Rallikross 2016

rallikrossiga seonduvast

Moderators: Jaanus, Sparco

Post Reply
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: Rallikross 2016

Post by calderon »

ccve wrote:Piirojal on vist see asfalti puudumise probleem. Pigem võiks üks Rallikrossi etapp samuti Biekernikis toimuda :)
Asfaldit ja kruusa suhe on seal jah vastupidi aga seal oli ka üks teine n.ö. probleem
rallikas54
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 397
Joined: Sat May 30, 2009 10:52 am

Re: Rallikross 2016

Post by rallikas54 »

ccve wrote:Argument on lihtne - silmad. Rallikrossi võistlusi pealtvaatajana jälgides ja hiljem otsusi vaadates teeb igaüks omad järeldused kas otsus oli õige või kellegi suhtes ülekohtune, kellegi suhtes pidevalt ülekohtune?

Millisest pardakaamerast käib jutt? Kas see kus Õun sõidab Audru etapil Ricardole tagant sisse? Jah, seda me oleme vist kõik näinud, kahjuks aga mingil teadmata põhjusel ei järgnenud selles situatsioonis patustajale karistust :)
Kui jutt käib sellet pardakaamera videost kus väidetavalt peale finishijoont sõidab Ricardo Õunale tagant sisse siis tõesti sry, seda videot ei ole ma näinud. Kus seda näha saaks?

Elu on sellesmõttes lihtne, et võistlusi vaatamas käies pahatihti igaüks valib omale võistleja kelle poolel on, kuidas situatsioone näeb jne. Mina olen kindlasti möödunud hooaja Õun vs Ricardo võistlusolukordades Ricardo poolel kuna mina näen, et seal on korduvalt eksinud Õun kuid teda ei ole karistatud.

Ja siinkohal ei pea foorumis arvamust avaldades kindlasti mitte kellegile mingeid argumente esitama hakkama, või veel enam kasutaja rallikas54 poolt hiljuti õpitud sõna "aspektid" - välja tooma hakkama, et võiks olla oma arvamus.
Kui sa nii tulihingeline kaasaelaja oled, siis võiks ju olla argumendid, tänu millele Bortkevitš võitma peaks, või mis sinu supersilmad nägid, mis alusel tal lootust võita oleks? Kerge näide: Marklund kärutas Solbergile Kanadas tagant sisse, ilma faktiliste tõendideta oleks ta saanud 5 aastat võistluskeeldu, kuid tal oli võtta data, mis näitas pedaali vajutamist kuid pidurite mitte rakendumist. Ma ei saa tegelt üldse aru, mida see Bortkevitš kohtus taotleb? Oma meistritiitlit? Jah, Õun eksis, aga nii ei lahenda ükski ,,meister'' probleeme. Täiesti ebastabiilne sõitja, kes sellise intsitendi peale ei suuda emotsioone kontrollida ja lahendab olukorra (enda arust) otsasõiduga peale finišhit. Ja kuna see aasta veel Õuna ja Ricardo vahel selliseid kontakte oli, kus sinu arvates Õun põhjustaja? Kulbilohu 1.etapp? Sina, endise sõitjana, peaksid aru saama, et see oli pigem võistlussituatsioon, kui mitte öelda Ricardo tuim pealekeeramine, mitte Õuna viga. Ma ei kaitse kedagi, aga sellise inimese tulihingelisest pooldamisest ma ei saa aru.
Crapmaster
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 560
Joined: Wed Nov 11, 2009 10:41 pm
Location: Pärnumaa

Re: Rallikross 2016

Post by Crapmaster »

rallikas54 wrote:
ccve wrote:Argument on lihtne - silmad. Rallikrossi võistlusi pealtvaatajana jälgides ja hiljem otsusi vaadates teeb igaüks omad järeldused kas otsus oli õige või kellegi suhtes ülekohtune, kellegi suhtes pidevalt ülekohtune?

Millisest pardakaamerast käib jutt? Kas see kus Õun sõidab Audru etapil Ricardole tagant sisse? Jah, seda me oleme vist kõik näinud, kahjuks aga mingil teadmata põhjusel ei järgnenud selles situatsioonis patustajale karistust :)
Kui jutt käib sellet pardakaamera videost kus väidetavalt peale finishijoont sõidab Ricardo Õunale tagant sisse siis tõesti sry, seda videot ei ole ma näinud. Kus seda näha saaks?

