Rallifoorum valmis

kui leiad, et siin lehel oleks vaja midagi parandada või muuta

Moderator: Jaanus

Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

Noh, nüüd on pisi muutuski toimunud ja Peugeot' logod nimede alla tulnud. Samas on väga tore, et minu nime all neid koledaid asju pole.. :P (Need Focused nägid tunduvalt efektsemad välja :) )

Lihtsalt minu kaks senti, noh...
gaas on endiselt laiffi
Annie
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 339
Joined: Mon Jan 20, 2003 4:10 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Annie »

Erki wrote:Noh, nüüd on pisi muutuski toimunud ja Peugeot' logod nimede alla tulnud. Samas on väga tore, et minu nime all neid koledaid asju pole.. :P (Need Focused nägid tunduvalt efektsemad välja :) )

Lihtsalt minu kaks senti, noh...
Proovisin lihtsalt midagi teistmoodi teha, paremat ma hetkel ei suutnud, palun andeks. Kindlasti saab paremini :oops: Samas on siin kindlasti palju inimesi, kellel selliste piltide tegemine palju paremini välja tuleb - sestap kui keegi viitsib, võib ju miskit meisterdada, paneme hea meelega üles.
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1536
Joined: Thu Mar 27, 2003 9:26 pm

Post by johunn »

kas mingi chance oleks et saaks ka mina oma pesukottidest lahti... see et Märtin Peugeot'ga sõidab ei tee minu silmis seda paremaks... kui saaks kudagi sinna Mitsu logod siis oleks peaaegu õnne tipul, aga samas ka need focused meeldisid rohkem...
Annie
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 339
Joined: Mon Jan 20, 2003 4:10 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Annie »

johunn wrote:kas mingi chance oleks et saaks ka mina oma pesukottidest lahti... see et Märtin Peugeot'ga sõidab ei tee minu silmis seda paremaks... kui saaks kudagi sinna Mitsu logod siis oleks peaaegu õnne tipul, aga samas ka need focused meeldisid rohkem...
eks nii palju kui inimesi, nii palju arvamusi. ma ei tea mis võiks olla see pilt, mis kõigile meeldiks. Äkki aitate? Samas loodan, et keegi ei kasuta foorumit ainult nende piltide pärast...

:toimonster:
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1536
Joined: Thu Mar 27, 2003 9:26 pm

Post by johunn »

ei ega hullu ei ole lihsalt.. ma lihsalt ei ole Peugeot'st eriti vaimustuses ja lootsin et äkki saaks kah sinna miskit muud kui võimalik, aga ega see liiga tähtis ei ole... foorum ise on liiga hea et selle pildikese pärast raksu minna :D tubli töö igatahes
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

johunn wrote:kas mingi chance oleks et saaks ka mina oma pesukottidest lahti... see et Märtin Peugeot'ga sõidab ei tee minu silmis seda paremaks... kui saaks kudagi sinna Mitsu logod siis oleks peaaegu õnne tipul, aga samas ka need focused meeldisid rohkem...
Tee 1000 postitust täis, siis kaovad pildikesed ära. :D

Annie, ära no solvu. :P Ma juba olen selline, et tahan parimat ja vähemaga ei lepi... :)

Praegu tundub küll kõik tip-top korras - no problems. 8)
gaas on endiselt laiffi
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1536
Joined: Thu Mar 27, 2003 9:26 pm

Post by johunn »

peab siis vist hoolega postitama hakkama ;)
püüan mitte liiga lolli juttu ajada (A)
Annie
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 339
Joined: Mon Jan 20, 2003 4:10 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Annie »

olen nõus need kohe ära vahetama kui üldsus nõuab

:axe:



:wink:
Karmen
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 975
Joined: Mon Jul 14, 2003 11:00 pm

Post by Karmen »

Ega tõesti kõikide soovide järgi ei saa asju ringi teha, mina näiteks tahaksin Skodasid enda nime all näha aga ma ei ütle seda kellelegi :munky2:

Pisikesed muutused on norm, ega need pildikesed ei sega kedagi, misiganes nad seal on.

