Ennustused..

kui leiad, et siin lehel oleks vaja midagi parandada või muuta

Moderator: Jaanus

uhtikas
Rallifoorum 24/7
Posts: 2221
Joined: Thu Sep 22, 2005 11:16 pm
Location: Tartu

Re: Ennustused..

Post by uhtikas »

coralo wrote:Kas Till Kartulis ja Kaval Antsudele mingit eraldi alafoorumit ei ole mõeldud teha!?
Lihtsalt kole tüütu on, kui tahad mingit uudist kuskilt lugeda ja teema on uuenenud, pole mitte uus uudis , vaid kellegi ennustus. :P
Huvitav, mida RF kasutaja coralo (ja kõik teised tema idee pooldajad) siis näiteks teema "arvutimängud" kohta ütelda võiks?
Näiteks toon enda tagasihoidliku subjektiivse käitumise: login sisse heasse Rallifoorumisse ja vaatan Ohhoo, nii palju uusi teateid erinevates teemades! Ei ole eriline vaev, et vaadata üle ka olukord, mis arvutimängurid teevad (kuigi ise ei mängi), seejärel vaatan kõik "uuendustega" teemad üle, ja login Rallifoorumist välja, et naasta ümbritsevate tavaprobleemide keskele . . .
"Kui ei oleks rallit, siis ei oleks elu ka..." [Väike uhtikas; 8 a.]
coralo
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 74
Joined: Thu Apr 16, 2009 8:25 am

Post by coralo »

Ega ,kui sa ei taha sellest aru saada ,siis ei aitta sellest isegi puust ja punaseks kirjutades.
kambuu
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 192
Joined: Sat May 07, 2011 4:33 pm

Post by kambuu »

coralo wrote:Ega ,kui sa ei taha sellest aru saada ,siis ei aitta sellest isegi puust ja punaseks kirjutades.
mul on kyll aega kõik postitused läbi lugeda :D
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Post by Lithium »

See ralli on eriti tihedalt tulnud, ketas päris läbi juba peas, närvid läbi.
raig0
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1091
Joined: Mon May 19, 2003 11:41 am
Location: Võrumaa

Post by raig0 »

Mine soeta apteegist palderjani tablette. Kiiret paranemist!
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Post by Lithium »

raig0 wrote:Mine soeta apteegist palderjani tablette. Kiiret paranemist!
WRC/autoralli MM
Maailma rallitippude käekäigust

Ennustus on ju üldse mingi muu asi seal ju.
Mann
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 35
Joined: Tue May 02, 2006 1:54 pm
Location: Harjumaa

Post by Mann »

Mu meelest võiks ka need ennustused mujale alagruppi tõsta WRC alt...
WRC09
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 331
Joined: Tue Jan 13, 2009 2:34 am

Post by WRC09 »

hetkel leitsin sellise teema ja minu arvamus selle kohta on et vahemalt WRC teemal et las olla hetkel selline nagu on

miks
2010, 2011 ja 2012 millal mina hetkel olen seda labiviinud on tulnud koguaeg ennustajaid juurde ja kui muuta teema asukohta siis ma ei nae selles midagi head sest inimesed kes kulastavad wrc uld teemat ei pruugi seda ennustust tahele panna kuskilt mojalt ennustuste teema alt ja see ei tule kasuks ennustamisele kui ka foorumile endale

mida rohkem liikmeid rallifoorumis seda parem koigile
markol
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 283
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:37 pm
Location: Tartu

Post by markol »

Miks nii palju vingumist nii tühise asja pärast. Iga rubriigi ennustused on ju õiges kohas. Mina pooldan, et jäävad sinna kus need on.
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1282
Joined: Fri Apr 03, 2009 4:21 pm
Location: Raasiku

Post by maailmameister »

Kui inimene lugeda oskab,siis ta ju näeb,et alafoorum on WRC aga teema on nt.rallivõlur.Ärge siis lugege seda.Üks mõtetu jahumine käib väikse asja pärast.
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
Mann
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 35
Joined: Tue May 02, 2006 1:54 pm
Location: Harjumaa

Post by Mann »