Elu on sellesmõttes lihtne, et võistlusi vaatamas käies pahatihti igaüks valib omale võistleja kelle poolel on, kuidas situatsioone näeb jne. Mina olen kindlasti möödunud hooaja Õun vs Ricardo võistlusolukordades Ricardo poolel kuna mina näen, et seal on korduvalt eksinud Õun kuid teda ei ole karistatud.

Ja siinkohal ei pea foorumis arvamust avaldades kindlasti mitte kellegile mingeid argumente esitama hakkama, või veel enam kasutaja rallikas54 poolt hiljuti õpitud sõna "aspektid" - välja tooma hakkama, et võiks olla oma arvamus.
Kui sa nii tulihingeline kaasaelaja oled, siis võiks ju olla argumendid, tänu millele Bortkevitš võitma peaks, või mis sinu supersilmad nägid, mis alusel tal lootust võita oleks? Kerge näide: Marklund kärutas Solbergile Kanadas tagant sisse, ilma faktiliste tõendideta oleks ta saanud 5 aastat võistluskeeldu, kuid tal oli võtta data, mis näitas pedaali vajutamist kuid pidurite mitte rakendumist. Ma ei saa tegelt üldse aru, mida see Bortkevitš kohtus taotleb? Oma meistritiitlit? Jah, Õun eksis, aga nii ei lahenda ükski ,,meister'' probleeme. Täiesti ebastabiilne sõitja, kes sellise intsitendi peale ei suuda emotsioone kontrollida ja lahendab olukorra (enda arust) otsasõiduga peale finišhit. Ja kuna see aasta veel Õuna ja Ricardo vahel selliseid kontakte oli, kus sinu arvates Õun põhjustaja? Kulbilohu 1.etapp? Sina, endise sõitjana, peaksid aru saama, et see oli pigem võistlussituatsioon, kui mitte öelda Ricardo tuim pealekeeramine, mitte Õuna viga. Ma ei kaitse kedagi, aga sellise inimese tulihingelisest pooldamisest ma ei saa aru.

Tead sa, kas Bortkevitšil siis ei olnud datat näidata? Või millele tugineb lause, et Bortkevitš läks olukorda lahendama otsasõiduga?

Õun marssis Audrus peale finishit boksialal seisva kohtuniku juurde ja ütles, et see on musta lipu koht (olin ise kõrval). On rallikrossis veel mõni sõitja, kes läheb otse autost kohtuniku juurde ja ütleb, kuidas asjad olema peavad?

Kui asja vaadata niipidi, et on kaks osapoolt, Reinsalu tiim koos Andri Õunaga vs Ricardo Bortkevitš. Rallikrossi komitees on Reinsalu ja Õun esindatud. Otsused on komitee poolt vastu võetud. Erapooletud otsused? Komitee ei saa isegi sellega hakkama, et paneks otsused EALi lehele üles, et avalikkus lugeda saaks.

Puhtalt minu mõtted ja arvamus. Mingitesse utoopilistesse vaidlustesse laskuda ei kavatse.
rallikas54
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 397
Joined: Sat May 30, 2009 10:52 am

Re: Rallikross 2016

Post by rallikas54 »

Olukord oli tagant otsasõit temale esimesel ringil. Selles osas tal pole vaja datat näidata. Datat on vaja näidata et toestada enda pidurite kadumist, mis olevat pohjustanud Õunale otsasõitu. Kas te üritate Bortkevitši kaitsta sellise julma tagant otsasõidu eest sellega et Reinsalu Sport on komitees?
Crapmaster
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 560
Joined: Wed Nov 11, 2009 10:41 pm
Location: Pärnumaa

Re: Rallikross 2016

Post by Crapmaster »

rallikas54 wrote:Olukord oli tagant otsasõit temale esimesel ringil. Selles osas tal pole vaja datat näidata. Datat on vaja näidata et toestada enda pidurite kadumist, mis olevat pohjustanud Õunale otsasõitu. Kas te üritate Bortkevitši kaitsta sellise julma tagant otsasõidu eest sellega et Reinsalu Sport on komitees?

