Hooaegade ennustuste võitjad

kui leiad, et siin lehel oleks vaja midagi parandada või muuta

Moderator: Jaanus

Post Reply
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Posts: 1589
Joined: Sat Nov 15, 2003 11:06 pm
Contact:

Hooaegade ennustuste võitjad

Post by Fulber »

See jutt vast nüüd ennekõike foorumi juhtkonnale.
Mul siin tekkis selline mõte välja pakkuda, et äkki teeks sellise asja, et need erinevate sarjade ennustuste võitjate tiitlid jäävad võitjaile alles. Ainult, et lisandub hooaja aasta number. Noh nii oleks minu puhul siis "2004 Hooaja Rallivõlur" vms. Sama F1, DTM ja Eesti sarjade ennustajate puhul. Pagunid võivad siis olla värskel võitjal. Nii foorumi üldpilt jällegi tiba huvitavam.
Mis arvate? :P
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Post by Kolin »

See ei ole paha mõte. Aga see võiks olla sedasi, et see kes tiitli võidab saab pagunid peale ning eks tiitli omanikule jääks Peugeoti märgid ja alla tekst Rallivõlur 2004 või siis F1 Ekspert 2004. Kui seda muidugi raske teha ei ole. Aga eks juhtkond otsustab seda.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Siim
"till kartulis" expert
Posts: 1735
Joined: Sun Feb 29, 2004 5:35 pm
Location: EST
Contact:

Post by Siim »

Kes sel hooajal Till Kartulis ennustuse võidab, siis selle kasutaja alla pannakse sõnapaar "till kartulis" ?

Nagu mingi pervert :)
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

sziim wrote:Kes sel hooajal Till Kartulis ennustuse võidab, siis selle kasutaja alla pannakse sõnapaar "till kartulis" ?

Nagu mingi pervert :)
Kui keegi selles sõnapaaris midagi perversset leidab, on ise pervert. Till kartulis - 100% põllumajanduslik termin ju.
gaas on endiselt laiffi
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Post by Kolin »

Erki wrote:
sziim wrote:Kes sel hooajal Till Kartulis ennustuse võidab, siis selle kasutaja alla pannakse sõnapaar "till kartulis" ?

Nagu mingi pervert :)
Kui keegi selles sõnapaaris midagi perversset leidab, on ise pervert. Till kartulis - 100% põllumajanduslik termin ju.
Hästi öeldud. Selles sõnapaaris ei ole midagi perversset.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Posts: 1589
Joined: Sat Nov 15, 2003 11:06 pm
Contact:

Post by Fulber »

ma usun, et F1 ennustuse võitja saab ikka "F1 ekspert" tiitli. Kuna aga hetkel kaks ennustust, siis teine ehk "F1 spetsialist" vms.
mrali
Rallifoorum 24/7
Posts: 5214
Joined: Thu Aug 21, 2003 11:41 am
Location: Tallinn, Lääne-Eesti
Contact:

Post by mrali »

Aga huvitav,kuidas võiks siis käituda nendega,kel mitu tiitlit erinevatest aegadest kirjas?Siis tuleks kõik tiitlid ikka ära lugeda,aga kas ka pagunitega?

PS:DTM-i ennustuse puhul võiks nt sarja logo pagunite asemele panna tiitlikaitsja korral ja nimetuseks siis "DTM-i proff" või "DTM-i meister"... :)
Siim
"till kartulis" expert
Posts: 1735
Joined: Sun Feb 29, 2004 5:35 pm
Location: EST
Contact:

Post by Siim »

kasutajanime alla võiks tulla see tiitel, mille kasutaja just võitis. Kui keegi võidab 2 ennustusmängu, siis saab tiitlid teineteise alla panna.

Varasemad karikad võib ka nime alla panna, kuid siis tuleks üks tühi rida vahele jätta, siis alles tuleks liitunud, postitusi ja asukoht.

Nt.

mrali
*F1 ekspert 2005*
*DTM proff 2005*


Rallivõlur 2004

Liitunud: 21 Aug 2003
Postitusi: 2652
Asukoht: Lääne-Eesti
Siim
"till kartulis" expert
Posts: 1735
Joined: Sun Feb 29, 2004 5:35 pm
Location: EST
Contact:

Post by Siim »

tiitli asemel võiks mingi logo vm ka tulla
Karmen
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 975
Joined: Mon Jul 14, 2003 11:00 pm

Post by Karmen »

Ma arvan, et asi läheb karmilt kirjuks, kui neid tiitleid liiga palju saab. Kui just tahate neid demonstreerida, siis võiks selleks kasutada oma allkirja ridu.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Post by Kolin »

kakuke wrote:Ma arvan, et asi läheb karmilt kirjuks, kui neid tiitleid liiga palju saab. Kui just tahate neid demonstreerida, siis võiks selleks kasutada oma allkirja ridu.
Ka see ei ole paha mõte. :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Annie
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 339
Joined: Mon Jan 20, 2003 4:10 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Annie »

kakuke wrote:Ma arvan, et asi läheb karmilt kirjuks, kui neid tiitleid liiga palju saab. Kui just tahate neid demonstreerida, siis võiks selleks kasutada oma allkirja ridu.
just, mina pooldan ka seda varianti, muidu ei saa 10 aasta pärast enam üldse aru, kes, mis ja kus....Sest liiiiiga kirju on

:crazyeyes:
Post Reply