Vasalemma kross

rallikrossiga seonduvast

Moderaatorid: Sparco, Jaanus

Vasta
hunt
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 206
Liitunud: 09 Apr 2003, 19:49

Vasalemma kross

Postitus Postitas hunt »

niisis,22.05.2004 peetakse järjekorde võistlus vasalemmas. eelregistreerimine lõpeb sel nejapäeval ja praegu on väga vägeregistreerinud.ajakava järgi kell 15.45 - demostratsioonesinemine,
kellegil aimu mis seal toimub?..aga küsimus veel et 09.45 - võistlejate, autode ja sponsorite tuvustus..mis seal nagu vötavad võistlejad ritta ja loetakse sponsoreid ette ja räägitakse auto ajaloost?...muidugi kokku selleks 15 minni aga nu oskarikaalal peeti 30 min.köne..vb antakse siis min.aeg ette.. :D
Unine
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 199
Liitunud: 08 Mär 2004, 14:12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Unine »

oskab keegi öelda kus see rada täpselt asub?(kui võimalik siis kaardil)
hunt
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 206
Liitunud: 09 Apr 2003, 19:49

Postitus Postitas hunt »

minuarust oli et läbi vasalemma ja kuskil raudtee ääres,ehk mööda maandteed koguaeg,seal suuur karjäär ja möll,nii et leiab üles küll
Unine
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 199
Liitunud: 08 Mär 2004, 14:12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Unine »

Rada oli seal päris korralik ja publikule suht hästi jälgitav, ühelt järsemalt languselt said enamik autosi ka väikse õhulennu ja kohati ka karterikaitse kolksatuse. Üldiselt mulle meeldis :)
X-Dream
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 27
Liitunud: 12 Veebr 2004, 00:00
Asukoht: Seal kus hetkel olen

Postitus Postitas X-Dream »

Vägagi põnev sõit oli, näha oli palju vette lendamisi.Viimasena ujumas käinud tegelane (nime ei mäleta) pani päris kõvasti 3korda ülekatuse ja siis ratastel vette.
Tuleb hakata tihemini sellistel võistlustel käima, actionit jätkub
Unine
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 199
Liitunud: 08 Mär 2004, 14:12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Unine »

Ma olin võistluse keskel kohal (~2 eelsõidu) ja ei näind kahjuks vette lendamisi aga kas see koht oli see kus oli mahapööre kruusale ja mäest alla?
X-Dream
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 27
Liitunud: 12 Veebr 2004, 00:00
Asukoht: Seal kus hetkel olen

Postitus Postitas X-Dream »

Seal kus kruusalt asfaldile läks seal oli kõige koledam...3korda üle katuse ja vette.
Teine oli stardisirge lõpus parema pöörde keskel noor kutt sõitis üle valli ja maandus ka vette
Unine
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 199
Liitunud: 08 Mär 2004, 14:12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Unine »

See päris ohtlik tegelt kui siis autost välja ka ei saa ja katuse peal, need "järved" seal polnud mingid 20cm sügavused. Crash`i kohapealt nägin aind seda kui see kollane 05/07 stardisirge lõpus välja tiriti :P
Tan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 626
Liitunud: 24 Mär 2003, 22:32
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Tan »

Pühapäeval siis Vasalemmas NEZi etapp, see peaks küll sellel aastal kõige kõvem krossiüritus olema mis eestis peetakse. Niiet pühapäeval kell 13.00 Vasalemmas võistlussõitude algus.
Zigz
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 666
Liitunud: 09 Veebr 2003, 18:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Zigz »

Kindlasti olen kohal, seekord peaks siis nägema nii somme kui lätlaseid võib-olla eksib ka mõni leedukas siia ära. Juttude järgi ka 6 div 1 autot pidi startima.
Tan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 626
Liitunud: 24 Mär 2003, 22:32
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Tan »