Vaadake parem kui palju uusi emotikone on tekkinud :thefinger:
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1536
Joined: Thu Mar 27, 2003 9:26 pm

Post by johunn »

kakuke wrote:Ega tõesti kõikide soovide järgi ei saa asju ringi teha, mina näiteks tahaksin Skodasid enda nime all näha aga ma ei ütle seda kellelegi :munky2:

Pisikesed muutused on norm, ega need pildikesed ei sega kedagi, misiganes nad seal on.

Vaadake parem kui palju uusi emotikone on tekkinud :thefinger:
emotikonid on tegijad jah ;) ja skodade soovist ple sa kah kellelegi maininud :P ehhe see oli sul päris kaval lüke
nimh
Moderaator
Moderaator
Posts: 1195
Joined: Wed Mar 12, 2003 11:58 am
Location: Tallinn

Post by nimh »

Kõige parem oleks kui kasutaja ise valib, milline on tema lemmik automark.
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Post by Frank »

Kes sul neid automarke ikka vaatab?
"Come on, you can see more than that"
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

Frank wrote:Kes sul ne
id automarke ikka vaatab?
Väga õige tähelepanek. :twisted:
gaas on endiselt laiffi
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Posts: 1589
Joined: Sat Nov 15, 2003 11:06 pm
Contact:

Post by Fulber »

noh vähemalt on see teema lõpuks leidnud ka vastukaja. sel hetkel, kui arutati, et mida võiks muuta, oli vaikus. nüüd aga, kus sai väike muutus sisse viidud on kisa kui palju. nagu Annie ütles on see vaid üks võimalikest varjantidest. pole mõtet hatata kohe igaühel asju, oma mätta otsast vaadatuna, paika panema.
ühiselt me siin koos tegutseme, üritame siis üheskoos ka midagi välja mõelda ja ka ära teha. tühja ruigamisega kaugele ei jõua.
Siim
"till kartulis" expert
Posts: 1735
Joined: Sun Feb 29, 2004 5:35 pm
Location: EST
Contact:

Post by Siim »

miks see linkide leht ära kadus :?:
Annie
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 339
Joined: Mon Jan 20, 2003 4:10 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Annie »

sziim wrote:miks see linkide leht ära kadus :?:
see on kuidagitpidi selle esilehega ühenduses, mistõttu kõik koos kadusid ära. mõtleme, äkki saab linkide kogu kuidagi transportida
Annie
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 339
Joined: Mon Jan 20, 2003 4:10 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Annie »

Teatan nüüd kõigile, et kui siin foorumis lähiajal stilistilised muudatused hakkavad toimuma, siis ei maksa väga ära ehmatada. Nimelt on rallifoorum nõuks võtnud hakata pikemas perspektiivis üheks osaks uuest auto- ja motospordiportaalis www.motorsport.ee. Seda ikka selleks, et ka siinsetel auto- ja motospordihuvilistel oleks infot ja pilte ja tulemusi ja kõike muud lihtsam ühest kohast kätte saada ning ei peaks pidevalt kümneid aadresse läbi klikkima. Esialgu jääb portaal www.rallifoorum.ee siiski alles, muudame kooskõlas motorspordiga foorumi bännerit ja värvilahendust. Loodan, et kõik rallifoorumi sõbrad selliste muutuste vajalikkusest aru saavad, aga kui miskit jääb segaseks siis vastan kõigile küsimustele häämeelega.

Ikka parimat soovides
Annie
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Post by Kolin »

Pea asi, et foorum ikka sama moodi edasi tegutseb. Siis ei ole vahet kus ta paikneb või milline ta välja näeb. Tähtis on selle foorumi sisu. :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Posts: 1589
Joined: Sat Nov 15, 2003 11:06 pm
Contact:

Post by Fulber »

Üsna hea idee. Ootan huviga juba muudatusi, mis toimuva saavad.
Post Reply