Lõuna eesti rally 2006

lisa oma pildid või imetle teiste loomingut!
Post Reply
kristjan123
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 7
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:15 pm
Location: puka

Lõuna eesti rally 2006

Post by kristjan123 »

Lõuna eesti ralli on nüüdseks selja taga ja ma arvan et paljudel on ka häid pilte ja videosid sellest rallist mida jagada ka teistega mind huvitaks kõige enam 2päüeva esimese ja neljanda kettse videod.(ette tänades)
jax
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 438
Joined: Mon Aug 23, 2004 1:02 am

Post by jax »

Tere. Oleks huvitatud ekipaažist Viilo-Tuusis nr. 69. Kui kellelgi on pilte või videosi siis saatku need jakko.viilo@mail.ee või lisagu msn-i.
WaltS
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 418
Joined: Tue Mar 04, 2003 1:22 pm
Location: Tallinn

Post by WaltS »

teab keegi millal TV-s kokkuvõtet näidatakse?
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1134
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:35 am
Location: Tallinn- Ida Virumaa

Post by schalke »

Juba näitas minuteada. Pühapäeval enne F1 ülekannet. Mingil ajal peaks www.tv.ee pealt vaadata saama.
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1864
Joined: Sun Jan 02, 2005 4:32 pm
Location: Elva

Post by Märtinfänn »

Pühapäeval peaks olema ju.Enne vormelit näitas seda,mis järgmises saates.
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1009
Joined: Tue Jul 15, 2003 7:21 am
Location: Tallinn

Post by Kiiver »

Lõuna-Eesti rallist kokkuvõte jah see pühapäev kell 14.15 TV 3 Ruudulipp
SakomiS
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 34
Joined: Sun Dec 04, 2005 10:05 pm

Post by SakomiS »

Kristo
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 3475
Joined: Wed Jan 15, 2003 12:16 pm
Location: Everywhere
Contact:

Post by Kristo »

Kasuta ikka turvavööd ka!
eeroj
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 28
Joined: Fri Dec 05, 2003 8:11 pm

Lühikesed videod saadaval, pikk kokkuvõte ka kohe...

Post by eeroj »

N3 masinate klipp üleval nagu ikka AsariRacing lehel http://www.asariracing.ee/ Puusepp-Mand on aadressili http://autotuba.ee/ "racing" all. Seekord vaid nende endi auto. Lisaks on seal ka natuke kimamist metsavahel pardakaamerast jäädvustatuna. Seda ei saa isegi minu pikas videos sees olema.

Nädala algul läheb üles ka pikk video, mis tuli tänu suurele materjalivalikule kõige pikem ja vast ka kõige huvitavam. Kaks katust, nii et kedagi kaameral ees ei seisaks, väljasõite, spinne, Pohl-Kütt ja Puusepp-Mand pardakaamera materjale ja muud. Kokku kuuest erinevast kaamerast. millest rohke, millest vähem.
Nii et jälgige reklaami või saatke mulle oma e-mail ja ma teavitan teid ise kohe, kui kuskil ja kuidas midagi saadaval on.

Materjale on mul kõigist, kes L-E Rallili lõpuni jõudsid 3-10 klippi (olenevalt kui ees keegi startis). Samamoodi on mul alles ka lõigud kõikidelt selle hooaja rallidelt. Peale igat rallit ma ei jõuaks kõigile iga kord lühikesi klippe kokku panna. Aga mul on juba ettetellimused osade sõitjatega, et ma teen hooaja lõpus juba pikema video, ehk siis hooaja kokkuvõtte. Kui on veel soovijaid, siis endke teada (e-mailile). Muidugi sellega kiiret ei ole ja sama teema tõstatan ka hooaja lõpus, aga oleks hea teada juba praegu.

Ja ei väsi kordamast, kui kellelgi on raja äärest head materjali MiniDV'le salvestatud, või ka plaan seda veel selle aasta rallidel teha, siis võtke kindlasti ühendust. Mida rohkem erinevat materjali videokokkuvõttes, seda huvitavam!

EEro
eeroj@hot.ee
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1134
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:35 am
Location: Tallinn- Ida Virumaa

Post by schalke »

Kuhu see video siis üles läheb?
eeroj
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 28
Joined: Fri Dec 05, 2003 8:11 pm

Lõuna-Eesti Ralli pikk videoülevaade

Post by eeroj »

Kahjuks ei õnnestunud varem faili üles laadida. Aga nüüd siis on see FTP Toru jälle saadaval. Faili (TÄPNE) nimi on: Lõuna-Eesti Ralli 2006 (620MB) try4
Kahjuks ei ole seekord video eriti sobilik DVD mängijasse, kuna Pohl-Kütt pardakaameramaterjalidel on seal heli väga vaikne või ainult ühes kanalis. Arvutis on vaid üks helikanal kadunud, aga muidu ok.

Veel üks lihtne moodus kuidas seda faili alla laadida:
Mine lehele http://klaabu.pri.ee/ftp/ ja otsingusse vastav märksõna "lõuna". Peaksid ette päris mitu Lõuna-Eesti Ralliga seonduvat faili. Sealt on vaja leida õige fail. See peaks kohe olema lingina ja klikates sellele, saad hakata seda alla laadima ja polekski mingit FTP programmi vaja kasutada. Aga eks kui Toru umbes (kasutajate limiit täis) on, siis kindlasti ei saa nii ega naamoodi. Selleks soovitan seda proovida hommikuti, kuskil kuni 11'ni Siis peaks sinna ligi pääsema küll.
jagr
Rallivõlur
Rallivõlur
Posts: 236
Joined: Mon Feb 10, 2003 6:45 pm

Post by jagr »

Vaadatud ja suured tänud tegijatele. Pardakaamerast sai aimu kui rasked on tegelikult sõita Võru ümbruse teed.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Posts: 5671
Joined: Wed Jan 15, 2003 11:54 am
Location: seal kus ralli
Contact:

Post by Jaanus »

Kahjuks polnud varem mahti seda tõmmata, aga täna leidus selline vaba hetk.
Suured tänud Eero! Võimalik, et tegu on parima videoga, mida olen seni näinud Eesti rallidelt ja väga vahva, et on inimesi kes viitsivad materjali kokku ajada ja selle kokku sobitamisega vaeva näha.
eeroj
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 28
Joined: Fri Dec 05, 2003 8:11 pm

Post by eeroj »

No ma ei saa kohe mitte samamoodi tänamata jätta. See pole küll eestlase loomuses, kedagi kiita, aga vahel natuke tagasisidet ikka tuleb. Aitäh kõigile neile, kes seda teinud ja võibolla teevad seda tulevikus ja aitäh ka kõigile neile, kes on lubanud lahkesti oma videomaterjale kasutada.

Ja kes pole samamoodi veel mahti saanud, siis ennast kiitmast ma ei väsi, et see video on tõesti mul siiani parim. Nii et see väike vaev fail Torust kätte saada, tasub ennast ära, kel vähegi asja vastu huvi on. Kaua seda enam Torus ei hoita ja pealegi varsti Paide Ralli video peale tulemas ;)
Timmu
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 152
Joined: Wed Jan 21, 2004 11:06 am
Contact:

Post by Timmu »

Väga viis.
Ootab siis Paidet kah?
Post Reply