WRC 3

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Sparco, Jaanus, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

WRC 3

Postitus Postitas Strike »

No nii kõik PS 2 omanikud. Varsti saabub see õnne päev, kui me saame mängida järjekordset Evolution Studios WRC mängu sedakorda juba numbriga 3.

Lisan siia lingi, kus saab vaadata pilte.
Markko ja Duval on kord ühe kord teise disainiga eks siis mängus saab näha, mis värvides autod meestel.

Ja veel servis, start jne.. tundub, et asi on kõvasti edasi arenenud.

http://www.evos.net/
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Boink
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 445
Liitunud: 12 Juul 2003, 23:28
Asukoht: Eestimaa

Postitus Postitas Boink »

päris karm mäng
kahju et PC ei tehta
:(
alex

Postitus Postitas alex »

Millal täpsemalt müüki peaks jõudma?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

wrc.com kirjutas, et tuli müügile 26.Oct.
Teised webilehed kirjutavad kõik, et tuleb müügile Nov. lõpus.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

krt, PC-le oleks sellist mängu vaja GRRRR
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Jah, kui na d sellise asja PC peale ka kunagi teeksid siis ma oleksin juba rahul. Aga et sellist mängu teha ainuls PSile on lollus.
tax eriti ei tea, mida räägib
deiviidas
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 58
Liitunud: 14 Okt 2003, 22:18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas deiviidas »

Tuleb jälle mingi umbes 1100 eegune väljaminek teha, aga arvatavasti on see seda väärt, vähemalt tutvustus küll viitas sellele. :P
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1536
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26

Postitus Postitas johunn »

see 1100 peab igal rallifännist PS2 omanikul olema kindlalt kõrvale pandud, WRC3-st saab rallimängude kuningas... colin 4 võib pillid kotti pakkida :P
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Vaatame mida RBR toob ;)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Colin 4 pole veel proovinud. Kuidas tundub teile kes seda juba proovinud on näit. erinevus CMR3? WRC 3 jaoks aga on raha eraldatud juba minu säästudest :) Kui see vaid müüki tuleks. Kui nüüd u. arvata siis on see mäng tulemas meile müüki u. dets. alguses. Arvan, et see mäng oma eelkäiale kuidagi alla ei jää ja on kindlasti parim rallimäng taaskord.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Strike kirjutas:Colin 4 pole veel proovinud. Kuidas tundub teile kes seda juba proovinud on näit. erinevus CMR3?
CMR 4 on CMR 3-ega suht sarnane mäng isegi rajad kattuvad kui neid teistpidi sõita. Autade lagunemine on küll vingemaks tehtud. Ainus pluss on see, et saad mm-i kahekesi sõita nii 4 wd-l kui ka 2 wd-l. Autode seadistuse võimalused on ka paremad kui CMR 3-mel. Juhitavus on sama nagu neil CMR-del ikka autod ujuvad ja ei ole stabiilsed. Kokkuvõttes ei ole see mäng seda raha väärt.
See puhtalt minu arvamus 8)

Aga kui nüüd rääkida WRC 2 Extreamist ja väljadulevast WRC 3-est siis paremat rallimängu vist ei tehtagi kui need on. Need mängud on ikka tase omaette :P 8)
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Aga kui nüüd rääkida WRC 2 Extreamist ja välja tulevast WRC 3-est siis paremat rallimängu vist ei tehtagi kui need on. Need mängud on ikka tase omaette

100% nõus selle väitega. WRC II Extreme sellest mängust lihtsalt pole võimalik ära tüdineda. Ja WRC 3 arvustusi lugedes tekib küll selline tunne, et krt miks see juba siin pole müügil.

