Videod Lõuna-Eesti rallilt 2003

lisa oma pildid või imetle teiste loomingut!
Välk
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 91
Joined: Sun Nov 16, 2003 2:23 pm
Location: võru
Contact:

Videod Lõuna-Eesti rallilt 2003

Post by Välk »

Panin ülesse oma esimesed rally videod. Seekord siis Lõuna-Eesti ralli. Kaadrid on võetud kurgjärve kiiruskatselt,kurikuulsast nogo hüppest umbes 500m edasi mäkke,kus peale mäge tuleb ootamatu kurv paremale.siin on nii mõnegi ekipaazi teekond lõppenud. paari aasta eest oli tee remondis ja kurvi nurk on eurokatega lamedamaks tehtud. aga sellegi poolest eksisid lätlased Neiksans/Valle lada samaral ja tulemuseks katkestamine.
veel saab tõmmata video kus on sama kohta läbimas Gryazin, Raidam, Viita ja Murakas.

failid on kokkupakitud zip failiks.

loodan et meeldivad ja ootan kommentaare.

http://www.zone.ee/ceesu/
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Posts: 5671
Joined: Wed Jan 15, 2003 11:54 am
Location: seal kus ralli
Contact:

Post by Jaanus »

Minu meelest on need väga head videod. Väga meeldiv, et keegi leiab aega oma tehtud videoid ka teistele näidata ja selline ettevõtmine on alati kiitust väärt.

Soovitan ka teistel need videod kõvakettale laadida, tuletavad kohe meelde ilusad suvised mälestused Eesti rallidelt :)
Välk
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 91
Joined: Sun Nov 16, 2003 2:23 pm
Location: võru
Contact:

Post by Välk »

tore et meeldib. varsti on mul plaanis ka soome mm etappist paar lõiku teha. materjali on tegelikult küllaga. näiteks killeri sss markko vs marcus kus marcus nappilt markkot võitis.
kui aega ja ettevõtmist jagub siis toon ka need varsti teieni.
Driver1
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 165
Joined: Wed Aug 27, 2003 2:06 pm
Location: Tallinn

Post by Driver1 »

Varsti peaks ma saama saaremarallilt enda ehk mu isa filmitud videod cd peale...kui midagi teada saan annan kindlasti teada.
Rando
Rallifoorum 24/7
Posts: 2112
Joined: Mon Aug 04, 2003 11:16 am
Location: Tartu
Contact:

Re: Videod Lõuna-Eesti rallilt 2003

Post by Rando »

Välk wrote:Panin ülesse oma esimesed rally videod. Seekord siis Lõuna-Eesti ralli. Kaadrid on võetud kurgjärve kiiruskatselt,kurikuulsast nogo hüppest umbes 500m edasi mäkke,kus peale mäge tuleb ootamatu kurv paremale.siin on nii mõnegi ekipaazi teekond lõppenud. paari aasta eest oli tee remondis ja kurvi nurk on eurokatega lamedamaks tehtud. aga sellegi poolest eksisid lätlased Neiksans/Valle lada samaral ja tulemuseks katkestamine.
veel saab tõmmata video kus on sama kohta läbimas Gryazin, Raidam, Viita ja Murakas.

failid on kokkupakitud zip failiks.

loodan et meeldivad ja ootan kommentaare.

http://www.zone.ee/ceesu/
Suurep2rane! Keep up the good work... :)
timo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 97
Joined: Mon Feb 17, 2003 5:30 pm

Post by timo »

see on väga hea et keegi teeb selliseid lõike rallidest, kui järgmisel aastal saaks endast igalt rallilt filme ostaks need kindlasti ära
Djb
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 353
Joined: Thu Nov 20, 2003 5:36 pm
Location: Pärnumaa

Post by Djb »

Äkki kellegil on veel kuskil mõni eesti ralli video üleval, oleks väga tänulik kui keegi mingi aadressi annaks. Endalgi arvutis päris suur hulk videosid, paraku pole serverit kuhu neid ülesse panna :cry:
:evil: B - group - too fast to race:evil:
Välk
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 91
Joined: Sun Nov 16, 2003 2:23 pm
Location: võru
Contact:

