Külalised saavad vaadata privaatsõnumeid?

kui leiad, et siin lehel oleks vaja midagi parandada või muuta

Moderaator: Jaanus

Vasta
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Külalised saavad vaadata privaatsõnumeid?

Postitus Postitas Erki »

Just vaatasin et kes on online ja mis foorumis nad on ja mida ma näen: keegi külaline vaatab privaatsõnumeid :lol:
www.hot.ee/erki333/privaat.JPG
gaas on endiselt laiffi
vembuvello
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 410
Liitunud: 04 Mai 2003, 00:24
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas vembuvello »

see küll hea uudis ei ole, mis siis et privaatsõnumeid ei ole mul :)
See ei ole ju normaalne...?
Jackal
Kaval Ants
Kaval Ants
Postitusi: 125
Liitunud: 25 Veebr 2003, 10:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jackal »

ma arvan et ta vaatas enda privaatsõnumeid.
Siis tuleb selline kiri ette.
Annie
---
---
Postitusi: 339
Liitunud: 20 Jaan 2003, 16:10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Külalised saavad vaadata privaatsõnumeid?

Postitus Postitas Annie »

Erki kirjutas:Just vaatasin et kes on online ja mis foorumis nad on ja mida ma näen: keegi külaline vaatab privaatsõnumeid :lol:
www.hot.ee/erki333/privaat.JPG
Ei see ole midagi hullu - kui kasutaja ennast sisse ei logi, kuid klikkab üleval menüüst vaata privaatsõnumeid, siis näitabki, et külaline loeb privaatsõnumeid. Tegelikult tuleb talle ette kiri, et selleks, et privaatsõnumeid lugeda logi end sisse.

Pika jutu lühike kokkuvõte on see, et külaline siiski kellegi privaatsõnumeid lugeda ei saa. :)
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Ma tean jah, ma proovisin külalisena privaatsõnumeid vaadata aga ei õnnestunud. Kuid kui siis vaatasin et kes online on siis ei näidanud et ma privaatsõnumeid lugenud oleks. See on siiski foorumi tarkvara bug. Nagu ka see et rekordarv sisseloginud kasutajaid... Ah mida ma sellest ikka räägin niikuinii ju kõik teavad seda :) :P
gaas on endiselt laiffi
Annie
---
---
Postitusi: 339
Liitunud: 20 Jaan 2003, 16:10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Annie »

See info, kes on online, uueneb mingi teatud aja tagant, mitte ei ole kogu aeg hetkeseisu kajastav.

Mida sa selle teise väitega mõtled? Räägi mulle, mina ei tea...
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Erki kirjutas:Ma tean jah, ma proovisin külalisena privaatsõnumeid vaadata aga ei õnnestunud. Kuid kui siis vaatasin et kes online on siis ei näidanud et ma privaatsõnumeid lugenud oleks. See on siiski foorumi tarkvara bug. Nagu ka see et rekordarv sisseloginud kasutajaid... Ah mida ma sellest ikka räägin niikuinii ju kõik teavad seda :) :P
See, kus näitab, et mida keegi parasjagu vaatab, uueneb iga 5 minuti tagant umbes. Mis selle rekordarvu külastajatega häda?
Kasuta ikka turvavööd ka!
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Lihtsalt, seal kirjutab et rekordarv sisseloginud kasutajaid a seal sees on ka külalised. Ega see pole tähtis asi niiet pole hullu. :)
gaas on endiselt laiffi
Annie
---
---
Postitusi: 339
Liitunud: 20 Jaan 2003, 16:10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Annie »

Erki kirjutas:Lihtsalt, seal kirjutab et rekordarv sisseloginud kasutajaid a seal sees on ka külalised. Ega see pole tähtis asi niiet pole hullu. :)
Ahjah, nii on tõepoolest, ma polnud selle peale varem mõelnudki. Samas on see tõlkimise kala puhtalt. Aga kui see kedagi ei häiri, siis ma ei hakka seda praegu muutma ka:)
Vasta