Rallikross 2016

rallikrossiga seonduvast

Moderators: Jaanus, Sparco

Post Reply
raig0
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1091
Joined: Mon May 19, 2003 11:41 am
Location: Võrumaa

Re: Rallikross 2016

Post by raig0 »

http://sport.err.ee/v/autosport/b07ffda ... gev-soitja

Liguril muideks purunes Q2-s mootor. Toodi õhtul kiirelt Elvast uus.
Aga no igasuguste külameeste supercaridel ikka jõudu pole võrreldes nö. tehasetiimidega.
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: Rallikross 2016

Post by calderon »

EKS viib järgmine aasta neli audit rajale. Ühes ta ise ja ju tobi teises aga huvtav kes kahes masinas on, mõni praegune wrc mees äkki
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1965
Joined: Sat May 01, 2010 5:59 pm

Re: Rallikross 2016

Post by muhk »

calderon wrote:EKS viib järgmine aasta neli audit rajale. Ühes ta ise ja ju tobi teises aga huvtav kes kahes masinas on, mõni praegune wrc mees äkki
kui mõtled seda fotot, siis see tundub selline puhas muinasjutuvärk olema. what if, dreaming, imagine... Imagine there were 4 Audi S1 EKS RX quattro seats going for 2017 - who would you fill them with?

Image
ccve
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 164
Joined: Mon Mar 15, 2010 6:14 pm

Re: Rallikross 2016

Post by ccve »

Kopeeritud Facebookist -
Ricardo Bortkevitš - EALi ja Rallikrossi Arenduse MTÜga käime kohtus. I astme kohus lükkas meie hagi tagasi kuna EAL ja Rallikrossi Arenduse esitasid mõningaid valeandmeid, kaebasime otsuse edasi II astme kohtusse.

Siiras rõõm, et asi ei jäänud nii nagu on ja mindi kohtusse. Loodan 100% Ricardo võidule.
rally11
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1106
Joined: Sun Feb 13, 2011 9:17 am
Location: kuressaare

Re: Rallikross 2016

Post by rally11 »

ccve wrote:Kopeeritud Facebookist -
Ricardo Bortkevitš - EALi ja Rallikrossi Arenduse MTÜga käime kohtus. I astme kohus lükkas meie hagi tagasi kuna EAL ja Rallikrossi Arenduse esitasid mõningaid valeandmeid, kaebasime otsuse edasi II astme kohtusse.

Siiras rõõm, et asi ei jäänud nii nagu on ja mindi kohtusse. Loodan 100% Ricardo võidule.
Mis see põhjus oli?
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 727
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:58 pm
Location: Harjumaa

Re: Rallikross 2016

Post by Epik »

Ilmselt on see seotud Õuna ja Ricardo vahelise intsidendiga 5. etapil mida meil siin käsitleti kui "tapmiskatset".
rallikas54
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 397
Joined: Sat May 30, 2009 10:52 am

Re: Rallikross 2016

Post by rallikas54 »

ccve wrote:Kopeeritud Facebookist -
Ricardo Bortkevitš - EALi ja Rallikrossi Arenduse MTÜga käime kohtus. I astme kohus lükkas meie hagi tagasi kuna EAL ja Rallikrossi Arenduse esitasid mõningaid valeandmeid, kaebasime otsuse edasi II astme kohtusse.

Siiras rõõm, et asi ei jäänud nii nagu on ja mindi kohtusse. Loodan 100% Ricardo võidule.
Mis eeldustel peaks Bortkevitš võitma? Mis aspektid tema võidu kasuks räägivad?
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: Rallikross 2016

Post by -huviline2- »

Kõlama on jäänud/ jäi Bortkevitši autot tabanud tehniline rike. Samuti huvitab mind, kuidas tõlgendati seda "tapmiskatset". Sellist rasket kriminaalkuritegu uurib riik oma institutsioonidega ja süüdi/ süütuks mõistva otsuse teeb kohus, mitte väike korraldaja/alaliit. Ma lausa pakun, et viimased peaksid sellisel juhul karistada saama, kuna ei teavitanud juhtumist politseid.

Millelegi muule ei oskaks nagu toetuda.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1965
Joined: Sat May 01, 2010 5:59 pm

Re: Rallikross 2016

Post by muhk »

-huviline2- wrote:Kõlama on jäänud/ jäi Bortkevitši autot tabanud tehniline rike. Samuti huvitab mind, kuidas tõlgendati seda "tapmiskatset". Sellist rasket kriminaalkuritegu uurib riik oma institutsioonidega ja süüdi/ süütuks mõistva otsuse teeb kohus, mitte väike korraldaja/alaliit. Ma lausa pakun, et viimased peaksid sellisel juhul karistada saama, kuna ei teavitanud juhtumist politseid.

