Rallifoorumi ideed ja ettepanekud!

kui leiad, et siin lehel oleks vaja midagi parandada või muuta

Moderaator: Jaanus

Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: Rallifoorumi ideed ja ettepanekud!

Postitus Postitas Kolin »

Tryku kirjutas: 23 Veebr 2024, 12:50 Aastamaksu tasumise osas on ilmselt mitmed foorumi kasutajad nõus oma panuse andma. See ei peaks olema ainult ühe inimese mure ja kohustus.
Ma oleks nõus tasuma asja eest kui Foorum kuidagi edasi liiguks. Ja tehtaks elemtaarseid edasi viivaid asju. Surnud hobuse eest ma küll tasuma nõus ei ole.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Meeldimisi saanud: 1

Re: Rallifoorumi ideed ja ettepanekud!

Postitus Postitas skahar »

no eks kõigel on oma hind, aga me/mina ei tea ju, mis see summa üldse ongi hetkel - mida väidetavalt akf Strike maksab.
On see 1, 10, 100, 1000, 10000 eurot?

Ses osas nõus, et uusi liitujaid võiks juurde ikka lasta lubada-foorum peab olemagi avatud. Mina aga sellest IT asjandusest ei huvitu, aga olen nõus panustama, kui keegi sellega tegeleks.

PS: Mulle isklikult sümpatiseeriks see, kui näiteks saaks selle foorumi siduda rally.ee keskkonnaga a'la seal oleks menüüs rallifoorumi viide. Need on kaks sellist klassikalist andmepanka, mis omal ajal loodi ja siiani tegutsevad. Mina külastan neid lehekülgesid koguaeg.
AutoralliSuurSõber
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: Rallifoorumi ideed ja ettepanekud!

Postitus Postitas Kolin »

skahar kirjutas: 24 Veebr 2024, 10:25
PS: Mulle isklikult sümpatiseeriks see, kui näiteks saaks selle foorumi siduda rally.ee keskkonnaga a'la seal oleks menüüs rallifoorumi viide. Need on kaks sellist klassikalist andmepanka, mis omal ajal loodi ja siiani tegutsevad. Mina külastan neid lehekülgesid koguaeg.
Mulle see ka meeldiks.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Eraisik
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 340
Liitunud: 18 Veebr 2003, 13:32

Re: Rallifoorumi ideed ja ettepanekud!

Postitus Postitas Eraisik »

Kas ralli.ee tüübid on needsamad kes rallirahva on ***** administreerinud? Siis pigem peaks see foorum siin rahus surema kui nende käpa alla sattuma…
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: Rallifoorumi ideed ja ettepanekud!

Postitus Postitas Kolin »

Eraisik kirjutas: 02 Mär 2024, 00:02 Kas ralli.ee tüübid on needsamad kes rallirahva on ***** administreerinud? Siis pigem peaks see foorum siin rahus surema kui nende käpa alla sattuma…
Millest selline negatiivsus? Vähemalt tüübit teevad midagi. Sa ise ei tee midagi vaid kiunud siin.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Indrek
----
----
Postitusi: 218
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Has thanked: 46
Meeldimisi saanud: 10

Re: Rallifoorumi ideed ja ettepanekud!

Postitus Postitas Indrek »

Eraisik kirjutas: 02 Mär 2024, 00:02 Kas ralli.ee tüübid on needsamad kes rallirahva on ***** administreerinud? Siis pigem peaks see foorum siin rahus surema kui nende käpa alla sattuma…
Selle asemel, et siin vinguda, et midagi ei ole tehtud nii nagu Sulle meeldib, võid alati appi tulla. :wink:
Oleme alati rõõmuga nõus uusi liikmeid oma tiimi vastu võtma, kes tahavad nõu ja jõuga abiks olla.

Või kui on muid muresid, ideid või ettepanekuid, võid alati mulle otse kirjutada. Kas või siia PM-i, Messengeri, või meili.
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti
Meeldimisi saanud: 1

Re: Rallifoorumi ideed ja ettepanekud!

