Tallinna rallil juhtunud seik

Kas Sinuga on rallirajal või ääres midagi põnevat või koguni naljakat juhtunud? Selle teema all saad seda teistega jagada, ole siis ralli pealtvaataja, sõitja või funktsionäär...

Moderators: Jaanus, Sparco

Post Reply
Kristo
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 3475
Joined: Wed Jan 15, 2003 12:16 pm
Location: Everywhere
Contact:

Tallinna rallil juhtunud seik

Post by Kristo »

Läksin kunagi Valingu katset vaatama, aasta 95-96. Olin seal Pärnu mnt äärses mahapöördes. Katse polnud veel alanud ja aega oli kõvasti. Passisin seal niisama ja näppisin kaamerat, kui äkki tuiskas üks tõsine vana ja roostes Mersu läbi lintide. Politseionu hakkas kohe võidujooksu tegema Mersuga, tiris ukse lahti kui auto peatus ja rebis mehe välja. Autos oli siuke kohalik põllumees, kes oli ühe liiga palju vägijooki tarbinud ja ega tema saanud aru, et miskit valesti tegi. Politsei oli seevastu lõvi unes näinud ja hakkas vaesele külamehele kohe kumminuuti andma. Siuke ülbe pollar oli, minu teada lasti ta suht varsti töölt minema ka, aga see ei puutu asjasse. Kuna sündmus tekitas elevust, siis ma filmisin seda. Ohsa sinder kui politseinikuhärra mu tegevust märkas!!! Unustas kohe korrarikkuja ja hakkas mulle jahti pidama: "Poiss, lõpeta filmimine ära, võta film välja kaamerast, lase valgust peale!" :lol: No lasin siis valgust peale nagu ta tahtis:) Ammu pole vaadanud seda, aga samal õhtul oli küll päris tore vaadata, kuigi sellest külamehest oli veits kahju. Sealkandis sõidetakse pidevalt vintis peaga ja pidi see ralli just sel päeval toimuma...
Kasuta ikka turvavööd ka!
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Post by Frank »

See oli küll väga põnev. isegi naeru isu tuli peale ning parem tuju kohe
Tan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 626
Joined: Mon Mar 24, 2003 10:32 pm
Location: Saue

Post by Tan »

Oli kord saaremaa rallil samalaadne seik(kuid positiivsem). Sõitsime laupäeva hommikul katsele ise põhimõtteliselt otse baarist tulnud, ning seega ei kihutanud ka, aga siis jõudsime järgi autole mis sõitis u 40 km/h, ning seal sees käis korralik pidu, ka juht võttis samamoodi nagu teised. Sõitsime edasi kuni tee läks kaheks(püksid) ning seal seisis politsei. Auto mis sõitis meie ees sõitis otse pollari auto kõrvale ja jäi seisma, välja tuli juht kes oli ikka päris vintis ning võttis kätte kaardi ja küsis politseilt teed, politsei näitas käega suuna ning mees sõitis koos oma seltskonnaga rahulikult edasi, mina aga vahtisin suu lahti tomunut pealt seistes keset teed kuni keegi tagant signaali andis. Vot selline juhus, võis olla mingi aasta 2000 vist.
Guest

to carlos

Post by Guest »

mis sa sellest filmist sealt kaamerast välja võtsid ,mingil pollari jobul pole iial õigust sinult midagi sellist nõuda,kuna sa viibisid avalikus kohas ja seoses sellega midagi seadusevastast ei teinud
Kristo
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 3475
Joined: Wed Jan 15, 2003 12:16 pm
Location: Everywhere
Contact:

Post by Kristo »

No mis sest, et võtsin. Videofilmiga ei juhtu ju miskit:) Samas, ei tahtnud ise nuuti saada kah.
Kasuta ikka turvavööd ka!
effekt
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 2
Joined: Sat Apr 12, 2003 8:06 am
Location: tallinn

isad teevad lastest võhikuid!!

Post by effekt »

olin kusagil vaimõisa kandis katset vaatamas ja sattusime ühe perekonna kõrvale. kuna ise tean auto ehitusest nii mõndagi siis oli päris lõbus kuulata kuidas pereisa tarka juttu ajas :-).. näiteks küsis ta poeg ... noh nii 6 aastane, et isa miks need autod pauguvad?? isa vastas, et neil on süüde valeks keeratud ja kui tema saax panex kohe paika tagasi :-) . sellist rumalat juttu jätkus tal kauaks, kuna meil oli nii mõnigi õlle juba ära joodud siis ei saanud me naeru pidama..........
J@N
kihutaja
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 273
Joined: Thu Feb 13, 2003 11:32 am
Location: Tallinn / Tartu
Contact:

Post by kihutaja »

Kunagi 80ndatel sai papsiga kaasas käidud, kui ta rallikohtunik oli. Vist oli
Sojuz ralli või midagi....
Lugu järgmine: Katsel Nõuni juures oli teel lint ilusti ees ja katse käis. Tuli GAZ-iga külamees ja ütles, et tal vaja lähedal asuva lauda juurde pääseda. Räägiti ilusti ära, et praegu ei saa, et ralli käib. Külamees selle peale ronis oma veokasse tagasi......ja pani läbi kõrval asuva viljapõllu ikka katsele peale...... Üritati teda peatada, aga ei õnnestunud. Kellelegi esiotsa meestele ta jäigi jalgu, üsna vähe puudus, et oleks mats olnud............
Rookie
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 2
Joined: Tue Jan 18, 2005 7:20 pm
Location: Pärnu

Rääkides üleültse fännidest ja rajaturvadest

Post by Rookie »

Oli eelmisel aastal selline juhus,kus olin ise Kalevi Suursõidul rajaturva. Peab märkima, et pole just kõige kergem hoida tagasi purjus fänne oma autodega. Nii juhtusgi, et üx purjus lätlane otsustas oma autoga Kose kurvist rajale sõita.Nii ta tuligi läbi politsei läbi lintide ja lõpuks otsustas minu kui viimase takistuse alla ajada,õnneks jõudsin eest ära aga käsi koos raadiojaamaga ikkagi põrkas mööda esiklaasi. Nii ta oligi rajal, just oli ka start olnd ja tegin sellest suure paanika ja õieti tegin. nii ta võetigi fännide ja raja turvade poolt maha. Tüüp ise ei saanud midagi aru aga võistluste peakohtunik ikka raputas ja sõimas venna korralikult läbi.
Ise krossi sõitjana arvan, et jah vahetevahel lähevad ka fännid liiale ja iga kord ei pruugi kõik nii õnnelikult lõppeda.
Post Reply