Jyväskylä ralli 2005

muljeid ja infot kõikvõimalikest rallireisidest nii kodu- kui välismaal ning ideid ja ettepanekuid reisikorraldajatele.

Moderaator: anjusha

Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

viki kirjutas:sel aastal müüakse rallipasse eestis ka.....see rallikoolitus Tommi Mäkineniga, mis välja loositakse tundub ka päris huvitav. Tahaks selle Subaruga metsas kütta küll :)

samas tundub, et 30.juunini on pass eestis ikka odavam ka.
Passe müüdi kodumaal juba eelmine aasta.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
viki
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 2
Liitunud: 06 Juun 2005, 09:43

Postitus Postitas viki »

ma tean
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Ostsime passid ära aga kätte saab alles juulis!
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Re: yvaskyla ralli 2005

Postitus Postitas kambu »

Kolin kirjutas:
Strike kirjutas: Eelmisel aastal maksis rallipass vist 600-700 eegi vahel.
Minul isiklikult läks koos laevapiletite, rallipassi, söögi, kütusega kokku u. 2000-3000. Elasime telkides katsete ääres.
Eelmine õhtu valisime sobiva katse välhja mida hommikul vaadata ja siis päeval jõudis veel vaadata 2-3 katset. Kindlasti on ka odavamaid ja kallemaid variante.
Mitmekesi te käisite? On ka plaan mina akuid ei leia omale seltsilisi kellega minna. Aga päris üksi ei taha ka sinna uitama mina seda enam, et läheks alles esimest korda. :wink:
kui sul auto,ning üks hea naine, siis laevapiletid edasi- tagasi minu poolt?Kui huvi on siis kirjuta MSNis
pippen169
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 5
Liitunud: 05 Juul 2005, 12:15

Postitus Postitas pippen169 »

et kas katsetele müüakse ka kohapeal eraldi pileteid.
millised on paremad kohad vaatamiseks
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

pippen169 kirjutas:et kas katsetele müüakse ka kohapeal eraldi pileteid.
millised on paremad kohad vaatamiseks
Minu teada katsetele eraldi pileteid ei müüda ja kehtivad vaid rallipassid.
Paremaid kohti vaatamiseks on erinevaid. Kõige parem ülevaate katsetest saab VM lisas mis peaks ilmuma juuli lõpus või augusti alguses.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Mul endal selline küsimus, et kas keegi oskad öelda kus saaks infot katsete telkimis kohtade kohta ja palju see paltsil viibimine ka maksab?
Vat ei mäleta enam eelmise aasta maxtud raha.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Melka
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 877
Liitunud: 31 Mai 2005, 11:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Melka »

Katsetele siiski müüakse ka eraldi pileteid, oli vist ca 10 rutsi tükk. Parkimine oli mäletamist mööda ka 5 või 10 euri/per auto.
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Postitus Postitas Karmen »

Ei viitsi tõlkima hakata
Ralli ametlik leht kirjutas:Special Stage tickets: 12 euros

It is also possible to buy single tickets for individual stages. Tickets are available at the Special Stages for 12 euros. For stages run twice (on Friday and Saturday), you can buy a ticket for both runs for 20 euros, and a ticket only for the latter run for 12 euros.
Super Special Stage Killeri: 15 euros

Access to the Killeri Super Special Stage sets you back 15 euros. Tickets are available at the stage or from the Rally Info in Paviljonki Service Park area.
Paviljonki Service Park wrist band: 5 euros

The many faces of the Paviljonki Service Park area can be experienced for a ridiculous 5 euros for the whole weekend (Thursday - Saturday). Service Park area offers programme through the whole rally weekend: catch the teams in action servicing their cars, Kids' Rally Park, Rally Expo and loads more. Free entranco to Paviljonki Service Park on Sunday!

Please note that all rally fans under 12 years of age can access all spectator areas free of charge.
ott
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 229
Liitunud: 17 Aug 2003, 23:27
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ott »

Melka kirjutas:Katsetele siiski müüakse ka eraldi pileteid, oli vist ca 10 rutsi tükk. Parkimine oli mäletamist mööda ka 5 või 10 euri/per auto.
wow, siis oled küll õnge läinud. 2 eur on tavaliselt olnud (meil ei ole küll õnnestunud rohkem maksta)
Melka
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 877
Liitunud: 31 Mai 2005, 11:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Melka »

ott kirjutas:
Melka kirjutas:Katsetele siiski müüakse ka eraldi pileteid, oli vist ca 10 rutsi tükk. Parkimine oli mäletamist mööda ka 5 või 10 euri/per auto.
wow, siis oled küll õnge läinud. 2 eur on tavaliselt olnud (meil ei ole küll õnnestunud rohkem maksta)
võibolla, ei mäleta nii täpselt
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Me panime küll omavaolisliselt taluniku maale telgi püsti.Jaa kui oli probleemi siis üks kaks a.le.coq-i kaasa võtta ei tee paha;)
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

üks küsimus kõigile soomes rallil käinutele.kes oskab öelda kas kusagilt saab AUTOKÜLMIKUT rentida?veel parem oleks kui tagastades jätaks mõned õlled külma :D,,,,,ma eriti ei looda,et midagi alles jääb :cry:
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1134
Liitunud: 27 Juul 2005, 10:35
Asukoht: Tallinn- Ida Virumaa

Postitus Postitas schalke »

Rallipass on ka ju ilus suveniir. Mul kõik rallide passid, kus olen käinud, ripuvad seina peal. Aeg- ajalt mõnus lehitseda.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

kambu kirjutas:üks küsimus kõigile soomes rallil käinutele.kes oskab öelda kas kusagilt saab AUTOKÜLMIKUT rentida?veel parem oleks kui tagastades jätaks mõned õlled külma :D,,,,,ma eriti ei looda,et midagi alles jääb :cry:
Kui kambaga lähete, siis võid osta endale prismast. 24 l kast ja vist oli 700.-
mina eelmine aasta ostsin ja ega ta leiba ei küsi. Kui nii ei suuda, siis kambapeale 700.- pole ju palju.
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

aix kirjutas:
kambu kirjutas:üks küsimus kõigile soomes rallil käinutele.kes oskab öelda kas kusagilt saab AUTOKÜLMIKUT rentida?veel parem oleks kui tagastades jätaks mõned õlled külma :D,,,,,ma eriti ei looda,et midagi alles jääb :cry:
Kui kambaga lähete, siis võid osta endale prismast. 24 l kast ja vist oli 700.-
mina eelmine aasta ostsin ja ega ta leiba ei küsi. Kui nii ei suuda, siis kambapeale 700.- pole ju palju.
õnneks leidsin juba ühe sõbra käest :lol:
pippen169
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 5
Liitunud: 05 Juul 2005, 12:15

Postitus Postitas pippen169 »

mida siin lehitseda. see aasta ju mingi käepael
Vasta