Muide Colin kas Expert tasemega suudad võita kõik rallid WRCII?
Viimati muutis Strike, 28 Juul 2004, 14:22, muudetud 1 kord kokku.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Strike kirjutas: Muide Colin kas Expert tasemega suudad võita kõik rallid WRCII?
Olen üksikuid rallisid proovinud nt. Soome ,Hispaania ja Austraalia. Nendest kaks ma suutsin küll võita. :lol: Soome tuli ikka ülinapilt alla seki kuna ei leidnud õiget seadet. Aga Hispaania oli ikka võimas võit. Kuna seade oli perfektne auto seisis nagu naelutatult teel. Muide sõitsin Citroeniga. Austraaliast ma võitu ei saanud aga esikolmikusse ma igatahes jõutsin. Proffesionaliga sõites enam pinget ei pakku aga kui nats ise reegleid muuta siis on asi huvitav. Me siin sõpradega mängisime ja üheks reegli muudatuseks oli see, et kui auto jääb külili või katusele või kraavi nii, et ilma autot rajale tõstmata edasi sõita ei saa siis tuleb katkestada. Nii oli ikka päris huvitav mängida. Katkestamisi tuli ikka päris palju. :P
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
deiviidas
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 58
Liitunud: 14 Okt 2003, 22:18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas deiviidas »

MA TAHAN JUBA WRC 3!!!!( krt rahaga tuleb vist raskusi aga ma pean selle saama).
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Nii soetasin endale ka PS2-e, nüüd mälukaarti ja rooli vaja... selle puldiga ei ole võimalik rallit mängida ju, igatahes WRC II Extreme meeldib mulle rohkem kui cmr3
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

tommi kirjutas:Nii soetasin endale ka PS2-e, nüüd mälukaarti ja rooli vaja... selle puldiga ei ole võimalik rallit mängida ju, igatahes WRC II Extreme meeldib mulle rohkem kui cmr3
Ma mängin puldiga ja olen proovinud ka rooli ja pedaalidega. Ütleme nii, et mulle meeldib puldiga rohkem. Rooli ja pedaalidega läheb kuidagi see juhitavus väga ebareaalseks vahepeal.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin - "Soome tuli ikka ülinapilt alla seki kuna ei leidnud õiget seadet"?

Mis tasemega sa soomes napilt võitsid? Ma võidan soomes expert tasemega hea õnne korral 2 minutiga, kui veic kehvem ralli siis 1-1.30
Küpros, Kenya, Argentiina mu jaoks rasked. Olen seal max poodiumi 3ndale astmele jõudnud. Autodest olen vist kõik läbi proovinu ja seadistuste kohta igal rallil mul nö. oma setup raamat koostatud :)
Soomes on kõige parem auto sõita Subaru.
Mul on võidetud experdiga hooaeg 14 etapist 10 ralli võitu.
Ma olen ka koos sõpradega hooaega mänginud expert tasemega lõpetasime hooaja 1 punktise vahega. See oli tegija sekund sekundis sõita.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Strike kirjutas:Kolin - "Soome tuli ikka ülinapilt alla seki kuna ei leidnud õiget seadet"?

Mis tasemega sa soomes napilt võitsid? Ma võidan soomes expert tasemega hea õnne korral 2 minutiga, kui veic kehvem ralli siis 1-1.30
Küpros, Kenya, Argentiina mu jaoks rasked. Olen seal max poodiumi .
Siis oled sa päris kõva tegija. Need rallid millest ma kirjutasin sõitsin Experdiga. :oops: Asi on võibolla selles, et mul endal PS2-te ei ole. Ma olen kogu aeg töö juures mänginud. Siis kui sõpradega mängisime võtsin PS-i tööjuurest koju. Ei ole saanud nagu väga sügavalt süveneda. Aga olen praegu oma tasemega rahul. Tegelt kunagi tulevikus võiks sinuga rinda pista :P
Selles on sul õigus Soomes sõitmiseks on Subaru kõge parem auto
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kõvaks tegijaks ennast eriti ei pea lihtsalt kuidagi hästi tuleb mõni ralli välja :) Unepealt tean juba näit Rootsis, et mis seal kiirese kurvi sisselõigates ees ootab ja Soomes et kuhu poole mingi hüpe kannab ja kuidas hüppese minna jne.. :) Soome,Inglismaa,Rootsi,Austraalia, Monte ja San Remo need on kindlad lemmikud.Eks harjutamine teeb meistriks.
Subaruga suutsin ka kõige rohkme etapivõite koguda 10.
Citroeniga sain vist 8 ja Fordiga on hetkel hooaeg pooleli. Medium tasemega võitsin Fordiga kõik.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Optik
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1148
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Optik »

Vahele vähekene teine küsimus, aga kas WRC mänge PC-le ei tehta?
nopea kun norsu
Vasta