Zigz kirjutas:Kindlasti olen kohal, seekord peaks siis nägema nii somme kui lätlaseid võib-olla eksib ka mõni leedukas siia ära. Juttude järgi ka 6 div 1 autot pidi startima.
Aga kust sa neid jutte kuulsid?
On see ikka tõsi ve?
KAIKUL
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1031
Liitunud: 31 Mär 2003, 08:32
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas KAIKUL »

Huvitav, mis korras rada on, seal on väiksemagi vihma korral stardisirge vee-all olnud.
Zigz
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 666
Liitunud: 09 Veebr 2003, 18:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Zigz »

Lätlased ju kindlalt kohal ja Kutsari sõnade kohaselt pidi soomest kindlalt 2 type-r tulema ja vb. mõned veel.
Tan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 626
Liitunud: 24 Mär 2003, 22:32
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Tan »

KAIKUL kirjutas:Huvitav, mis korras rada on, seal on väiksemagi vihma korral stardisirge vee-all olnud.
Täna kui seal käisin siis polnud rajal väga vigagi. Strdisirge polnud küll vee all, kuigi jah kärjäärid ikka väga kõrge veetasemega, natuke veel ja ujutabki üle ääre :shock:
Zigz
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 666
Liitunud: 09 Veebr 2003, 18:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Zigz »

14 lätlast, 9 leedukat ja mõned sommid on stardiraha ära maksnud pluss eestlased. Nii, et oodata on väga põnevat krossi ;)
Lauri
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 48
Liitunud: 12 Mai 2003, 04:10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri »

sai vaatamas käidud. tulin poole pealt ära. täielik pettumus.
eriti ajas närvi kommentaator. sõitudest pold juttugi. võistlejate nimed suutis kuidagi teiste abiga ette veerida.
ka masinaid oli küllaltki vähe, pealtvaatajaid veel vähem.
ühesõnaga stagnaajal oli ikka parem.
Tan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 626
Liitunud: 24 Mär 2003, 22:32
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Tan »

Pealtvaatajaid küll vähe polnud. Viimaste aastate rekord kindlasti!
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Aga ikka suudetakse teha võistlust nii, et vahepeal on ligi tunnised pausid. See oleks ok, kui samal ajal toimuks midagi pealtvaatajate lõbustamiseks. Kommentaator oli muidugi uus tase:)

Aga sõidud olid toredad, eriti hea oli see vertsumootoriga Puma... Puhtalt see auto tasus kohalemineku ära.
Kasuta ikka turvavööd ka!
eq
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 78
Liitunud: 14 Mär 2004, 00:47

Postitus Postitas eq »

See kommentaator leiti küll kuskilt kohalikust pubist vist...ta ei teadnudki vist, mida ta tegema peab. Suur miinus, ei olnud mingit infot sõitjate kohta sõidu ajal. Aga see Puma oli küll tase masin. Ja need sapakad, eriti see, kes ühe tühja kummiga ja teise võbiseva rattaga ikka konkurentsis püsis, olid veel omaette pilt. Hiljem veel üks sapakas otseses mõttes lükkas teise rajalt minema :lol:. Oli mida vaadata, oli ka, mille kohta etteheiteid teha.
VWman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 238
Liitunud: 22 Veebr 2003, 01:02

Postitus Postitas VWman »

Carlos kirjutas:Aga sõidud olid toredad, eriti hea oli see vertsumootoriga Puma... Puhtalt see auto tasus kohalemineku ära.
Ja jahh.. ainut et vertsust eritsab teda veel vaba kõri :)
Aga siuke pisike tore plastikust putukas oli see küll.

Nohh, ma ei tea, minu jaoks oli kuidagi seda põnevust ikkagi vähe, ei olnud nagu võrtseid autosid?Ootused olid igatahes suuremad .

Komentaatorist ma ei räägi parem :evil: , hea vähemalt et väliskülalised ei saanud aru mis ta rääkis.
Vasta