Millelegi muule ei oskaks nagu toetuda.
lollus kuubis. jätke ikka sport spordimeeste ajada. (saan foorumist kindlasti sõimu osaliseks)
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: Rallikross 2016

Post by -huviline2- »

Ideaalmaailmas ju nii oleks, kahjuks on kohtus lahendatatavad erimeelsused juba meilgi igapäevane nähtus (nagu juba USA :D ). Eks teeks meele kurvaks küll, kui 1. koha võimalus võetakse, määratakse mõned tuhanded eurod trahvi, võistluskeeld ning kõige tipuks süüdistatakse veel tapmiskatses. Kannatanuks /"kannatanuks" on osapool, kellel tihtipeale teiste konkurentidega konflikte on...
rallikas54
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 397
Joined: Sat May 30, 2009 10:52 am

Re: Rallikross 2016

Post by rallikas54 »

-huviline2- wrote:Kõlama on jäänud/ jäi Bortkevitši autot tabanud tehniline rike. Samuti huvitab mind, kuidas tõlgendati seda "tapmiskatset". Sellist rasket kriminaalkuritegu uurib riik oma institutsioonidega ja süüdi/ süütuks mõistva otsuse teeb kohus, mitte väike korraldaja/alaliit. Ma lausa pakun, et viimased peaksid sellisel juhul karistada saama, kuna ei teavitanud juhtumist politseid.

Millelegi muule ei oskaks nagu toetuda.
,,tapmiskatse'' kohta saab lugeda ainult Bortkevitši fännilehelt, mis pole kõige objektiivsem koht, kust rallikrossi ja selle alaliiduga seonduvalt infot saada. Seega, kust pärineb ametlik versioon? Rääkida teemal, et a la keegi ütles on lapsik ja õigele spordifännile kohatu.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: Rallikross 2016

Post by -huviline2- »

Oodakem nyyd natukene. Ma ju kysisingi, mis keiss sellega on, sest ei olnud "keegi mainis", vaid nagu Te ise ytlesite, yks osapooltest on selle avalikult valja oelnud oma avalikul lehel. Ka ytleja nimi mainiti samas ara. Kuidas nad seda kommenteerivad, kinnitavad voi lykkavad ymber, ma ei tea. Koik fannid ei jtea ja ei peagi teadma siseinfot ning mumeelest on avalikustatud info pohjal kirjutatud erapooletu arvamus/ arutelu selleks moeldud keskkonnas taiesti normaalne.

Kui ma nyyd monele asjaosalisele varbale astusin, siis arusaadav, sorri.
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 727
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:58 pm
Location: Harjumaa

Re: Rallikross 2016

Post by Epik »

rallikas54 wrote:
-huviline2- wrote:Kõlama on jäänud/ jäi Bortkevitši autot tabanud tehniline rike. Samuti huvitab mind, kuidas tõlgendati seda "tapmiskatset". Sellist rasket kriminaalkuritegu uurib riik oma institutsioonidega ja süüdi/ süütuks mõistva otsuse teeb kohus, mitte väike korraldaja/alaliit. Ma lausa pakun, et viimased peaksid sellisel juhul karistada saama, kuna ei teavitanud juhtumist politseid.

Millelegi muule ei oskaks nagu toetuda.
,,tapmiskatse'' kohta saab lugeda ainult Bortkevitši fännilehelt, mis pole kõige objektiivsem koht, kust rallikrossi ja selle alaliiduga seonduvalt infot saada. Seega, kust pärineb ametlik versioon? Rääkida teemal, et a la keegi ütles on lapsik ja õigele spordifännile kohatu.
Arvestades kuidas alaliit käärib siis mida veel uskuda kui mitte sõitjaid ja meeskondi kellele mõnuga ära pannakse ? Ei pea siin silmas ainult Bortkevitšit.
ccve
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 164
Joined: Mon Mar 15, 2010 6:14 pm

Re: Rallikross 2016

Post by ccve »

rallikas54 wrote:
ccve wrote:Kopeeritud Facebookist -
Ricardo Bortkevitš - EALi ja Rallikrossi Arenduse MTÜga käime kohtus. I astme kohus lükkas meie hagi tagasi kuna EAL ja Rallikrossi Arenduse esitasid mõningaid valeandmeid, kaebasime otsuse edasi II astme kohtusse.

