki.
Edu neile kes veel sõitmata! :D

Järgmine Kreeka!
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas:
Frank kirjutas:Skoda teine sõitja, Frank, peaks tegema enda depüüt ralli Türgis kui ta suudab piisavalt asju ära teha.

Üks küsimus, kas rallid peab sõitma expert modeis või millises?
Expert tasemega ikka ja ainult ühe korra! Kas vigadega või ilma see sõltub juba sinust endast. Ja võistluse hüüdlause on AUSUS eelkõige.
No nii. Mina olen koguaeg wrc autoga sõitnud. :shock:
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 12
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

aix kirjutas:
Strike kirjutas:
Frank kirjutas:Skoda teine sõitja, Frank, peaks tegema enda depüüt ralli Türgis kui ta suudab piisavalt asju ära teha.

Üks küsimus, kas rallid peab sõitma expert modeis või millises?
Expert tasemega ikka ja ainult ühe korra! Kas vigadega või ilma see sõltub juba sinust endast. Ja võistluse hüüdlause on AUSUS eelkõige.
No nii. Mina olen koguaeg wrc autoga sõitnud. :shock:
Koik sõidavad wrc masinatega ainult expert tasemega
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Vasta