Kui kannatanu (Õun) on komitees, kus arutatakse süüdistatavale määratavat karistust (Bortkevitš), kas see tundub erapooletu ja täieõiguslik?
markol
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 283
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:37 pm
Location: Tartu

Re: Rallikross 2016

Post by markol »

Eks siin ongi hetkel fännide usus asi. Kas sõidudata esitamine komiteele on kohustuslik või mitte, seda ei tea. Igal juhul selle avalikustamine aitaks ka aru saada fännidel, mis rajal toimus. Kohtuvaidluses oleks see põhiline ainuke tõendusmaterjal, mis asja mustvalgelt selgeks teeks. Kui seda ei esitata siis peaks ka olema suht kindel, et paras häma käib. Ühe mehe sõna teise sõna vastu. Samas ei saa ma aru siin inimestest kes raiuvad kui kirvega, samas ei tea mitte midagi antud olukorrast. Mina ei taha uskuda seda, et tõendusmaterjali, mis näitab et Bortkevitš üritab olukorda ära hoida mitte seda tekitada, olemasolul ja selle esitamisel komiteele, talle seesugune karistus määrati.
rallikas54
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 397
Joined: Sat May 30, 2009 10:52 am

Re: Rallikross 2016

Post by rallikas54 »

markol wrote:Eks siin ongi hetkel fännide usus asi. Kas sõidudata esitamine komiteele on kohustuslik või mitte, seda ei tea. Igal juhul selle avalikustamine aitaks ka aru saada fännidel, mis rajal toimus. Kohtuvaidluses oleks see põhiline ainuke tõendusmaterjal, mis asja mustvalgelt selgeks teeks. Kui seda ei esitata siis peaks ka olema suht kindel, et paras häma käib. Ühe mehe sõna teise sõna vastu. Samas ei saa ma aru siin inimestest kes raiuvad kui kirvega, samas ei tea mitte midagi antud olukorrast. Mina ei taha uskuda seda, et tõendusmaterjali, mis näitab et Bortkevitš üritab olukorda ära hoida mitte seda tekitada, olemasolul ja selle esitamisel komiteele, talle seesugune karistus määrati.
Nõus sinuga, Crapmasterile veel: diskvalifitseerimisotsus tuli kohapeal, iga normaalne komitee liige on 100% sellise olukorra puhkl nõus DQ-ga
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: Rallikross 2016

Post by calderon »

Ei ole siin vist eriti mõtet seda teemat lahata. Las laheneb asi ja siis arutab edasi kes süüdi või mitte. Ise olin kohapeal, nägin mis toimus ja kuulsin piisavalt mis toimus peale intsidenti
ccve
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 164
Joined: Mon Mar 15, 2010 6:14 pm

Re: Rallikross 2016

Post by ccve »

rallikas54 wrote:
ccve wrote:Argument on lihtne - silmad. Rallikrossi võistlusi pealtvaatajana jälgides ja hiljem otsusi vaadates teeb igaüks omad järeldused kas otsus oli õige või kellegi suhtes ülekohtune, kellegi suhtes pidevalt ülekohtune?

Millisest pardakaamerast käib jutt? Kas see kus Õun sõidab Audru etapil Ricardole tagant sisse? Jah, seda me oleme vist kõik näinud, kahjuks aga mingil teadmata põhjusel ei järgnenud selles situatsioonis patustajale karistust :)
Kui jutt käib sellet pardakaamera videost kus väidetavalt peale finishijoont sõidab Ricardo Õunale tagant sisse siis tõesti sry, seda videot ei ole ma näinud. Kus seda näha saaks?

Elu on sellesmõttes lihtne, et võistlusi vaatamas käies pahatihti igaüks valib omale võistleja kelle poolel on, kuidas situatsioone näeb jne. Mina olen kindlasti möödunud hooaja Õun vs Ricardo võistlusolukordades Ricardo poolel kuna mina näen, et seal on korduvalt eksinud Õun kuid teda ei ole karistatud.