WRC09 wrote:hetkel leitsin sellise teema ja minu arvamus selle kohta on et vahemalt WRC teemal et las olla hetkel selline nagu on

miks
2010, 2011 ja 2012 millal mina hetkel olen seda labiviinud on tulnud koguaeg ennustajaid juurde ja kui muuta teema asukohta siis ma ei nae selles midagi head sest inimesed kes kulastavad wrc uld teemat ei pruugi seda ennustust tahele panna kuskilt mojalt ennustuste teema alt ja see ei tule kasuks ennustamisele kui ka foorumile endale

mida rohkem liikmeid rallifoorumis seda parem koigile
Kuidas ennustamine foorumile kasulik on? (Küsin, sest see toodi põhjenduseks). Iseenesest muidugi väga tubli, et seda asja eest vead vabatahtlikult ja superäge, et meil nii palju "rallispetsialiste" on, kes kohvipaksu pealt rallitulemusi ennustavad. (Ennustamine ju igavesti tänamatu töö... :D ) Ja noh, kui inimesed lugeda oskavad, siis ma usun, et nad ikka leiavad "ENNUSTAMISE" alafoorumi alt ennustamise teema üles. 8)
Pealegi ma olen üpris kindel, et ühelgi ennustamisgurul sellepärast ennustamata ei jääks, kui see teema kuskile mujale tõstetaks. Küll aga hoiaks see kokku nende inimeste aega, kes huvitavat ralliinfot foorumist lugeda tahavad, aga päevas 3x peavad lahti klõpsima teema, lihtsalt selleks, et veenduda, et keegi on jälle midagi ennustanud. Selleks ju alateemad ongi, et leiaks kiiremini üles end huvitavad teemad.

Iseenesest tõesti viimasel ajal selline lahmimine rallifoorumis toimuma hakanud, et piinlik kohe... Ei oska küll enamusi kasutajaid reaalse inimesega kokku viia, kuid loodan, et mul ei ole "au" isiklikult teatud kasutajaid tunda...
kambuu
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 192
Joined: Sat May 07, 2011 4:33 pm

Post by kambuu »

mina käin päevas vähemalt 10x foorumis ja alati märgin teemad loetuks, isegi kui ei viitsi lugeda.
WRC09
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 331
Joined: Tue Jan 13, 2009 2:34 am

Post by WRC09 »

Mann wrote:
WRC09 wrote:hetkel leitsin sellise teema ja minu arvamus selle kohta on et vahemalt WRC teemal et las olla hetkel selline nagu on

miks
2010, 2011 ja 2012 millal mina hetkel olen seda labiviinud on tulnud koguaeg ennustajaid juurde ja kui muuta teema asukohta siis ma ei nae selles midagi head sest inimesed kes kulastavad wrc uld teemat ei pruugi seda ennustust tahele panna kuskilt mojalt ennustuste teema alt ja see ei tule kasuks ennustamisele kui ka foorumile endale

mida rohkem liikmeid rallifoorumis seda parem koigile
Kuidas ennustamine foorumile kasulik on? (Küsin, sest see toodi põhjenduseks). Iseenesest muidugi väga tubli, et seda asja eest vead vabatahtlikult ja superäge, et meil nii palju "rallispetsialiste" on, kes kohvipaksu pealt rallitulemusi ennustavad. (Ennustamine ju igavesti tänamatu töö... :D ) Ja noh, kui inimesed lugeda oskavad, siis ma usun, et nad ikka leiavad "ENNUSTAMISE" alafoorumi alt ennustamise teema üles. 8)
Pealegi ma olen üpris kindel, et ühelgi ennustamisgurul sellepärast ennustamata ei jääks, kui see teema kuskile mujale tõstetaks. Küll aga hoiaks see kokku nende inimeste aega, kes huvitavat ralliinfot foorumist lugeda tahavad, aga päevas 3x peavad lahti klõpsima teema, lihtsalt selleks, et veenduda, et keegi on jälle midagi ennustanud. Selleks ju alateemad ongi, et leiaks kiiremini üles end huvitavad teemad.

