wrc

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Sparco, Jaanus, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
PETS2
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 10
Liitunud: 29 Apr 2003, 15:06

wrc

Postitus Postitas PETS2 »

Tere!

äkki oskab keegi aidata kust saaks arvutile wrc mängu kui ültse olemas on.roolja pedaalid on olemas aga cm2 saab juba villand.
oleks tänulik info eest. :)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

WRC mäng on ainult PS ile. Kahjuks arvuti tüübid seda mängida ei saa.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Aga selle eest kui keegi leiab kuskilt endale RC2000 siis on see ka mängimist väärt ja kui vaja kulutab üsna palju närve.
"Come on, you can see more than that"
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

RC2000't tõpoolest tahaks proovida, aga näed pole kuskilt õnnestunud seda välja koukida :(
rallikala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 699
Liitunud: 03 Nov 2003, 17:22
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas rallikala »

CMR3 on ju kah :wink:
mida veel....
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

CMR3 minu kogemuste järgi ei saa just kõige õnnestumaks lugeda ;)
"Come on, you can see more than that"
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Katsetasin hiljuti sellist mängu nagu "Rally Championship Extreme". Üsna huvitav. Algul ei antagi WRC pilli kätte. Algul pead tulema meistrix PWRC sarjas, siis JWRC-s ja siis saad lahti WRC aparaadid. Omad head, omad vead, aga üldiselt üsna lahe.

PS: Tahab üsna head arvutit.
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Frank kirjutas:Aga selle eest kui keegi leiab kuskilt endale RC2000 siis on see ka mängimist väärt ja kui vaja kulutab üsna palju närve.
Kas äkki RC2000 on RC Extreme ees- või järelkäija? Vaatasin netis screenshot-e. tundus üsna sama.
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

RC 2000 on RC Xtreme eelkäia. RC Xtreme on kohati niivõrd jube mäng. Millegipärast on mul USA SS3s selline asi, et mu ajale liidetakse 25 sek juurde :?.
Kui neid pisivigu mitte arvestada, siis tegelikult on see päris hea mäng. Juhitavus on seal mõnus ja radadel ka väga viga pole. RC 2000 on ikkagi parem :)
Viimati muutis tax, 15 Veebr 2004, 14:52, muudetud 1 kord kokku.
tax eriti ei tea, mida räägib
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

RC2000 on eelkäija.
gaas on endiselt laiffi
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

mina olen selle mängu demo proovinud ja seal ei saanud üle katuse käia, tee mis tahad :? üks RC2000 parimaid omadusi on üle katuse lendamine, see oli ikka üli lahe, kuidas mingi väike nõks sind kuskilt ootamatult künka tagant välja ilmununa üle katuse viskas :D
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

RudiTurbo kirjutas:mina olen selle mängu demo proovinud ja seal ei saanud üle katuse käia, tee mis tahad :? üks RC2000 parimaid omadusi on üle katuse lendamine, see oli ikka üli lahe, kuidas mingi väike nõks sind kuskilt ootamatult künka tagant välja ilmununa üle katuse viskas :D
Selleks on tegelikult TÕSISEID oskusi vaja, et RCXs katusele kukkuda ja sinna ka jääda :P . Sellega kõik hakkama ei saa. RC 2000 õhulennud on ka omamoodi klassika juba...ma ei tea ühtegi teist mängu, kus auto niimoodi lendaks.
tax eriti ei tea, mida räägib
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

tax kirjutas:
RudiTurbo kirjutas:mina olen selle mängu demo proovinud ja seal ei saanud üle katuse käia, tee mis tahad :? üks RC2000 parimaid omadusi on üle katuse lendamine, see oli ikka üli lahe, kuidas mingi väike nõks sind kuskilt ootamatult künka tagant välja ilmununa üle katuse viskas :D
Selleks on tegelikult TÕSISEID oskusi vaja, et RCXs katusele kukkuda ja sinna ka jääda :P . Sellega kõik hakkama ei saa. RC 2000 õhulennud on ka omamoodi klassika juba...ma ei tea ühtegi teist mängu, kus auto niimoodi lendaks.
Ma ka ei tea, aga see ongi reaalne RC2000 juures, cmr2 oleeks need autod nagu maa külge kleebitud, kui sa ikka mingi 120km/h mingi künka oca sõidad, siis ei tohiks ikka neljale rattale jääda.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Oleneb mis kohast lendu lähed ja kuidas, aga muidu jah lendamine RC2000 on klassika
"Come on, you can see more than that"
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Mul oli ükskord vähe vinge üle lendamine, tulin mingi 40-50km/h tunnis ja küngas ja pauhhh, nagu Sainz Austraalias üx aasta 50 pealt, aga tal ei old küngast ka :D
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Vasta