Ja siinkohal ei pea foorumis arvamust avaldades kindlasti mitte kellegile mingeid argumente esitama hakkama, või veel enam kasutaja rallikas54 poolt hiljuti õpitud sõna "aspektid" - välja tooma hakkama, et võiks olla oma arvamus.
Kui sa nii tulihingeline kaasaelaja oled, siis võiks ju olla argumendid, tänu millele Bortkevitš võitma peaks, või mis sinu supersilmad nägid, mis alusel tal lootust võita oleks? Kerge näide: Marklund kärutas Solbergile Kanadas tagant sisse, ilma faktiliste tõendideta oleks ta saanud 5 aastat võistluskeeldu, kuid tal oli võtta data, mis näitas pedaali vajutamist kuid pidurite mitte rakendumist. Ma ei saa tegelt üldse aru, mida see Bortkevitš kohtus taotleb? Oma meistritiitlit? Jah, Õun eksis, aga nii ei lahenda ükski ,,meister'' probleeme. Täiesti ebastabiilne sõitja, kes sellise intsitendi peale ei suuda emotsioone kontrollida ja lahendab olukorra (enda arust) otsasõiduga peale finišhit. Ja kuna see aasta veel Õuna ja Ricardo vahel selliseid kontakte oli, kus sinu arvates Õun põhjustaja? Kulbilohu 1.etapp? Sina, endise sõitjana, peaksid aru saama, et see oli pigem võistlussituatsioon, kui mitte öelda Ricardo tuim pealekeeramine, mitte Õuna viga. Ma ei kaitse kedagi, aga sellise inimese tulihingelisest pooldamisest ma ei saa aru.
Kas Audrus Õuna sissesõit Ricardole oli ka võistlussituatsioon? :D
Vist küll, kuna karistust ju ei järgnenud. Mina olen selle pooldaja, et igasugused hoiatused tuleks üldse ära kaotada. Vaid reaalselt tuleks karistada kui on valesti tehtud. DQ, trahvisekundid, 2x jokker jne. See "hoiatuste" andmine on täielik lollus. Rallikas54 kui endine Rallikrossi sõitja võiks ka veidi laiemalt vaadata ning mõelda miks Supercar klass on nii välja surnud nagu ta on? Miks läks Bundsen, miks Tikkerbär.
Ja õli tulle valades olen mina üks nendest sadadest pealtvaatajatest kes plaksutab kui Õun katkestab, sest peale neid mitut hooaega ebavõrdseid karistamisi Õun vs keegi teine võistleja, lihtsalt puudub igasugune lugupidamine.
Ma olen korduvalt mõelnud sellele, et kui hooaja viimasel etapil, viimases kurvis kaks sõitjat võistlevad meistritiitli peale ning tagumine sõitja sõidab esimesele tagant sisse ning lükkab kurvist välja. Saab tänu sellele meistritiitli ning sellises olukorras ju antakse ainult hoiatus (kui eelnevat karistust ei ole all). Ei tundu just väga aus lahendus? Seepärast pooldangi karmimaid karistusi otsasõitude eest.
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: Rallikross 2016

Post by calderon »

Bortkevitš´il masin müügis, tundub, et järgmine hooaeg jälle üks supercar vähem. Veski bmw ka müügis
Crapmaster
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 560
Joined: Wed Nov 11, 2009 10:41 pm
Location: Pärnumaa

Re: Rallikross 2016

Post by Crapmaster »

calderon wrote:Bortkevitš´il masin müügis, tundub, et järgmine hooaeg jälle üks supercar vähem. Veski bmw ka müügis
Samamoodi on ka Obergi auto müügis.
raig0
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1091
Joined: Mon May 19, 2003 11:41 am
Location: Võrumaa

Re: Rallikross 2016

Post by raig0 »

Huvitav nähtus on ka see, et eestis sõites lopedab see Õun rada mööda ja sõidab pidevalt kellegile sisse. Riias rallikrossi MM-il loperdas ta samamoodi rajal, aga nii kõva mees polnud, et ühtegi kontakti oleks tekkinud. Mis viga, oma meest polnud kohtunike hulgas?
ccve
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 164
Joined: Mon Mar 15, 2010 6:14 pm

