Ennustused..

kui leiad, et siin lehel oleks vaja midagi parandada või muuta

Moderator: Jaanus

coralo
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 74
Joined: Thu Apr 16, 2009 8:25 am

Ennustused..

Post by coralo »

Kas Till Kartulis ja Kaval Antsudele mingit eraldi alafoorumit ei ole mõeldud teha!?
Lihtsalt kole tüütu on, kui tahad mingit uudist kuskilt lugeda ja teema on uuenenud, pole mitte uus uudis , vaid kellegi ennustus. :P
-timtim
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 747
Joined: Wed Apr 08, 2009 11:35 am
Location: Lindi Taga

Post by -timtim »

1+
Raskel ajal on rahvaralli ka ralli!
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Post by Lithium »

+2
-timtim
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 747
Joined: Wed Apr 08, 2009 11:35 am
Location: Lindi Taga

Post by -timtim »

Kuidas jäeb siis ? ei tehta selle kohta eraldi alateemat ? Olen kahe käega selle poolt ,et see tuleks !
Raskel ajal on rahvaralli ka ralli!
baltha
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 612
Joined: Sat Aug 01, 2009 10:45 pm
Contact:

Post by baltha »

-timtim wrote:Kuidas jäeb siis ? ei tehta selle kohta eraldi alateemat ? Olen kahe käega selle poolt ,et see tuleks !
Sama siin!!!
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1536
Joined: Thu Mar 27, 2003 9:26 pm

Post by johunn »

Kuidas see peaks välja nägema? Tahate alagrupi Igasugust alla teha uue alafoorumi Ennustused ja sinna kõik rallide ja vormelite teemad segamini? Kas äkki ennustuste korraldajad tahavad kah oma sõna sekka öelda?
-timtim
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 747
Joined: Wed Apr 08, 2009 11:35 am
Location: Lindi Taga

Post by -timtim »

teha uued teemad " ennustused" sinna eraldi f1,wrc ja EMV .
Raskel ajal on rahvaralli ka ralli!
Siim
"till kartulis" expert
Posts: 1735
Joined: Sun Feb 29, 2004 5:35 pm
Location: EST
Contact:

Post by Siim »

Suht mõttetu sellist asja teha. Ise osalen vaid ühes ennustuses ning mind küll ei häiri teised ennustusvõistlused. Lasen pealkirja vaid silmadega üle.

Kui isegi panna ennustused eraldi rubriiki, siis "Vaata peale eelmist külastust postitatud teateid" all ilmuvad ikkagi ennustused. Sealt näeb pealkirjad ära, kuhu keegi midagi postitanud on ning kui teema huvi ei paku, ei pea seda avama.
coralo wrote:Lihtsalt kole tüütu on, kui tahad mingit uudist kuskilt lugeda ja teema on uuenenud, pole mitte uus uudis , vaid kellegi ennustus. :P
Selle jaoks ongi "Vaata peale eelmist külastust postitatud teateid".
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Post by Lithium »

Siim wrote:Suht mõttetu sellist asja teha. Ise osalen vaid ühes ennustuses ning mind küll ei häiri teised ennustusvõistlused. Lasen pealkirja vaid silmadega üle.

Kui isegi panna ennustused eraldi rubriiki, siis "Vaata peale eelmist külastust postitatud teateid" all ilmuvad ikkagi ennustused. Sealt näeb pealkirjad ära, kuhu keegi midagi postitanud on ning kui teema huvi ei paku, ei pea seda avama.
coralo wrote:Lihtsalt kole tüütu on, kui tahad mingit uudist kuskilt lugeda ja teema on uuenenud, pole mitte uus uudis , vaid kellegi ennustus. :P
Selle jaoks ongi "Vaata peale eelmist külastust postitatud teateid".
Siis ju näitabki ennustusi ka...
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Post by Lithium »

Nii hea on foorumis lugeda teiste ennustusi. Mingi eraldi alafoorum oleks tõesti hea selle jaoks ju. :)
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 725
Joined: Tue May 20, 2003 12:40 pm
Location: Tallinn

Post by cali »

Kusjuures toetan ettepanekut, pole ise suurem asi ennustaja ja ausalt õeldes puudub ka huvi ennustuste lugemise vastu. Isiklik arvamus, kuid kui nad ka jäävad samal kujul edasi, siis pole midagi hullu :)
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1864
Joined: Sun Jan 02, 2005 4:32 pm
Location: Elva

Post by Märtinfänn »