Post by Välk »

videosid on töesti raske kuhugi üles panna. päris suured on teised. näiteks zone.ee saab ainult 25mb panna. tulevikus kavatsen leida mingi suurema koha ja siis neid sinna toppima hakata.
Djb
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 353
Joined: Thu Nov 20, 2003 5:36 pm
Location: Pärnumaa

Post by Djb »

Mul on kokku umbes 700 mega ralliga seonduvaid videosid, paras plaat teha ja seda müüma hakata :P
:evil: B - group - too fast to race:evil:
Välk
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 91
Joined: Sun Nov 16, 2003 2:23 pm
Location: võru
Contact:

Post by Välk »

aga kui palju ajaliselt.
Djb
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 353
Joined: Thu Nov 20, 2003 5:36 pm
Location: Pärnumaa

Post by Djb »

Krt ei oska praegult öelda pole kõikki kokku pand veel, aga päris palju peaks seda olema
:evil: B - group - too fast to race:evil:
VWman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 238
Joined: Sat Feb 22, 2003 1:02 am

Re: Videod Lõuna-Eesti rallilt 2003

Post by VWman »

Pole nagu häda..kui fakti vead välja arvata .. Neiksans'i kõrval ei istu Valle, vaid Edgars Utans
Välk
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 91
Joined: Sun Nov 16, 2003 2:23 pm
Location: võru
Contact:

Post by Välk »

Lõuna-Eesti rallil istus küll neiksansi kõrval valle. võibolla praeguseks on uus kaardilugeja.
VWman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 238
Joined: Sat Feb 22, 2003 1:02 am

Post by VWman »

Välk wrote:Lõuna-Eesti rallil istus küll neiksansi kõrval valle. võibolla praeguseks on uus kaardilugeja.
oled kindel .. ma tahaks praegu sinuga kohe kihla vedada .. 10 000.- peale. Teeme ära ? Mina jään oma arvamuse juurde ja sina oma ?
Välk
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 91
Joined: Sun Nov 16, 2003 2:23 pm
Location: võru
Contact:

Post by Välk »

vaatasin ralli kodukalt järele ja sul tõesti õigus. videot kokku monteerides läksin ka L-E ralli kodukale ja nägin seal küll valle nime. ei tea kuidas see sinna sattuda võis või oli tegu tõesti minu näpukaga (kujutasin ette).

sinu võit
VWman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 238
Joined: Sat Feb 22, 2003 1:02 am

Post by VWman »

Välk wrote:sinu võit
Ee, milla siis võime koos Vallega raha järgi tulla ? :D :D , meil oligi selline summa rahvaralli eelarvest just puudu :D
Välk
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 91
Joined: Sun Nov 16, 2003 2:23 pm
Location: võru
Contact:

Post by Välk »

timo wrote:see on väga hea et keegi teeb selliseid lõike rallidest, kui järgmisel aastal saaks endast igalt rallilt filme ostaks need kindlasti ära
timo andis mulle hea mõtte hakata igalt rallilt videosid tegema ja paneks videod plaadi peale. tahaks teada et kas sellisest asjast oleks veel huvitatuid inimesi?
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

Mul pole selle vastu küll mitte midagi. Huvitav idee :)
gaas on endiselt laiffi
Svaan
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 307
Joined: Mon Oct 20, 2003 10:48 am
Location: Tallinn

Post by Svaan »

Mul on ka olemas üks tunnijagu videomaterjali Paide ja Saaremaa rallilt.. aga neid netti üles panna ei oska. kui keegi seda asja jagab, võib seda teha kuid kaadrid pole just proffesionaali filmitud aga kui kellelgi huvi on, siis andku teada
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Post by Frank »

hot.ee's ja zone.ee's peaks olema korralikult ära seletatud kuidas seda üles saak, aga oleneb ka sellest kas see on digitaalne või mitte. Kui mitte siis minu teada on kõige pealt tööd selle arvutisse saamisega.
"Come on, you can see more than that"
Post Reply