Re: Rallikross 2016

Post by ccve »

raig0 wrote:Huvitav nähtus on ka see, et eestis sõites lopedab see Õun rada mööda ja sõidab pidevalt kellegile sisse. Riias rallikrossi MM-il loperdas ta samamoodi rajal, aga nii kõva mees polnud, et ühtegi kontakti oleks tekkinud. Mis viga, oma meest polnud kohtunike hulgas?
Ära nii julgeid küsimusi küll siin esita, siin saab põlved selga kohe :D
Riias olid reaalselt kiired autod mis sõitsid esimeste meetritega eest ära. Paraku ringe jäi väheks, et esimesed järele jõuaks ringiga ning võimalus tekiks!
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: Rallikross 2016

Post by calderon »

ccve wrote:
raig0 wrote:Huvitav nähtus on ka see, et eestis sõites lopedab see Õun rada mööda ja sõidab pidevalt kellegile sisse. Riias rallikrossi MM-il loperdas ta samamoodi rajal, aga nii kõva mees polnud, et ühtegi kontakti oleks tekkinud. Mis viga, oma meest polnud kohtunike hulgas?
Ära nii julgeid küsimusi küll siin esita, siin saab põlved selga kohe :D
Riias olid reaalselt kiired autod mis sõitsid esimeste meetritega eest ära. Paraku ringe jäi väheks, et esimesed järele jõuaks ringiga ning võimalus tekiks!
Samas ega need Reinsalu masinad tegelikult nii kehvad ei ole nagu nad Riias välja paistsid ja nad ise räägivad, Samas kui Bakkerud peale Elva etappi ütles, et masin on samaväärne ja ehk isegi võimsam. Pigem on tihendis asi. Õun pole kunagi sõidumees olnud kui ouhtalt sõita. Ligur näitas ikka kohati hambaid ka Riias. Ideaalse stardiga sai ka eest ära aga kahtlustas ise valestarti ja tõmbas hoo maha.
raig0
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1091
Joined: Mon May 19, 2003 11:41 am
Location: Võrumaa

Re: Rallikross 2016

Post by raig0 »

Sa ise olid ikka Riias kohal?
Reinsalu pannid pole nüüd nüüd nii kehvad ka, aga no lagunevad ju regulaarselt. Samas eratiimidel ongi keeruline vastu saada nö tehasetiimidele.
MM-il autosid jälgides, siis Liguri auto ikka ei tulnud kurvist välja ega liikunud sirgel ka võrreldes nö tehasetiimi autodega.
Tegelikult on Blocki autod ka väga kiired, aga mehed loperdavad mööda rada ringi.
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: Rallikross 2016

Post by calderon »

raig0 wrote:Sa ise olid ikka Riias kohal?
Reinsalu pannid pole nüüd nüüd nii kehvad ka, aga no lagunevad ju regulaarselt. Samas eratiimidel ongi keeruline vastu saada nö tehasetiimidele.
MM-il autosid jälgides, siis Liguri auto ikka ei tulnud kurvist välja ega liikunud sirgel ka võrreldes nö tehasetiimi autodega.
Tegelikult on Blocki autod ka väga kiired, aga mehed loperdavad mööda rada ringi.
Oli küll riias kohal. Õunal lagunes koguaeg. Miskipärast ei lagune neil kohalikel etappidel. Tuunivad üle oma masina väljaspool Eestit?
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: Rallikross 2016

Post by -huviline2- »

Viimasel ajal juba kestavad siin jah, aga seda küll ei mäleta, et kõik autod muretult päeva lõpuni sõidaksid.
MMAL
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 209
Joined: Sun Jan 20, 2013 11:22 pm

Re: Rallikross 2016

Post by MMAL »

ccve wrote:
rallikas54 wrote:
ccve wrote:Argument on lihtne - silmad. Rallikrossi võistlusi pealtvaatajana jälgides ja hiljem otsusi vaadates teeb igaüks omad järeldused kas otsus oli õige või kellegi suhtes ülekohtune, kellegi suhtes pidevalt ülekohtune?

Millisest pardakaamerast käib jutt? Kas see kus Õun sõidab Audru etapil Ricardole tagant sisse? Jah, seda me oleme vist kõik näinud, kahjuks aga mingil teadmata põhjusel ei järgnenud selles situatsioonis patustajale karistust :)
Kui jutt käib sellet pardakaamera videost kus väidetavalt peale finishijoont sõidab Ricardo Õunale tagant sisse siis tõesti sry, seda videot ei ole ma näinud. Kus seda näha saaks?