Postitus Postitas snakeplissken »

Nojah, eks alati on selliseid kes hakkavad kiunuma kui tuleb kellegi tööd toetada. Või ei saa grupis enam tobedaid postitusi teha.
Indrek
----
----
Postitusi: 218
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Has thanked: 46
Meeldimisi saanud: 10

Re: Rallifoorumi ideed ja ettepanekud!

Postitus Postitas Indrek »

Natukene aega jälle mööda läinud ja väike lootuskiir tekkinud, siis prooviks kogu selle asja siin uuesti ellu äeatada!

Ehk siis ootaks kõigi avatud mõtteid ja ideid, mis siin paremini võiks olla. Kindel on see, et foorumi üldine ülesehitus ja põhimõte ei muutu.

Aga panen siia mõned mõtted kirja ja ootaks siis juurde teie mõtteid…

1. Kogu foorum peab üle minema turvalisele https ühendusele. Hetkel juba Google Chrome ja erinevad viirusetõrjed ei lase lehte külastada.

2. Piltide lisamine lihtsamaks/kaasaegsemaks ja et nende suurus muutuks automaatselt.

3. Et erinevad videolingid oleksid siin kohe nähtavad/töötavad videod, mitte et suunatakse kuhugi lehele edasi.

4. Kujunduse poolelt võiks olla üleval foorumi logo, mitte praegune phpBB ja need vananenud peugeoti taseme märgid tuleks ära vahetada.

5. Kuna tänapäeval tehakse üle 80% külastustest mobiili kaudu, peaks kuidagi seda poolt parrmaks tegema. Hetkel suhteliselt ebamugav telefoni kaudu seda külastada.

Kellel mõtteid ideid, andke aga teada. Muidu jääb mulje, et siia ongi ainult kolm neli inimest alles jäänud :)
Indrek
----
----
Postitusi: 218
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Has thanked: 46
Meeldimisi saanud: 10

Re: Rallifoorumi ideed ja ettepanekud!

Postitus Postitas Indrek »

Mul ainult üks küsimus. Kas keegi enam siin ei käi või kedagi ei huvita enam see rallifoorum?
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 727
Liitunud: 06 Mär 2011, 12:58
Asukoht: Harjumaa
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: Rallifoorumi ideed ja ettepanekud!

Postitus Postitas Epik »

Teiste kohta ei tea aga rallide vahel pikad pausid siis iga päev tõesti ei käi siin. Sinu välja toodud punktid on okeid ja varemgi siin teemaks olnud aga alati jäänud asi selle taha nagu keegi ei saaks neid muuta.
Ps pole kunagi chromega olnud probleemi seda lehte külastada
Indrek
----
----
Postitusi: 218
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Has thanked: 46
Meeldimisi saanud: 10

Re: Rallifoorumi ideed ja ettepanekud!

Postitus Postitas Indrek »

Epik kirjutas: 06 Mär 2024, 08:04 ....aga alati jäänud asi selle taha nagu keegi ei saaks neid muuta.
Ütleme nii, et ma ei ole veel lootust kaotanud ja mõned päevad tagasi sain ka väheke lootustandvama vastuse foorumi omanikult.
Epik kirjutas: 06 Mär 2024, 08:04Ps pole kunagi chromega olnud probleemi seda lehte külastada
Mul viirusetõrjed mitmes arvutis siia ligipääsu takistanud ja Chromel ka hoiatus

Pilt
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: Rallifoorumi ideed ja ettepanekud!

Postitus Postitas Kolin »

Tulirebasega pole ka mingit probleemi. Samuti Safari töötab ka kenasti.
Üks asi veel. Kui sa nüüd selle ligipääsu saad. Siis võiks olla valikus kaks fonti. See sama sinine ja vana roheline.
See piltide automaatne suuruse määramine on ka väga viis asi
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Indrek
----
----
Postitusi: 218
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Has thanked: 46
Meeldimisi saanud: 10

Re: Rallifoorumi ideed ja ettepanekud!