Siiras rõõm, et asi ei jäänud nii nagu on ja mindi kohtusse. Loodan 100% Ricardo võidule.
Mis eeldustel peaks Bortkevitš võitma? Mis aspektid tema võidu kasuks räägivad?
Enamus sinu postitusi on ikka täis huumor :D Miks sa seda minu käest küsid? Mina ei ole kohtunik, kaitsja või advokaat :D

See on minu nägemus ja arvamus olukorrast ning loodan, et õigem pool ehk must auto võidab.
markol
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 283
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:37 pm
Location: Tartu

Re: Rallikross 2016

Post by markol »

Siinkohal erapooletuna huvitaks ka, et kui nii kindlalt oled seisukohal õigema poole nimetamises siis mis oleks need sinu argumendid. Loodetavalt kohus teeb kindlaks kes ja mis, aga ennetavalt siin arvamust avaldades ja teiste küsimusi huumoriks nimetades... Pardakaamera video on ju intsidendist olemas, küll see materjal ka kohtuveskites uurimist leiab.
ccve
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 164
Joined: Mon Mar 15, 2010 6:14 pm

Re: Rallikross 2016

Post by ccve »

Argument on lihtne - silmad. Rallikrossi võistlusi pealtvaatajana jälgides ja hiljem otsusi vaadates teeb igaüks omad järeldused kas otsus oli õige või kellegi suhtes ülekohtune, kellegi suhtes pidevalt ülekohtune?

Millisest pardakaamerast käib jutt? Kas see kus Õun sõidab Audru etapil Ricardole tagant sisse? Jah, seda me oleme vist kõik näinud, kahjuks aga mingil teadmata põhjusel ei järgnenud selles situatsioonis patustajale karistust :)
Kui jutt käib sellet pardakaamera videost kus väidetavalt peale finishijoont sõidab Ricardo Õunale tagant sisse siis tõesti sry, seda videot ei ole ma näinud. Kus seda näha saaks?

Elu on sellesmõttes lihtne, et võistlusi vaatamas käies pahatihti igaüks valib omale võistleja kelle poolel on, kuidas situatsioone näeb jne. Mina olen kindlasti möödunud hooaja Õun vs Ricardo võistlusolukordades Ricardo poolel kuna mina näen, et seal on korduvalt eksinud Õun kuid teda ei ole karistatud.

Ja siinkohal ei pea foorumis arvamust avaldades kindlasti mitte kellegile mingeid argumente esitama hakkama, või veel enam kasutaja rallikas54 poolt hiljuti õpitud sõna "aspektid" - välja tooma hakkama, et võiks olla oma arvamus.
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: Rallikross 2016

Post by calderon »

ccve wrote: Kui jutt käib sellet pardakaamera videost kus väidetavalt peale finishijoont sõidab Ricardo Õunale tagant sisse siis tõesti sry, seda videot ei ole ma näinud. Kus seda näha saaks?
Seda videot pole kuskil avaldatud. Kindlasti on see olemas Szereny`l. Kokkuvõtetes on see välja lõigatud. Ehk peale kohtuotsust näeb seda. Publiku seas ei tundunud kaameraid väga olema. See audru etapp oli igatimoodi peesse kukkunud, loodame, et rohkem seal enne ühtegi etappi ei toimu kui rada tehakse. Hetkel tegemist suures osas põlluga.
ccve
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 164
Joined: Mon Mar 15, 2010 6:14 pm

Re: Rallikross 2016

Post by ccve »

calderon wrote:
ccve wrote: Kui jutt käib sellet pardakaamera videost kus väidetavalt peale finishijoont sõidab Ricardo Õunale tagant sisse siis tõesti sry, seda videot ei ole ma näinud. Kus seda näha saaks?
Seda videot pole kuskil avaldatud. Kindlasti on see olemas Szereny`l. Kokkuvõtetes on see välja lõigatud. Ehk peale kohtuotsust näeb seda. Publiku seas ei tundunud kaameraid väga olema. See audru etapp oli igatimoodi peesse kukkunud, loodame, et rohkem seal enne ühtegi etappi ei toimu kui rada tehakse. Hetkel tegemist suures osas põlluga.
Ma ei tea kui tõene see jutt on aga kusagilt jäi kõrvu, et kas mitte tuleval aastal ei hakata sinna ehitama rallikrossirada? Võibolla täiesti vale jutt.

Tuleval hooajal pidi Superkrossi sarjas ka ainult 1 ringraja etapp jääma (praeguse 3-4-5 etapi asemel vist). Mõned etapidi pidavat toimuma Biekerniki rallikrossirajal :)
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: Rallikross 2016

Post by calderon »

Ei ole kuulnud sellest midagi aga eks näis. Pigem võiks Piiroja tagasi tuua ja superkrossi ja rallikrossi ühte patta panna. Kui Bortkevitš kohtus võidab siis ehk tuleb uusi tuuli ERK komiteesse.
ccve
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 164
Joined: Mon Mar 15, 2010 6:14 pm

Re: Rallikross 2016

Post by ccve »

Piirojal on vist see asfalti puudumise probleem. Pigem võiks üks Rallikrossi etapp samuti Biekernikis toimuda :)
Post Reply