Elu on sellesmõttes lihtne, et võistlusi vaatamas käies pahatihti igaüks valib omale võistleja kelle poolel on, kuidas situatsioone näeb jne. Mina olen kindlasti möödunud hooaja Õun vs Ricardo võistlusolukordades Ricardo poolel kuna mina näen, et seal on korduvalt eksinud Õun kuid teda ei ole karistatud.

Ja siinkohal ei pea foorumis arvamust avaldades kindlasti mitte kellegile mingeid argumente esitama hakkama, või veel enam kasutaja rallikas54 poolt hiljuti õpitud sõna "aspektid" - välja tooma hakkama, et võiks olla oma arvamus.
Kui sa nii tulihingeline kaasaelaja oled, siis võiks ju olla argumendid, tänu millele Bortkevitš võitma peaks, või mis sinu supersilmad nägid, mis alusel tal lootust võita oleks? Kerge näide: Marklund kärutas Solbergile Kanadas tagant sisse, ilma faktiliste tõendideta oleks ta saanud 5 aastat võistluskeeldu, kuid tal oli võtta data, mis näitas pedaali vajutamist kuid pidurite mitte rakendumist. Ma ei saa tegelt üldse aru, mida see Bortkevitš kohtus taotleb? Oma meistritiitlit? Jah, Õun eksis, aga nii ei lahenda ükski ,,meister'' probleeme. Täiesti ebastabiilne sõitja, kes sellise intsitendi peale ei suuda emotsioone kontrollida ja lahendab olukorra (enda arust) otsasõiduga peale finišhit. Ja kuna see aasta veel Õuna ja Ricardo vahel selliseid kontakte oli, kus sinu arvates Õun põhjustaja? Kulbilohu 1.etapp? Sina, endise sõitjana, peaksid aru saama, et see oli pigem võistlussituatsioon, kui mitte öelda Ricardo tuim pealekeeramine, mitte Õuna viga. Ma ei kaitse kedagi, aga sellise inimese tulihingelisest pooldamisest ma ei saa aru.
Kas Audrus Õuna sissesõit Ricardole oli ka võistlussituatsioon? :D
Vist küll, kuna karistust ju ei järgnenud. Mina olen selle pooldaja, et igasugused hoiatused tuleks üldse ära kaotada. Vaid reaalselt tuleks karistada kui on valesti tehtud. DQ, trahvisekundid, 2x jokker jne. See "hoiatuste" andmine on täielik lollus. Rallikas54 kui endine Rallikrossi sõitja võiks ka veidi laiemalt vaadata ning mõelda miks Supercar klass on nii välja surnud nagu ta on? Miks läks Bundsen, miks Tikkerbär.
Ja õli tulle valades olen mina üks nendest sadadest pealtvaatajatest kes plaksutab kui Õun katkestab, sest peale neid mitut hooaega ebavõrdseid karistamisi Õun vs keegi teine võistleja, lihtsalt puudub igasugune lugupidamine.
Ma olen korduvalt mõelnud sellele, et kui hooaja viimasel etapil, viimases kurvis kaks sõitjat võistlevad meistritiitli peale ning tagumine sõitja sõidab esimesele tagant sisse ning lükkab kurvist välja. Saab tänu sellele meistritiitli ning sellises olukorras ju antakse ainult hoiatus (kui eelnevat karistust ei ole all). Ei tundu just väga aus lahendus? Seepärast pooldangi karmimaid karistusi otsasõitude eest.
+1
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: Rallikross 2016

Post by calderon »

RX viimane etapp Argentiinas lõppes eile ilmastiku olude tõttu peale heat 1. Hetkel ei näe paremuse märke, et üritus jätkuda saaks. hetke olukord https://twitter.com/Andrew_Coley/status ... 5146061824
swrt
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 271
Joined: Thu Dec 22, 2005 10:05 am

Re: Rallikross 2016

Post by swrt »

Poolfinaalis tegi Timur jälle väga kahtlase lükke, mis lõpetas kahe mehe sõidu, sõites sisse Baumanisele ja see omakorda Solbergile.
Post Reply