Küsimus?

kui leiad, et siin lehel oleks vaja midagi parandada või muuta

Moderator: Jaanus

Post Reply
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1555
Joined: Fri Oct 14, 2005 7:30 pm
Location: Tartu

Küsimus?

Post by AS »

Viimasel ajal kummitab mind foorumiga väike mure.
Nimelt, kui login sisse viskab kohe välja. Uuesti sisse logides ei näita enam aktiivseid rubriike? On kellegil veel selliseid muresid??? See mure pole ainult kodu arvutiga vaid ka töö juures sama ning aegajalt ka telefoniga. Siis vist ei saa olla põhjus minus???? Oskab keegi mulle nõu anda või ongi lihtsalt viimasel ajal foorumi töös häireid?
SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1376
Joined: Mon Mar 14, 2005 2:39 pm

Post by SLy »

mul ka hiljuti mõned korrad sama asi olnud
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: Küsimus?

Post by calderon »

AS wrote:Viimasel ajal kummitab mind foorumiga väike mure.
Nimelt, kui login sisse viskab kohe välja. Uuesti sisse logides ei näita enam aktiivseid rubriike? On kellegil veel selliseid muresid??? See mure pole ainult kodu arvutiga vaid ka töö juures sama ning aegajalt ka telefoniga. Siis vist ei saa olla põhjus minus???? Oskab keegi mulle nõu anda või ongi lihtsalt viimasel ajal foorumi töös häireid?
Mul oli selline jama ainult läpakaga. Kui ajaloo ära kustutasin siis oli kõik mingiks ajaks korras aga aegajalt ikka jamab.
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1555
Joined: Fri Oct 14, 2005 7:30 pm
Location: Tartu

Post by AS »

Mina sellele probleemile jälile ei saa kahjuks. Ei aita see ajaloo kustutamine, ei erinevate browserite ja arvutite kasutamine. Ka telefoniga teeb seda. Mõistus otsas. Väga palju olulist infot läheb selle jama pärast kaduma. Kas oskab keegi mingit väga asjalikku infot jagada, mis ma tegema peaksin, et foorum normaalselt toimiks???
markol
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 283
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:37 pm
Location: Tartu

Post by markol »

Kuidas cookide seaded on? Liiga blokeeritud siis ei saa ka foorumis korrektselt toimetada.
janarp
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 12
Joined: Fri Aug 21, 2015 7:42 am

Re: Küsimus?

Post by janarp »

Kas oleks võimalik et foorum oleks ka telefoni sõbralik?
Post Reply