Keegi ei käse Teil ju seda teemat väisata kui huvi puudub.
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1282
Joined: Fri Apr 03, 2009 4:21 pm
Location: Raasiku

Post by maailmameister »

Sama arvan ka mina,kui ei taha ennustusi lugeda,ei pea ju lugema.Pealkirjast on ju näha ,et see on ennustus.
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
coralo
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 74
Joined: Thu Apr 16, 2009 8:25 am

Post by coralo »

Keegi ei keela ju ka ettepanekuid tegemast.
Paistab,et ma ei ole ainuke keda see häirib, niiet põhjust nagu oleks asja ülevaatamiseks/arutamiseks.
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 725
Joined: Tue May 20, 2003 12:40 pm
Location: Tallinn

Post by cali »

Märtinfänn wrote:Keegi ei käse Teil ju seda teemat väisata kui huvi puudub.
Ega ma ei loegi. Teen sulle nüüd puust ja punaselt ette siis:

Tulen foorumisse, Avaleht. Vaatan , et kas on lugemata teemasid. Ohhoo, WRC alafoorumis on uued postitused - hopsti!, teen kliki WRC kirja peale, et ainult veenduda selles, et keegi on teinud uue ennustuse (ennustused jätan niikuinii lugemata). Tuleb sisse väike pettumus, et polegi midagi uut ja huvitavat siia foorumisse postitatud.

Aga ega see samas väga ei häiri ka, ju olen juba harjunud sellega.

Värk ongi selles, et ennustustel võikski olla oma alafoorum, minu pärast toimugu seal mis iganes, mina sinna oma jalga ei tõsta :D, kuid samas tean, et kui ikka mingis muus (minu jaoks asjalikus) teemas on uued postitused, siis seal on ka midagi lugeda. Minu subjektiivne arvamus asjast.
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1883
Joined: Thu Oct 30, 2008 6:09 pm
Location: Tallinn

Post by Gustav »

cali wrote:
Märtinfänn wrote:Keegi ei käse Teil ju seda teemat väisata kui huvi puudub.
Tulen foorumisse, Avaleht. Vaatan , et kas on lugemata teemasid. Ohhoo, WRC alafoorumis on uued postitused - hopsti!, teen kliki WRC kirja peale, et ainult veenduda selles, et keegi on teinud uue ennustuse (ennustused jätan niikuinii lugemata). Tuleb sisse väike pettumus, et polegi midagi uut ja huvitavat siia foorumisse postitatud.
Täpselt sama asi häirib ka mind... :roll:
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Post by Lithium »

See oleks adminnile umbes 2 minuti töö kui viitsiks teha keegi...
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1864
Joined: Sun Jan 02, 2005 4:32 pm
Location: Elva

Post by Märtinfänn »

Sul on ka võimalus tulla foorumisse-ohoo-vajutada linki "Vaata peale eelmist külastust postitatud teateid"- sealt sa näed, mis alafoorumisse on midagi postitatud ja mis teemaga on tegu. Alafoorumeid niigi palju.
-saxx-
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 403
Joined: Tue Jan 11, 2011 12:23 am

Post by -saxx- »

tegelt selle ennustuse vaatamine/mittevaatamine nõuab ainult ühte hiireklikki.Pole just väga suur ajakulu.Aga kui ikka mõeldakse teha uus alafoorum siis esilehe üleküllastumist teemadest võiks vältida sellega et ühendaks ralliturismi ja isiklikud rallielamused üheks teemaks, sest laias laastus on need niikuinii enamvähem samad.Ja briti ning aasia meistrivõistluste teema võiks üldse viia rahvusliku meistrivõistluste teema alla, sest niikuinii pole sinna viimase 5 aasta jooksul midagi postitatud.
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 725
Joined: Tue May 20, 2003 12:40 pm
Location: Tallinn

Post by cali »

-saxx- wrote:tegelt selle ennustuse vaatamine/mittevaatamine nõuab ainult ühte hiireklikki.Pole just väga suur ajakulu.Aga kui ikka mõeldakse teha uus alafoorum siis esilehe üleküllastumist teemadest võiks vältida sellega et ühendaks ralliturismi ja isiklikud rallielamused üheks teemaks, sest laias laastus on need niikuinii enamvähem samad.Ja briti ning aasia meistrivõistluste teema võiks üldse viia rahvusliku meistrivõistluste teema alla, sest niikuinii pole sinna viimase 5 aasta jooksul midagi postitatud.
Täiesti nõus sinuga
Post Reply