Postitus Postitas Indrek »

Kolin kirjutas: 06 Mär 2024, 13:28 Siis võiks olla valikus kaks fonti. See sama sinine ja vana roheline.
Selge, läheb kirja.
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1883
Liitunud: 30 Okt 2008, 18:09
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: Rallifoorumi ideed ja ettepanekud!

Postitus Postitas Gustav »

Indrek kirjutas: 05 Mär 2024, 22:37 Mul ainult üks küsimus. Kas keegi enam siin ei käi või kedagi ei huvita enam see rallifoorum?
Käin pea iga päev kiikamas, ega miskit uut foorumisse kirjutatud pole. Rallifoorum läheb väga korda, kuid mingeid ettepanekuid ei oska esitada, kuna minu jaoks kõik toimib kui kellavärk. Usun, et minusuguseid "lihtsalt lugejaid" on siin veel palju-palju.
saspel
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 260
Liitunud: 11 Sept 2008, 19:16
Meeldimisi saanud: 2

Re: Rallifoorumi ideed ja ettepanekud!

Postitus Postitas saspel »

Olen ka igapäevane foorumi külastaja. Tōsiselt kahju oleks kui see leht ära kaoks. Loodetavasti tulevad värskemad tuuled, mis toovad ka külastajaid juurde. Mina foorumi juures puudusi ei oska välja tuua, hea ja lihtne.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: Rallifoorumi ideed ja ettepanekud!

Postitus Postitas Kolin »

saspel kirjutas: 06 Mär 2024, 22:23 Olen ka igapäevane foorumi külastaja. Tōsiselt kahju oleks kui see leht ära kaoks. Loodetavasti tulevad värskemad tuuled, mis toovad ka külastajaid juurde. Mina foorumi juures puudusi ei oska välja tuua, hea ja lihtne.
Lihtsus ongi selle Foorumi võlu.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Indrek
----
----
Postitusi: 218
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Has thanked: 46
Meeldimisi saanud: 10

Re: Rallifoorumi ideed ja ettepanekud!

Postitus Postitas Indrek »

Kolin kirjutas: 07 Mär 2024, 09:55
saspel kirjutas: 06 Mär 2024, 22:23 Olen ka igapäevane foorumi külastaja. Tōsiselt kahju oleks kui see leht ära kaoks. Loodetavasti tulevad värskemad tuuled, mis toovad ka külastajaid juurde. Mina foorumi juures puudusi ei oska välja tuua, hea ja lihtne.
Lihtsus ongi selle Foorumi võlu.
Täitsa nõus ja sedasi ongi eesmärk seda jätta.
Lihtsalt tänapäevased elementaarsed lahendused-lisad mis selle foorumi kasutust veel lihtsamaks teeksid tahaks siia juurde saada.
Indrek
----
----
Postitusi: 218
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Has thanked: 46
Meeldimisi saanud: 10

Re: Rallifoorumi ideed ja ettepanekud!

Postitus Postitas Indrek »

Veel kellelgi mingeid mõtteid/soove?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: Rallifoorumi ideed ja ettepanekud!

Postitus Postitas Kolin »

Ühe asja võiks juurde panna. Selle et foorum paneb ise pildi suuruse paika.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Indrek
----
----
Postitusi: 218
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Has thanked: 46
Meeldimisi saanud: 10

Re: Rallifoorumi ideed ja ettepanekud!

Postitus Postitas Indrek »

Kolin kirjutas: 10 Apr 2024, 17:14 Ühe asja võiks juurde panna. Selle et foorum paneb ise pildi suuruse paika.
Jep. Plaanis on teha ka nii, et pildi saab otse foorumisse üles laadida, mitte ei pea kuhugi mujale üles panema ja siis siia lingi kaudu lisama.

Aga hakkame siis vaikselt otsast minema ja loodetavasti jõunan need soovitud asjad lähiajal ära teha.
Vasta