Kogula

rallikrossiga seonduvast

Moderaatorid: Sparco, Jaanus

Vasta
VFTS
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 123
Liitunud: 22 Veebr 2003, 18:36
Asukoht: tallinn

Kogula

Postitus Postitas VFTS »

Mis on kogularallikrossi tulemused????
Pilt
Zigz
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 666
Liitunud: 09 Veebr 2003, 18:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Zigz »

Kahjuks ei saanud kohale minna :( aga nii palju kui sõbra käest kuulsin oli ERK klassi võitnud Arendi teine oli Ahu ja kolmas Lüüding. M.Karuse oli päris pikalt juhtinud aga kahjuks oli katkestanud käigukasti rikke tõttu. Noortest võitis Mölder enne Vadit ja Tootsi. Järgmisel etapil vasalemmas pidi rallikrossi radadele naasema ka Pohl :)
alex

Postitus Postitas alex »

Noor Mölder katkestas finaalis..... mootor ütles üles.
VFTS
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 123
Liitunud: 22 Veebr 2003, 18:36
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas VFTS »

aga kõike tulemsui poile kellegil ve???
Pilt
hunt
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 206
Liitunud: 09 Apr 2003, 19:49

Postitus Postitas hunt »

Tan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 626
Liitunud: 24 Mär 2003, 22:32
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Tan »

Nii, Kogulas siis laupäeval 20.septembril rallikrossi EMV viimane etapp, huvitav kas sõitjaid samapalju tulemas kui viimati Vasalemmas oli??
alex

Postitus Postitas alex »

Kahjuks on ju kogu killavoori Saaremaale transportimine nii kallis, et vaevalt kõik kohale tulevad.
Tan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 626
Liitunud: 24 Mär 2003, 22:32
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Tan »

Huvitav kes sõidab Kogulas kollase Ahude puskaga, kas kumbki Ahu ise või siis äkki Soe, asi selles et sõber praegu Virtsus praamijärjekorras ja see auto pidi ka olema, aga stardinimekirjas küll kirjas pole :?: :?:
alex

Postitus Postitas alex »

Ilmselt Kuusk, kes ka varem selle masinaga sprinte sõitnud.
alex

Postitus Postitas alex »

Nii, kross läbi, jõudsin ise küll alles finaalideks kohale, aga midagi erku ei juhtunud. Autosid ja ka pealtvaatajaid oli suht vähe.
Tan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 626
Liitunud: 24 Mär 2003, 22:32
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Tan »

Ei hakkanud uut teemat, tegema kuna rallikross pole siin foorumikasutajate seas eriti populaarne :( , aga küsiks ikkagi, eile toimus Elvas Balti meistrivõistluste etapp autokrossis, kas keegi käis ka kohapeal vaatamas, mis toimus jne??!!
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Tan kirjutas:Ei hakkanud uut teemat, tegema kuna rallikross pole siin foorumikasutajate seas eriti populaarne :( , aga küsiks ikkagi, eile toimus Elvas Balti meistrivõistluste etapp autokrossis, kas keegi käis ka kohapeal vaatamas, mis toimus jne??!!
Arvan et rallikross oleks populaarne kui siin ka mõned aktiivsed sõitjad käiks ja oma tegemistest räägiksid. Kuna rallikrossist infot internetis just palju pole siis ka keegi sellest eriti midagi ei tea...
gaas on endiselt laiffi
Muhkel
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 1
Liitunud: 30 Sept 2003, 08:18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Muhkel »

:lol: Aktiivsed sõitjad tõmbavad hinge, et alustada autode restaureerimisega ning valmistuda järgmiseks hooajaks. See oli puhas isiklik arvamus ning see millega ise tegelen. :wink:
vaade
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 20
Liitunud: 03 Mai 2003, 20:45

Postitus Postitas vaade »

Erki kirjutas:Arvan et rallikross oleks populaarne kui siin ka mõned aktiivsed sõitjad käiks ja oma tegemistest räägiksid. Kuna rallikrossist infot internetis just palju pole siis ka keegi sellest eriti midagi ei tea...
Miks sa arvad et aktiivsed sõitjad foorumile rohkem hinge sisse puhuksid kui fännid?
Mina arvan et see siin on ainult sportrallit kajastav lehekülg (ühtegi muuteemalist artiklit pole ma näinud) ja seega ei kola siin eriti rallikrossihuvilisi.
Annie
---
---
Postitusi: 339
Liitunud: 20 Jaan 2003, 16:10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Annie »

vaade kirjutas:
Erki kirjutas:Arvan et rallikross oleks populaarne kui siin ka mõned aktiivsed sõitjad käiks ja oma tegemistest räägiksid. Kuna rallikrossist infot internetis just palju pole siis ka keegi sellest eriti midagi ei tea...
Miks sa arvad et aktiivsed sõitjad foorumile rohkem hinge sisse puhuksid kui fännid?
Mina arvan et see siin on ainult sportrallit kajastav lehekülg (ühtegi muuteemalist artiklit pole ma näinud) ja seega ei kola siin eriti rallikrossihuvilisi.
Ütlen siin ka paar sõna siis sekka. Esilehel on tõepoolest ainult autorallit ja rallisprinti kajastavad lood ja artiklid, kuna see tegijatele endile kõige südamelähedasem ala ning selle vastu ka huvi kõige suurem. Isegi kui väga tahaks, ei jõuaks ikka kahekesi kõike auto- ja motospordiga seonduvat kajastada...proovime pigem ühele asjale keskenduda ning seda võimalikult hästi teha. AGA see ei tähenda, et foorumis ei oleks teretulnud kõikide teiste alade fännide ja osalejate kommentaarid, arvamused, mõtted ja tunded. Oleme teemaderingi võimalikult suure teinud, et kõik saaks midagi ome lemmikalast arvata. Ei loe kedagi eelisseisusesse ega arva, et teiste alade huvilised siin vähem teretulnud oleks. Siit ka kohe minu enda ettepanek...kui keegi tunneb, et sooviks foorumis mõne konkreetse teema moderaator olla ja seal all ka natuke suhtlust elavdada, siis andke mulle teada. Igasugune abi on teretulnud. AITÄH!

Annie
vaade
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 20
Liitunud: 03 Mai 2003, 20:45

Postitus Postitas vaade »

Annie kirjutas:...AGA see ei tähenda, et foorumis ei oleks teretulnud kõikide teiste alade fännide ja osalejate kommentaarid, arvamused, mõtted ja tunded. Oleme teemaderingi võimalikult suure teinud, et kõik saaks midagi ome lemmikalast arvata. Ei loe kedagi eelisseisusesse ega arva, et teiste alade huvilised siin vähem teretulnud oleks... Siit ka kohe minu enda ettepanek...kui keegi tunneb, et sooviks foorumis mõne konkreetse teema moderaator olla ja seal all ka natuke suhtlust elavdada, siis andke mulle teada. Igasugune abi on teretulnud. AITÄH!

Annie
Muidugi on foorumis teema olemas ja kõik on teretulnud ja kõik on hästi ja ma ei heida midagi ette.
Arvan siiski et sellest ei piisa et moderaator peale panna - kui ikka "forumiste" pole, siis pole ka moderaatoril seal üksi midagi teha. Ja rallikrossi huvilisi ja teemadiskussioone ei tule enne kui pole huvitavaid fänne ligimeelitavaid artikleid.
Võibolla leiate omale kampa ka krossifänni kes hakkaks kirjutama, aga nagu ütlesin - see ei pea olema teie eesmärk, sest seejärel tuleb kohe järgmine tegelane, kes leiab et tema ala ei käsitleta piisavalt.
Vasta