Iseenesest tõesti viimasel ajal selline lahmimine rallifoorumis toimuma hakanud, et piinlik kohe... Ei oska küll enamusi kasutajaid reaalse inimesega kokku viia, kuid loodan, et mul ei ole "au" isiklikult teatud kasutajaid tunda...

sina oled ammu siin rallifoorumis aga uued kes tulevad nendel on teistmoodi kergem ja huvitavam voibolla

inimesed on erinevad kellele sobib ja kellele mitte aga nuud umbes 5 inimese parast asju umber tostma ka ei hakata et neile ei sobi
WaltS
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 418
Joined: Tue Mar 04, 2003 1:22 pm
Location: Tallinn

Post by WaltS »

Mann wrote:
... Küll aga hoiaks see kokku nende inimeste aega, kes huvitavat ralliinfot foorumist lugeda tahavad, aga päevas 3x peavad lahti klõpsima teema, lihtsalt selleks, et veenduda, et keegi on jälle midagi ennustanud. Selleks ju alateemad ongi, et leiaks kiiremini üles end huvitavad teemad.
Mina kasutan foorumi avalehel linki "Vaata peale eelmist külastust postitatud teateid"
Seal väga hästi näha mis uut ja klikin ainult neid mille vastu huvi tekib.
Väga hästi töötab muideks. Proovi. Äkki sobib sullegi.
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 725
Joined: Tue May 20, 2003 12:40 pm
Location: Tallinn

Post by cali »

WaltS wrote:
Mann wrote:
... Küll aga hoiaks see kokku nende inimeste aega, kes huvitavat ralliinfot foorumist lugeda tahavad, aga päevas 3x peavad lahti klõpsima teema, lihtsalt selleks, et veenduda, et keegi on jälle midagi ennustanud. Selleks ju alateemad ongi, et leiaks kiiremini üles end huvitavad teemad.
Mina kasutan foorumi avalehel linki "Vaata peale eelmist külastust postitatud teateid"
Seal väga hästi näha mis uut ja klikin ainult neid mille vastu huvi tekib.
Väga hästi töötab muideks. Proovi. Äkki sobib sullegi.
Kusjuures mulle sobiski, tunduvalt parem :)
enn tarka
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1386
Joined: Mon Feb 02, 2009 1:14 pm
Location: vastseliina

Post by enn tarka »

ma ei saa ka hästi aru millest selline lärm,igal postitusel ju on näha mis teema ja ala-teema...kohe ju näitab,et rallivõlur jne
TÄNAK MAAILMAMEISTRIKS
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Post by Lithium »

Asi selles, et kui tuled foorumisse ja kerid alla ja näed WRC teemat ja näed ka seda, et seal on uus postitus... "Ohhooo midagi uut ralli kohta" siis pettumuseks tuleb mingi rallivõlur... selles on teema. :D
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1282
Joined: Fri Apr 03, 2009 4:21 pm
Location: Raasiku

Post by maailmameister »

Just vastati ju ülevalpool,et kasuta "Vaata peale eelmist külastust postitatud teateid" ja probleemi pole.Pole vaja enda elu keeruliseks teha:)
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
Mann
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 35
Joined: Tue May 02, 2006 1:54 pm
Location: Harjumaa

Post by Mann »

WaltS wrote:
Mann wrote:
... Küll aga hoiaks see kokku nende inimeste aega, kes huvitavat ralliinfot foorumist lugeda tahavad, aga päevas 3x peavad lahti klõpsima teema, lihtsalt selleks, et veenduda, et keegi on jälle midagi ennustanud. Selleks ju alateemad ongi, et leiaks kiiremini üles end huvitavad teemad.
Mina kasutan foorumi avalehel linki "Vaata peale eelmist külastust postitatud teateid"
Seal väga hästi näha mis uut ja klikin ainult neid mille vastu huvi tekib.
Väga hästi töötab muideks. Proovi. Äkki sobib sullegi.
Ei sobi, sest seal hüppavad samamoodi mingid F1 ja ringrajasarjad välja, mida ma ei jälgi. Aga no vahet ei ole... kui ei saa seda asja muuta, sest muidu uutel tulijatel liiga igav on, siis las ta olla... :D
Post Reply